• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Dzisiejsze OTS'Y [free ptk]

Koniec darmowych ptk dla gildi ?

  • Tak

    Votes: 71 64.5%
  • Wypierdalaj

    Votes: 39 35.5%

  • Total voters
    110

Zer O

Banned User
Joined
Nov 18, 2010
Messages
504
Reaction score
5
[Free ptk] Lista osob ktore sie deklaruja nie dawac

Powiedzcie kto w to jeszcze gra ?

Darmowe najlepsze eq / itemy z ''free ptk dla gildii''
Najlepsza gildia : najwiecej osob co na starcie dostalo najlepsze eq ...


Po chuj wy rozdajecie te ptk ?
Skoro ludize chca grac tylko dla '' Wara '' niech ida na War Otsy !


Korzyści
Większe zarobki z sms-shop
Lepszy klimat ots'ow
Możliwość postawienia Rpg ots'a z Pacc runkami


Lista ludzi którzy się deklarują że od dziś zaprzestana dawać
*Ptk na gildie
*Ptk za reklame [rozglasnianie na stronie typu ''za opis gg'' [wiadome ze za tworzenie tematow forum jednej osobie mozna dac ale ...]
*Ptk za level


A wiec Lista :
Code:
Zer O - [ZooL here]
 
Last edited:
tak, nawet jakby wszyscy się umówili, że nie dają pkt dla gildii i przyjmijmy, że ŻADEN OTS BY NIE DAWAŁ PKT NA GILDIE

to jakby ktoś pomyślał przy stawianiu otsa żeby jednak dać te pkt to wiesz jaka to by była dla niego reklama?



twój pomysł nigdy nie wejdzie w życie
 
tak, nawet jakby wszyscy się umówili, że nie dają pkt dla gildii i przyjmijmy, że ŻADEN OTS BY NIE DAWAŁ PKT NA GILDIE

to jakby ktoś pomyślał przy stawianiu otsa żeby jednak dać te pkt to wiesz jaka to by była dla niego reklama?





twój pomysł nigdy nie wejdzie w życie

Zgodzę się z Tobą w 99,9%.
0,1% to DDOS. ;)

 
Albo po prostu zjednoczmy się wszyscy użytkownicy PL boardu tutaj i na własną rękę zacznijmy porządkować listy OTS ;)
Potrzeba kilku osób, które potrafią dobrze zaatakować serwery i po kolei z list ots wyszkujmy wszystkie takie które dają eq/punkty i jakieś bonusy dla gildii po prostu eliminować z rynku. Być może wystarczy tylko kilka ataków, kilka zniszczonych serwerów, a ownerzy przy zakładaniu kolejnych 100x pomyślą zanim napiszą niusa z numerem GG gdzie mają pisać gildie po punkty :p

(powyższy tekst jest fikcyjny)(zabezpieczenie przed niebieskimi)
 
Powiedzcie kto w to jeszcze gra ?

Ja w to gówno już nie gram moim zdaniem tibia spadła na psy totalne 0. Wszyscy sie dosują, crashuja itp powiedźcie po co to? Na liscie zostają ci silniejsi z lepsza reklamą, administracją i wiekszym noob otsem bo taka jest prawda. Pamietam jak miałem jeszcze z donajem swój pierwszy taki ots na dedyku nazywał sie archots v1 później powstała zanoriaots/darkevo to były czasy huj że kwadrat ale był. Ludzie grali, free pkt to było coś nie do pomyślenia. Było to z 3 lata temu jak nie więcej. Widać ale to widać jak przez ten czas tibia zamieniła sie w syf i ots i rl tibia. PKT zawsze bedą dawane to już wlazło w nawyk ludzi co grają na otsach.

Ja jebe
Dowidzenia.
 
Wiadomo, kazdy by chcial, zeby ta 'tradycja' zostala zakonczone, ale bedzie to trudne do zrealizowania...
 
Przez to nie mozna pograc na serwerze dluzej niz 2 tygodnie. Kiedys nikt o to nawet nie pytal, teraz pierwsze pytanie to: a beda pkt ?
 
Co się dziwić, każdy chce na start jak najwięcej mięsa. Nawysyłają mimo wszystko smsów i zarobią.
 
Kiedyś na każdą gildię był jeden, bądź więcej sponsorów...
Pamiętam jak jeszcze sobie grałem kiedyś na OTS'ie Aleh'a, chyba jedynym na który kiedykolwiek wbiłem.
Schemat, którego nie zapomnę...
(SCHEMAT WEDŁUG WARTOŚCI)
  • SPONSOR -> LIDER -> GILDIA

...i aktualny schemat


  • HOSTER -> "Będą punkty?" -> HOSTER ("Tak") -> START -> 3 days later... -> v2 <jupi>
 
Co wy pierdolicie ze bzdety hahahah , niebawem zobaczycie ze bez punktów można miec 600+ graczy.
 
Sativa was rozjebie , niema lipy aktualnie cisza przed burza ; *

Nic do Sativy nie mam, ale z tego co słyszałem to on jest specjalistą od kampanii reklamowej, a jeżeli chodzi o administrację to zajmował się tym Dulin, którego oczywiście bardzo szanuję.
 
Nic do Sativy nie mam, ale z tego co słyszałem to on jest specjalistą od kampanii reklamowej, a jeżeli chodzi o administrację to zajmował się tym Dulin, którego oczywiście bardzo szanuję.
ten to faktycznie miał tą kampanie.
 
Nic do Sativy nie mam, ale z tego co słyszałem to on jest specjalistą od kampanii reklamowej, a jeżeli chodzi o administrację to zajmował się tym Dulin, którego oczywiście bardzo szanuję.

Sativa (banned user) here , od kampani reklamowej? raczej od wszystkiego oprócz administracji.
Pokaże wam niedługo , że można jeszcze bez punktów rozjebać cały system. <3

btw. heh , to ja zacząłem rozdawać punkty od K44 ; d
 
Back
Top