• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Dzisiejsze OTS'Y [free ptk]

Koniec darmowych ptk dla gildi ?

  • Tak

    Votes: 71 64.5%
  • Wypierdalaj

    Votes: 39 35.5%

  • Total voters
    110
[...]Jeżeli ktoś uważa, że jest to niemożliwe - to w takim razie jest idiotą,[...]

;( ale mnie podsumowałeś

widać masz duże chęci, ale tak jak już pisałem, gildie zawsze będą wolały otsy z punktami.

Ale jeżeli myślisz inaczej to do dzieła ;)
Życzę ci powodzenia
 
;( ale mnie podsumowałeś

widać masz duże chęci, ale tak jak już pisałem, gildie zawsze będą wolały otsy z punktami.

Ale jeżeli myślisz inaczej to do dzieła ;)
Życzę ci powodzenia



Wybacz, to miało być raczej takie odświeżenie jaźni, bo to naprawdę jest możliwe.
Jak każdy będzie uważał inaczej to wybaczcie, ale będą "OTS'y z punktami" na 1000 osób i "OTS'y bez punktów" na 200(max).

 
Chcialem napisac to samo co Ethan, ale, zeby dojsc do tego jak stalo sie to co sie stalo i dlaczego OTS wygladaja tak jak teraz trzeba zaczac od poczatku, a mianowicie:
*Tibia byla jedna z pierwszych mmo, kiedys gralo sie po to bo to bylo poprostu zajebiste. Calkiem inaczej to odbieralismy niz kiedys, ja sam uznawalem kiedys bota za zlo wcielone i nie dopuszczalem za nic w swiecie mozlwosci podlaczenia go do mojego 15 sorca.
*Zauwazmy jednak, ze graczy zaczelo ubywac, a raczej: nie zaczeli przychodzic nowi. Pojawily sie nowe MMO przy ktorych Tibia poprostu wymiekala. Tym sposobem Tibia zaczela byc flamowana w prawdziwym zyciu: "Grasz w Tibie hahaha Tibia to gowno grafika w paincie".
*Tibia przestala byc traktowana juz jako cos przed czym mozna spedzac godziny niosac lootbaga z rotow.
*Gracze ktorzy zostali podzielili sie na dwie grupy Ci ktorzy graja w dawnym stylu, lubia RPG i graja tylko an RL badz czasami na jakims fajnym RPG OTS i tacy ktorzy graja tylko, zeby napierdalac. Stawiaja oty an RL i handluja tam postaciami, a na OTS skladaja sie wlasnie w teamy, ktore aktualnie, nie ma co ukrywac dyktuja nam warunki.

I co teraz zrobic?
Nie ma sensu na sile wciskac ludziom fajnych RPG skoro poprostu ich nie chca.
Moze rzeczywiscie, wycisnac z tych ludzi reszte pieniedzy jakie jeszcze nie ktorzy placa?
Powiedziec juz slynne
ja jebie
dowidzenia
?
Nie.
Jezeli chcemy by wrocily stare czasy, nie mozemy przekonywac graczy ktorzy juz teraz sa.
Mozna zadzialac jakos psychologia, ale ja osobiscie sie na tym nie znam,

Moim zdaniem jest jeden sposob, jedna solucja:

Trzeba zrobic cos, zeby starzy gracze wrocili.

Ale co?
Tibia jest wysmiewana, z powodu swojej grafiki z powodu tego jak wyglada, juz o tym mowlilismy, ale...
Osobiscie mamy teraz kontrole praktycznie jedynie nad serverem, malo kto robi custom clienta.

Tibia jest wysmiewana
Wiec co musimy zrobic?
Stworzyc nowa gre. Nowego Clienta.
Ktory bedzie "multi serverowy" jak counter-strike, a kazdy server bedzie mogl sciagac do niego wlasne modyfikacje.
Ja jestem gotow zaczac nad nim pracowac od zaraz.

Dla starych graczy, mozemy oczywiscie dalej tworzyc orshabumba otsy, sam nawet mam zamiar to robic.
Mysle jednak, ze jesli uda nam sie nasza mala "rewolucja" oni sami wroca do starej dobrej Tibi!

To moze brzemiec smiesznie i porywczo, ale dlaczego nie sprobowac?
Dlaczego nie stworzyc grupy, ktora bedzie nad tym pracowac?


Ale sie rozpisalem.
Sorry za bledy, ale napierdalalem w klawiature.
Think about it.
 
[Dzisiaj 09:11] XYZ: nie wbijamy**

[Dzisiaj 08:44] XYZ: nie ma punktów?
10.gif
, to nawet nie wbijam na ten serwer.
1.gif
No wlasnie..
 
Chcialem napisac to samo co Ethan, ale, zeby dojsc do tego jak stalo sie to co sie stalo i dlaczego OTS wygladaja tak jak teraz trzeba zaczac od poczatku, a mianowicie:
*Tibia byla jedna z pierwszych mmo, kiedys gralo sie po to bo to bylo poprostu zajebiste. Calkiem inaczej to odbieralismy niz kiedys, ja sam uznawalem kiedys bota za zlo wcielone i nie dopuszczalem za nic w swiecie mozlwosci podlaczenia go do mojego 15 sorca.
*Zauwazmy jednak, ze graczy zaczelo ubywac, a raczej: nie zaczeli przychodzic nowi. Pojawily sie nowe MMO przy ktorych Tibia poprostu wymiekala. Tym sposobem Tibia zaczela byc flamowana w prawdziwym zyciu: "Grasz w Tibie hahaha Tibia to gowno grafika w paincie".
*Tibia przestala byc traktowana juz jako cos przed czym mozna spedzac godziny niosac lootbaga z rotow.
*Gracze ktorzy zostali podzielili sie na dwie grupy Ci ktorzy graja w dawnym stylu, lubia RPG i graja tylko an RL badz czasami na jakims fajnym RPG OTS i tacy ktorzy graja tylko, zeby napierdalac. Stawiaja oty an RL i handluja tam postaciami, a na OTS skladaja sie wlasnie w teamy, ktore aktualnie, nie ma co ukrywac dyktuja nam warunki.

I co teraz zrobic?
Nie ma sensu na sile wciskac ludziom fajnych RPG skoro poprostu ich nie chca.
Moze rzeczywiscie, wycisnac z tych ludzi reszte pieniedzy jakie jeszcze nie ktorzy placa?
Powiedziec juz slynne
ja jebie
dowidzenia
?
Nie.
Jezeli chcemy by wrocily stare czasy, nie mozemy przekonywac graczy ktorzy juz teraz sa.
Mozna zadzialac jakos psychologia, ale ja osobiscie sie na tym nie znam,

Moim zdaniem jest jeden sposob, jedna solucja:

Trzeba zrobic cos, zeby starzy gracze wrocili.

Ale co?
Tibia jest wysmiewana, z powodu swojej grafiki z powodu tego jak wyglada, juz o tym mowlilismy, ale...
Osobiscie mamy teraz kontrole praktycznie jedynie nad serverem, malo kto robi custom clienta.

Tibia jest wysmiewana
Wiec co musimy zrobic?
Stworzyc nowa gre. Nowego Clienta.
Ktory bedzie "multi serverowy" jak counter-strike, a kazdy server bedzie mogl sciagac do niego wlasne modyfikacje.
Ja jestem gotow zaczac nad nim pracowac od zaraz.

Dla starych graczy, mozemy oczywiscie dalej tworzyc orshabumba otsy, sam nawet mam zamiar to robic.
Mysle jednak, ze jesli uda nam sie nasza mala "rewolucja" oni sami wroca do starej dobrej Tibi!

To moze brzemiec smiesznie i porywczo, ale dlaczego nie sprobowac?
Dlaczego nie stworzyc grupy, ktora bedzie nad tym pracowac?


Ale sie rozpisalem.
Sorry za bledy, ale napierdalalem w klawiature.
Think about it.

Wymietek jak coś napisze to prosto i zrozumiale.
Zajebiscie, popieram ; o
 
czy nie chodzi o to zeby zarobic i jednoczesnie nie wstydzic sie ze robi sie jakies gowno i okrada 10-latkow z doladowan telefonow?
 
ludzie, rozpierdalacie mnie ;)

na 100% sami zaczynaliście od takich for jak tnp czy nawet to.

ale teraz gdy uważacie się za bardziej ogarniętych w temacie chcecie zablokować dostęp do tych portali(swoją drogą kolejnie marzenie nie do spełnienia)

nie podoba wam się to, że ludzie rozwalają otsy, a sami chcecie sobie zmniejszyć konkurencję

ehhh...
 
kto mowi o blokowaniu, mozna by np. tak umilic interfejs forum ze co 2 osoba by sie nie polapala
 
Dawne czasy nigdy nie powrócą, tibia przeszła 100% ewolucje. Co do graczy to też ewoulowali w pokemony ale oni pamiętają tak samo jak i my i większość z nich pewnie zagrała by na takim otsie gdzie liczy sie rywalizacja levelowa, rarowa itp. Ale co po tym jak na takim otsie bd grało 200-300 os teraz ludzie mówią tak:

Dzisiaj startuje XXXX ots.
no zobaczymy ile graczy bedzie.
Ehh 250tylko nie wbijamy bo slabe oro bedzie, dawaj na tego XXXX ots gdzie gra 500 graczy.

A więc tak panowie w innym życiu (może...).


Szczerze to powiem wam tak jak ja bym miał grać na otsie to w życiu bym nie wysłał smsa. Naprawde nie wiem jaki ten ots musiał być zajebisty w huj żebym wysłał chociaż za te 3zł
 
Last edited:
Back
Top