• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Dzisiejsze OTS'Y [free ptk]

Koniec darmowych ptk dla gildi ?

  • Tak

    Votes: 71 64.5%
  • Wypierdalaj

    Votes: 39 35.5%

  • Total voters
    110
Szczerze to powiem wam tak jak ja bym miał grać na otsie to w życiu bym nie wysłał smsa. Naprawde nie wiem jaki ten ots musiał być zajebisty w huj żebym wysłał chociaż za te 3zł
Wyslalbys i kilka, gdybys wiedzial, ze jak jutro rano wbijesz na serwer to bedzie ONLINE, a nie "zapraszamy na kolejna edycje, w ktorej przepisalismy 80% silnika i mamy super dedyka, 0 lagow i crashy"
 
to ja czekam na pierwsze otsy bez punktów ;)

kto się odważy?

ja się odważyłem i zrobiłem ots'a bez free pkt-ów (evo mapa), rekord padł jak na dzisiaj 50 ppl,
jak ktos nie wierzy to sprawdzcie sobie http://zotara.pl,
nie reklamuje tylko do sprawdzenia.
 
Last edited:
Wolno dawać darmowe punkty, ale może w jakiś inny sposób :O Np. poleć grę znajomemu, i jeśli osoba wbiję, któryś tam poziom dostaje ona ileś tam punktów do konta - i jest moc.​
 
Wolno dawać darmowe punkty, ale może w jakiś inny sposób :O Np. poleć grę znajomemu, i jeśli osoba wbiję, któryś tam poziom dostaje ona ileś tam punktów do konta - i jest moc.​
I kazdy bedzie robil po milion kont :)
 
A tam głupoty gadacie, trzeba jakieś zabezpieczenia itd. i będzie w porządeczku =)​
 
I tak nic się nie zmieni, pierdolenie o szopenie - a real mapy są coraz to nowsze, pomysły na ludzi też coraz to nowsze, i lajf is brutal, he?
 
Ja mysle, by wystartowac cos teraz a'la evo.
Tj. OTS z wlasnym miastem + teleportami i ukrytymi questami i innymi urozmaiceniami typu ciekawe skrypty czy eventy.
RPG staly exp zalozmy x10, zeby tez graczy nie odstraszylo a w sms shop co? PACC
 
Ja mysle, by wystartowac cos teraz a'la evo.
Tj. OTS z wlasnym miastem + teleportami i ukrytymi questami i innymi urozmaiceniami typu ciekawe skrypty czy eventy.
RPG staly exp zalozmy x10, zeby tez graczy nie odstraszylo a w sms shop co? PACC

nie ma chuja, probowalem i niestety nic z tego. Nie ma juz graczy chetnych do tego
 
nie ma chuja, probowalem i niestety nic z tego. Nie ma juz graczy chetnych do tego

Gówno prawda , stary piszesz tak z rl mapa , evo co Ty wszystkiego już próbowałeś? skoro tak Ci nic nie wyszło to bez obrazy ale coś nie halo robisz.
Bo ja znam parę polskich otsów z tak jak opisałeś i to nie dawno się wybiły.
 
nie ma chuja, probowalem i niestety nic z tego. Nie ma juz graczy chetnych do tego

otees po prostu potrzebuje troche milosci

[video=youtube;1nHJS1ZB1LA#t=03m05s]youtube.com/watch?v=1nHJS1ZB1LA#t=03m05s[/video]
 
Ja bym tam zagrał na jakimś dopracowanym klasyku 7.6, 7.8 - coś ze starszej epoki, ale oczywiście dobrze wykonane - dużo korzystnych modyfikacji, oczywiście bez żadnych pierdół w kliencie, jakiś nowych graficzek itd., bo to ogólnie jest jeden wielki "shit" =).​
 
A pamiętacie te czasy jak dla wielu osób odpalenie silnika SQL było problemem? To było chyba za czasów Tibi 8.2 jakoś, jak zaprzestano tworzyć silnik XML. Piękne czasy choć i ja sam miałem problemy z silnikami SQL :p
 
Na 8.11 już to było. Ale najbardziej popularne SQL stały się chyba na 8.5 bo coś nie kojarze dobrych otsów 8.3, 8.2 i 8.4 ; d
 
Back
Top