• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Dzisiejsze OTS'Y [free ptk]

Koniec darmowych ptk dla gildi ?

  • Tak

    Votes: 71 64.5%
  • Wypierdalaj

    Votes: 39 35.5%

  • Total voters
    110
Moim zdaniem można by było jakoś obrzydzić graczom i real mapy i te całe punkty. Ja osobiście pracuje nad Karmia Map ale wiem, że i tak na to nikt nie wbije bo nie będzie free punktów, to nie real mapa i w sms shopie będzie PACC. Chujnia z grzybnią trochę :(
 
@UP
Nie rob PACC tylko VIP , i jakies itemki do SMS Shopa i nie rozdawaj PKT . Mowie Ci jezeli ladnie zrobisz OTSa to bez Free PKT mozesz sie wybic, ofc jezeli Ci zalezy na graczach - jak nie dawaj pkt i bedziesz miec graczy na 5 sec.

@Temat
Kurde mysle kto jako pierwszy zaczal dawac free pkt na GILDIE , bo Lider Gildi juz od dawna - bardzo dawna - dostaje PKT , ale nie zeby cala gildia! Mysle ze to byla tyrania?
 
Lukanio.. VIP mi nie pasuje, bo to dla mnie takie "nobskie". OTS ma być RPG, real addon system wtedy jest znaczenie jakiegokolwiek rajdu na serwerze + fajna zabawa. ~150 graczy by mnie spokojnie zadowoliło.
 
@up

Karmia jest boska, ma ten swój klimacik zajebisty. Co do adresu to jeszcze nie ma, all w trakcie budowy jest ;)
 
@Govern
150 bez free pkt i z PACC to bedzie ciezko :p Ale powodzenia!!! Brakuje mi OTSa z Karmia wiec twoj powinien sie wybic ! i to ladnie :D wystarczy ze odpowiednia reklama poleci i wszystko mozliwe :D
 
@UP
Nie rob PACC tylko VIP , i jakies itemki do SMS Shopa i nie rozdawaj PKT . Mowie Ci jezeli ladnie zrobisz OTSa to bez Free PKT mozesz sie wybic, ofc jezeli Ci zalezy na graczach - jak nie dawaj pkt i bedziesz miec graczy na 5 sec.

@Temat
Kurde mysle kto jako pierwszy zaczal dawac free pkt na GILDIE , bo Lider Gildi juz od dawna - bardzo dawna - dostaje PKT , ale nie zeby cala gildia! Mysle ze to byla tyrania?

Orzełek z materi dawał jeszcze przed skeyba punkciaki.
 
Last edited by a moderator:
Moim zdaniem da się przykład - Altaron.pl , fajna gra własny klient RPG klimat minus jest jeden że jest w całości po polsku no ale co kto lubi.
W ogóle brakuje teraz serwerów "rpg".
 
To jak wszystko zakończyło się na gadaniu czy coś kombinujemy?:D

zakonczylo sie na gadaniu i na pewno nie dojdzie do skutku

kazdy ciagnie w swoja strone i jak w polskim sejmie probuje jak najwiecej ugrac dla siebie na calej akcji
 
@up

Moze i tak ...
ale gdyby wszyscy sie zmobilizowali nawet wystarczyly by
top 10 ots'ow z ots listy + inne random osoby

i gwarantuje ze nawet jesli gracze pograja miesiac na servach gdzie daja free ptk
potem zacznie ich ciagnac na te co dluzej stoja ... mimo ze nie ma "free ptk"
 
Polacy bez dobrego wykształcenia (czyli jakieś 80% tego społeczeństwa) nigdy nie potrafili się zintegrować aby działać wspólnie. Dzięki tym 20% ten kraj jakoś funkcjonuje.
Polacy, jak nikt inny najbardziej lecą na kasę - prosty przykład; firma zatrudnia sprzątaczkę (Panią - pasztetową, bez zawodu), jest święto lasu, bo oferują oni 2500 PLN brutto, na w/w stanowisko zgłosiło się ponad 500 osób (w tym osoby ze średnim wykształceniem) - ci oto ludzie (no dobra, większość), są skłonni poniżyć się do niemożliwych granic, aby dostać tę pracę. Są w stanie, zrobić wszystko... właśnie dla pieniędzy. To jest właśnie Polska, o jaką walczyli nasi przodkowie - gdyby wtedy wiedzieli, o jaką przyszłość walczą założę się że mieliby ciężko na to wyjebane. Nie dziwie się ludziom, którzy mówią, że wstydzą się swojego ojczystego kraju, żyjąc za granicą, tej kraj jest przesiąknięty brudem, łapówkami, na czele Państwa stoją znajomi znajomych (tudzież w urzędach), nikt tego gówna nie uratuje - kogo nie zapytasz o PO na ulicy, to mówią, że złodzieje (w tym większość Moherów - PiSowcy) ale dziwnym trafem mają najwięcej poparcia.... kłamstwa, oszustwa, obłudy.

To wszystko, prowadzi, że Polaczki od małego, we krwi mają zachłanność do pieniędzy, cały związek w tym, że do póki takie 'free pkt.' będą przynosiły jednemu większe korzyści niż mają inni (albo niż miał przedtem) to nie odejdzie od tego, bo straci pieniądze, Polak nie zrobi niczego, jeśli nie chodziło by o pieniądze).

A tym, którzy są temu przeciwni, nie pozostaje nic innego jak:

3411_af15.jpg

Oczywiście London, to tylko sugestia, USA zaprasza również - jak kto woli, Madagaskar także mile wita Polaków ^^.

I przestańcie się kłócić, tylko korzystajcie z życia, kupcie auto kempingowe i zapierdalajcie po całym świecie, bo szkoda czasu na ten kraj, świat jest taki cudowny że warto poświęcić kilka miesięcy, aby bójnąć się przez globus - niesamowite wrażenia, niezapomniane chwile, dużo przypałów, trochę adrenaliny, miłe wspomnienia = to jest prawdziwe życie! Polecam każdemu!!!!
 
Last edited:
Polacy bez dobrego wykształcenia (czyli jakieś 80% tego społeczeństwa) nigdy nie potrafili się zintegrować aby działać wspólnie. Dzięki tym 20% ten kraj jakoś funkcjonuje.
Polacy, jak nikt inny najbardziej lecą na kasę - prosty przykład; firma zatrudnia sprzątaczkę (Panią - pasztetową, bez zawodu), jest święto lasu, bo oferują oni 2500 PLN brutto, na w/w stanowisko zgłosiło się ponad 500 osób (w tym osoby ze średnim wykształceniem) - ci oto ludzie (no dobra, większość), są skłonni poniżyć się do niemożliwych granic, aby dostać tę pracę. Są w stanie, zrobić wszystko... właśnie dla pieniędzy. To jest właśnie Polska, o jaką walczyli nasi przodkowie - gdyby wtedy wiedzieli, o jaką przyszłość walczą założę się że mieliby ciężko na to wyjebane. Nie dziwie się ludziom, którzy mówią, że wstydzą się swojego ojczystego kraju, żyjąc za granicą, tej kraj jest przesiąknięty brudem, łapówkami, na czele Państwa stoją znajomi znajomych (tudzież w urzędach), nikt tego gówna nie uratuje - kogo nie zapytasz o PO na ulicy, to mówią, że złodzieje (w tym większość Moherów - PiSowcy) ale dziwnym trafem mają najwięcej poparcia.... kłamstwa, oszustwa, obłudy.

To wszystko, prowadzi, że Polaczki od małego, we krwi mają zachłanność do pieniędzy, cały związek w tym, że do póki takie 'free pkt.' będą przynosiły jednemu większe korzyści niż mają inni (albo niż miał przedtem) to nie odejdzie od tego, bo straci pieniądze, Polak nie zrobi niczego, jeśli nie chodziło by o pieniądze).

A tym, którzy są temu przeciwni, nie pozostaje nic innego jak:

View attachment 9882

Oczywiście London, to tylko sugestia, USA zaprasza również - jak kto woli, Madagaskar także mile wita Polaków ^^.

I przestańcie się kłócić, tylko korzystajcie z życia, kupcie auto kempingowe i zapierdalajcie po całym świecie, bo szkoda czasu na ten kraj, świat jest taki cudowny że warto poświęcić kilka miesięcy, aby bójnąć się przez globus - niesamowite wrażenia, niezapomniane chwile, dużo przypałów, trochę adrenaliny, miłe wspomnienia = to jest prawdziwe życie! Polecam każdemu!!!!

Nie wstydźmy się Polskości, bez kitu. Każdego kto myśli Pojadę do USA a Moje życie na pewno się zmieni o 180°, muszę zasmucić bo z reguły jest tak że nie umiesz nic tu to i nie umiesz nic tam (chociaż pracę dużo łatwiej tam znaleść). Ameryka to dla mnie przereklamowany kraj wyścigu szczurów który nie jest wcale taki kolorowy jak opowiadają. Żeby czuć że żyjesz nie musisz nigdzie jechać, wystarczy odejść od komputera :D
 
Masz rodzinę za granicą? Wyjeżdżaj!
@up

Zmieniłbyś zdanie jak by ci przy pracy na myjni zaproponowali 400-500 funtów tygodniowo, a co pomyśleć jakiś informatyk, czy hoj wie jakaś większa posada.

Wiem jak to jest, mam sąsiada w moim wieku za granicą, po gimnazjum pojechał do brata, a teraz ma życie jak w Madrycie. (Póki co :D )
 
kogo nie zapytasz o PO na ulicy, to mówią, że złodzieje (w tym większość Moherów - PiSowcy) ale dziwnym trafem mają najwięcej poparcia....

Zgadza sie. PO jest zla partia, ale w tej chwili nie ma lepszej.
 
To wszystko, prowadzi, że Polaczki od małego, we krwi mają zachłanność do pieniędzy, cały związek w tym, że do póki takie 'free pkt.' będą przynosiły jednemu większe korzyści niż mają inni (albo niż miał przedtem) to nie odejdzie od tego, bo straci pieniądze, Polak nie zrobi niczego, jeśli nie chodziło by o pieniądze).

Kurwa oto chodzi ze nawet jak ktos ma 1000 graczy nie zarobi tyle co kiedys na 350 graczach ...
Rok temu ja na 350 graczach zarobilem ponad 3000zl ...

Dziś na 700 graczach nawet nie zarobisz 1000 [na jednej edycji (1-2 tyg)] a resety charow tez sa meczace...
Bo dajac ptk na gildie musisz dac tez dla normalnych graczy za lv czy tam reklame czy cos ...


Masz rodzinę za granicą? Wyjeżdżaj!
Wiem jak to jest, mam sąsiada w moim wieku za granicą, po gimnazjum pojechał do brata, a teraz ma życie jak w Madrycie. (Póki co :D )

Tez mam kumpla w angli pojechal po gimnazjum zrobil Collage poszedl do roboty przez rok
Kupil mieszkanie / drugi samochod [pierwszy rozbil] xd

Ale co jak co pewnie mu ojciec z robota pomugl :)



Lista ludzi którzy się deklarują że od dziś zaprzestana dawać
*Ptk na gildie
*Ptk za reklame [rozglasnianie na stronie typu ''za opis gg'' [wiadome ze za tworzenie tematow forum jednej osobie mozna dac ale ...]
*Ptk za level


A wiec Lista :
Code:
Zer O - [ZooL here]
 
Back
Top