• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Dziwne freezy

Samo poruszanie po putty ścina się ?

Odpalenie silnika trwa dłużej niż zawsze?

Czy wcześniej miałeś takie problemy?

Czy to oby nie wina hostingu?

do folderu z serverem i ./theforgottenserver

A Screen ?
 
wszystko na dedyku teraz server stał 34 godziny bez crasha jak wyłączyłem na swoim komputerze putty nagle crash...
 
Tak sie dzieje odpalaj z restartera OTS.. albo wystapi crash albo zaczna sie lagi ( nie zawsze ale zazyczaj ) .. po prostu odpalaj z restartera , albo poprzez komende screen ;)
 
wszystko na dedyku teraz server stał 34 godziny bez crasha jak wyłączyłem na swoim komputerze putty nagle crash...

Lol...

screen ./theforgottenserver
I to nie crash tylko ot się wyłącza mimowolnie bo razem z putty wyłączasz aktualnie wykonywanie zadanie jeżeli nie działa "w tle".

@up
sekundy ;/
 
@UPx2
Od kiedy wy tak chetnie pomagacie? - podajecie komende.... scigacie sie kto szybciej? xD <hahaha>

@Temat
Wydaje mi sie ze white91 juz sobie poradzil , wiec temat do zamkniecia? :D
 
Server dedykowany na ovh. Czasami jak jest crash to nie moge się zalogowac na putty przez chwile. I dziwnym trafem często jest tak że po takim crashu jakiś gracz ma 61893 MLV
 
Server dedykowany na ovh. Czasami jak jest crash to nie moge się zalogowac na putty przez chwile. I dziwnym trafem często jest tak że po takim crashu jakiś gracz ma 61893 MLV

Skompiluj silnik ponownie z funkcją debugowania żebyś dostawał bardziej szczegółowe dane i zobaczysz co powoduje te crashe.
 
czyli dodać przy kompilowaniu opcje --enable-debug i gdzie wtedy będą się pojawiać logi w razie crasha?
 
W konsoli, jak masz crashe po prostu zostaw włączonego tfs'a bez screena i czekaj aż padnie, a jak debug nie wykryje to gdb.
 
okey nie wiem po co to kurwa. Myslałem że może server pada i sie restartuje, a logi z bugow sa zapisywane do pliku :)
 
Back
Top