• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Edzio puscil kiere?

chuj ze napinacie kto do kogo o vt/tsa nie pucowal to dajcie mi wariata tu gdzie typ gral w 1 teamku i ciagle siedzilal w 1 teamku na vt . zebyscie zdechli nie pobijemy sie no bo nie ma ludzi nie chca grac na shadow bo to nudniejsze praktycznie niz metin jedno i to samo . czekamy na otsika nowego
 
Nie ma co ten Edzio sie nie daje, Siwek wraca w pelni sil i buszki buszki.
P.S THERE WILL BE HATERS
chuj ze napinacie kto do kogo o vt/tsa nie pucowal to dajcie mi wariata tu gdzie typ gral w 1 teamku i ciagle siedzilal w 1 teamku na vt . zebyscie zdechli nie pobijemy sie no bo nie ma ludzi nie chca grac na shadow bo to nudniejsze praktycznie niz metin jedno i to samo . czekamy na otsika nowego
Hmm.. Chyba tutaj sie mylisz. WE JUST NEED SIWEK
 
Nie sadze zeby tutaj mialo sie zaczac jeszcze cos dziac bo wszyscy starzy ludzie przestali grac i nikt juz raczej nie wroci bo to niema tak naprawde sensu z tego wzgledu ze zostaly tutaj same pety i pare osob co chyba sie troche uzaleznilo od tego serverka i dalej expia po 3 latach hjahahah xd chociaz jak siwy wroci o ile sie jeszcze nie zapierdolil mefka na smierc to pewnie cos zrobi co nie zmienia faktu ze ten server to juz sie zaczela robic taka hexanka czy nic? xD
 
Nie sadze zeby tutaj mialo sie zaczac jeszcze cos dziac bo wszyscy starzy ludzie przestali grac i nikt juz raczej nie wroci bo to niema tak naprawde sensu z tego wzgledu ze zostaly tutaj same pety i pare osob co chyba sie troche uzaleznilo od tego serverka i dalej expia po 3 latach hjahahah xd chociaz jak siwy wroci o ile sie jeszcze nie zapierdolil mefka na smierc to pewnie cos zrobi co nie zmienia faktu ze ten server to juz sie zaczela robic taka hexanka czy nic? xD
generalnie to tak, ale mozna sie cos jeszcze pobic ^.^ Nie jak knapik fuajeu chauki uozdawac
 
ale gownixie idź expic dalej poi szczochu bez mózgu jebany , stara powinna cie wyskrobać takiego zjeba życiowe zero
 
Tyle że Knapik to że jesteś 13 latkiem, masz wadę wymowy i jesteś przydupasem siwka (o tym że nie masz mózgu chyba nie trzeba wspominać, widać to po Twoich postach) to prawda więc ja nie wiem na chuj Ty coś jeszcze tu piszesz . A ten "punch" o poi to masz zamiar jeszcze napisać w tym temacie bo WCALE nie robi się nudny ...
 
garnek idz siostre uspokój jebany śmietniku z everlastow , co ma nick zelo XDD
 
Nikogo nie oszukasz garnek życia na pewno :D jebany nieudacznik z siostra co ma oczka rozbiegane
 
macie siostre dela co ma oczka rozbiegane
 
chuj ze gosciu jak ja na murach expilem recznie to ty chara na alegro szukales kasztanie
Chuj ze jak ja stawiam bota to Twoja matka juz pod biurkiem u mnie czeka.

@Sir knapik konfident
Jeśli na komendzie tak samo dawałeś papiery na ludzi jak wstawiałeś tu screeny to chyba nie kumple z policją
 
Czyli streszczam.
Szalony Eldo - kupuje chary na allegro
Logopeda Sir Bartek - expi 24/7 na poi HFF oraz zaprasza Knapika do Logopedy na terapie
Deszczu - Czeka na true warjata Veziva
Sztucznyy - Tez czeka
Swe - motywuje forum fighterow
Trampek - Twierdzi, ze Tibia jest tak samo nudna jak Metin ( co to Metin ? ) Czeka na nowego OTsa
Knapik - konfident, ponoc sa na to papiery
Diler Reload aka Pizamka - expi na mistrock cyklopach na morcie z rozdzki
Shleder - stwierdza fakty
sick boi - powazny problem z ortografia
Lokuff - wciaz czeka na awanture

-------------------------------------
Why so serious ?
 
Last edited:
Czyli streszczam.
Szalony Eldo - kupuje chary na allegro
Logopeda Sir Bartek - expi 24/7 na poi HFF oraz zaprasza Knapika do Logopedy na terapie
Deszczu - Czeka na true warjata Veziva
Sztucznyy - Tez czeka
Swe - motywuje forum fighterow
Trampek - Twierdzi, ze Tibia jest tak samo nudna jak Metin ( co to Metin ? ) Czeka na nowego OTsa
Knapik - konfident, ponoc sa na to papiery
Diler Reload aka Pizamka - expi na mistrock cyklopach na morcie z rozdzki
Shleder - stwierdza fakty
sick boi - powazny problem z ortografia
Lokuff - wciaz czeka na awanture

-------------------------------------
Why so serious ?
kaguya- puca, puca, SIWEK DAJ INVA!
 
Back
Top