• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Edzio puscil kiere?

Jakie ty masz Knapik wysokiej rangi upośledzenie mózgowe to jest chuj gdzieś ty się uchował raz że nawet nie potrafisz foty uplodować dwa że powtarzasz jeden tekst na mnie od pół roku w dodatku ma tyle związanego z prawdą co twoja matula z normalną pracą trzy że spamujesz 4 posty pod sobą nieudolnie próbując coś udowodnić , na Twoim miejscu to bym już brał sznur i do lasu .
 
Gabrysia rozbiegane oczka jebana prawym okiem do lewej kieszeni zagląda
 
Dobra zamknijcie tą pizdę w końcu bo zwała jak chuj z was, wbijamy na hexere się pobić czy nic?
 
na hexerze bedzie sie cos dzialo przez tydzien zanim ludzie sie nie zagniezdza na non pvp island i nie pokupuja stamina dolli
 
zabijamy ja mam questa dla twojej starej czy ojebie więcej kutasów niż wczoraj :D
 
Widze sporo nowych i dobrych wariatów się wykluło w 2015 roku.
Wracajcie do miejsca z którego się wykluliście na tym marnym shadow czyli poi, inq czy jakis inny only exp place nonamy
 
we zabijamy bo te możesz najwyżej reload na vestia.pl zrobić z tymi swoimi no nanami zerowcu z poi xD
 
Spokojnie, czwarte miejsce i tak czeka na Arsenal
Z taka forma Arsenalu ? nie sadze xd gogo gunners

znowu wpierdol dostaniecie i wtedy dopiero x log

jaki wpierdol gostek jak my tu 2x wracalismy i wy przestawaliscie logowac bo 2/3 waszego teamu to pety co tu expili 3 lata i 10 desek na ich 300+ i sie nie logowali xd kazdy -20 i walili xlogi to poszlismy retired i zaczynaja expic tak bylo caly czas :D oczywiscie nie wszyscy bo niektorzy twardo walczyli ale wiekszosc to raczej padaka ich lapala jak patrzyli ze te ciezko wbite lvle na inq spadaly to przestali grac i powychodzili z gildii.
 
Back
Top