• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Edzio puscil kiere?

Z taka forma Arsenalu ? nie sadze xd gogo gunners



jaki wpierdol gostek jak my tu 2x wracalismy i wy przestawaliscie logowac bo 2/3 waszego teamu to pety co tu expili 3 lata i 10 desek na ich 300+ i sie nie logowali xd kazdy -20 i walili xlogi to poszlismy retired i zaczynaja expic tak bylo caly czas :D oczywiscie nie wszyscy bo niektorzy twardo walczyli ale wiekszosc to raczej padaka ich lapala jak patrzyli ze te ciezko wbite lvle na inq spadaly to przestali grac i powychodzili z gildii.
o czym Ty pierdolisz? Kto od nas z teamku wyszedl? To wy spierdoliliscie na shadow, my sie bilismy caly czas, nie plakalismy. Przyszlismy za Wami na shadow i dostaliscie na open2x to ueczki reload, pisac o gg ^.^
 
@Shleder @texidouble
Pierwsza czwórka zapewne będzie Chelsea, Arsenal i kwestia, który Manchester trzeci, a który czwarty.
Manchester is red, ale może być ciężko utrzymać trzecie
 
przy dobrych wiatrach arsenal moze jeszcze wyprzedzic chelsea nigdy nie wiadomo bywaja takie niespodzianki :D

jak to kurwa kto polowa tych waszych 350+ rpg wojownikow przypomnij sobie czemu poszlismy grac na lunar :D bo na shadow po kilku bitkach przestaliscie grac w wiekszosci bo cyferki pospadaly i nie pierdol ze tak nie bylo ;]
 
zreszta wyjebane jajca w to mam bo itak tu nie gram stwierdzam tylko fakt ze wiekszosc tych grajkow co tutaj jeszcze zostala to charloverki co po 3 dyntkach na -2 znowu by dali xloga i sie modlili do krzyza o pokoj zeby podexpic te 400+ ludziki na jakims orshabaalu ^^
 
zreszta wyjebane jajca w to mam bo itak tu nie gram stwierdzam tylko fakt ze wiekszosc tych grajkow co tutaj jeszcze zostala to charloverki co po 3 dyntkach na -2 znowu by dali xloga i sie modlili do krzyza o pokoj zeby podexpic te 400+ ludziki na jakims orshabaalu ^^
w sumie to jebac knapika
 
jakiś śmietnik z poi ? xDD proszę cie maro :Dz takimi to odrazy na frajerńie
 
ale eldo skąd się ujebałes ? bo na poi cie nie było, jakieś ścierwo z kasyna xDD
 
ale skad sie ujebales bo jak starego ci kopałem jak był najebany to inaczej gadał ze syn ma kontrakty na policji :D
 
moze mu chodzilo o cb bo sa nawet na to papiery ze sie z matula rozjebales na komendzie a po wszystkim razem z mamą miłosny przysiad na latarnie zajebaliscie
 
ja słyszałem ze cie stary w dupsko wyjebał i po przysiadzie na amarene jebany 14 latku xDD z glosę jak pizda :DDDD
 
mam 16 lat xD "glosę"? chyba dzis logopedy nie odwiedziłeś smieciu a co do amareny to nowa waluta ktorą sie placi za dupsko twojej matki
 
@garncokakacwelodsiolisty

Dawno się tak nie uśmiałem, liverpool i 4 miejsce? XDDDDDDDDDD
A tak poza tym zanim grałem z szadym to kibicowałem Arsenalowi. ;]
 
Beka że niby Looserpool ugra te Twoje czwarte miejsce. No chyba, że United zostanie trzecie a $ity spadnie mocno, ale to raczej nierealne
 
skąd żeś się ujebal eldo chyba od garnka starej ze stuleją xDD
 
Lol if any of you have even been to a game, no wonder Polish football is so shit. So much Orc language in this thread.
 
Back
Top