• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Tutorial Elfbot 8.53 Windows 7 64 bit

Status
Not open for further replies.

Bartastkd

Banned User
Joined
Sep 4, 2009
Messages
743
Reaction score
8
Jak w temacie, wie ktos jak odpalic elfbota pod 8.53(crack) pod 7 64-bitowa .. Z gory THX :))
 
Elfbot tak jak większość botów nie działa na 64-bitowych systemach.
 
Elfbot dla Twojej informacji dziala, ale crack nie dziala -_-
 
Nie pytam, o twoje zdanie czy mam kupic pelna wersje czy nie,a poza tym licz sie ze slowami. Jest duzo kazakow przed komputerem, gorzej to wyglada w rzeczywistosci :))
 
Heh, frajer jestes noobie.
 
Wracaj na tibia.net.pl tam takich jak ty kochają.
 
@topic
Nie po to ktoś napisał ElfBot'a, żebyś ty go crackował!
Wyobraź sobie, że Ty go napisałeś. Zamiast robić kokosy, ciągle wydajesz nowe wersje, męczysz się, a wszyscy użytkownicy twojego bota jadą na crackach.

Jeżeli chcesz korzystać z bota - zapłać za niego.
ElfBot to nie windows. Zrozumiem, jeśli masz lewą windę, ale nie rozumiem dlaczego żydzisz tych parunastu złotych na bota.
Chcesz korzystać - zapłać.
 
Ewentualnie pozostaje alternatywa w postaci darmowej TA (TibiaAuto).
Kiedyś pisałem do niej skrypty w pythonie =P...

btw. Można na tym forum o takich rzeczach gadać =P? Nie żebym nie czytał regulaminu, ale było to dawno (patrz: data założenia konta) ^^.
 
e? juz raz napisalem nie pytam o wasze zdanie o cracku... Smiejecie sie z tibia.net.pl, a polowa z was to pewnie jeszcze wieksze lamusy niz tam, a poza tym tam chociaz sprobuja pomoc, a nie pocisk odrazu...
 
@up
Jesteś w błędzie lamusie.

O ile tnet popiera używanie cracków, wykorzystywanie cudzych prac, łamanie praw autorskich, tak otland nie.

Jeżeli tak "loffciasz" tnet, to wypierdalaj, nikt Cię tu nie trzyma.

Zrozum dzieciaku - Jeżeli chcesz jechać na nielegalu to radzisz sobie sam. Życie to nie bajka, niektóre rzeczy trzeba robić samemu. Jakby tak każdy prosił o cracki to programów ala CafeSuite (do obsługi kawiarenki internetowej), (teraz litania z googli:) IPS Formularze, Przelew.com to szeroko pojęty internet ograniczyłby się do: Strony z programami, 10 stron z crackami do każdego programu (analogicznie 1:10 :D).

Wybacz, że powiem to jeszcze raz: Wypierdalaj.

@edit
Pomijam fakt, że większość z nas grała na RL bez używania botów, srając na nich za przeproszeniem. Dlaczego mielibyśmy ułatwić Ci grę? Dlatego, że tacy jak Ty wpierdalali mi się 80 EK na dragi i bezczelnie podpierdalali EXP?
 
e? dzieciaku? ja moge sie wymienic nasza-klasa. Zobaczymy kto dzieciak lamusie pierdo...
a poza tym cioto prosze o cracka? czy czytac Cie nie nauczyli w podstawowce?;>
 
Ale jedziesz na cracku, lamusie.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top