• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Tutorial Elfbot 8.53 Windows 7 64 bit

Status
Not open for further replies.
e? dzieciaku? ja moge sie wymienic nasza-klasa. Zobaczymy kto dzieciak lamusie pierdo...
a poza tym cioto prosze o cracka? czy czytac Cie nie nauczyli w podstawowce?;>

Idź lepiej kup mamie prezent mikołajkowy na "nk" albo po spamuj komentarzami zdjęcia zapewne równie pustych jak ty znajomych. Natomiast okno przeglądarki z forum otlandu zamknij na amen i wróć do starej poczciwej TneT gdzie "cwani" gimnazjaliści oraz ich mniejsi koledzy z podstawówki pokazują w całej okazałości swój debilizm, a adminitratorzy za spam uważają wszystko, co jest napisane nie po ich myśli.
O właśnie... zakoduj też sobie, że wzywanie wszystkich od ciot i pedałów tylko pokazuje skromność twojego słownictwa, wrodzony brak inteligencji oraz poniekąd wskazuje na słabą (dziecięcą?) psychikę i niedorosłość. :(
 
@up, ale sie rozpisales, a ciekawi mnie ile masz lat :) zanim kogos nazwiesz pustym spojrz w lustro :)
 
Last edited:
Ciekawe czy znasz wgl znaczenie slowa "debilu" .. Dobra nie nabijaj sobie postow noobie!
 
No widac nie, uposledzony umyslowo czlowieku.
 
@Bartastkd
Ciekawe kto tu podbija posty.

Naucz się czytać ze zrozumieniem lamo ;o.

Pocieszę Cię, bo nie mam konta na NK i nie będziesz musiał wysilać swoich szarych komórek żeby poszpanować swoim "lat 22, Kraków [...] Politechnika chuj wie jaka, chuj wie gdzie", tudzież wchodzić na konto brata/kolegów (nie daj Boże rodziców).

Nie każdy tak jak Ty używa internetu do Tibi, GG, Naszej-Klasy. Są ludzie o wyższym poziomie inteligencji, ludzie ambitni. Ty widać nie potrafisz tego dostrzec.

Cały temat sprowadza się właśnie do "podania na tacy" cracka do ElfBot'a. Niestety, my Ci go nie damy. Może na tnet jest jakiś frajer, który robi te cracki i je "ot" rozdaje, ale u nas takich ludzi nie ma. Nawet, jeżeli ktoś by zrobił cracka, poprosi o pare dolarów na konto. To się nazywa życie kolego, szacunek do pracy i do samego siebie.

Pozdrawiam, Lucyf3r (lat 16.5 do twojej wiadomości).

@edit
Dorzucę jeszcze dwa zdania :):
1. Jeżeli chcesz crack'a to go tu nie znajdziesz.
2. Jak nie znajdziesz to zrób :). Od razu podeślij nam tu link, wszyscy ściągniemy i będziemy "bocić na elfasie" =).

Co ty na to?
 
Last edited:
darqnies Jestes jebanym idiotą. Widac, ze w szkole Cie czytac nie nauczyli, bo w ani jednym poscie nie wspomnialem o cracku, a wgl co tu gadac z takim rozjebanymi ludzimi jak ty... Na pisac kazdy potrafi, gorzej w realu pewnie jak bym Cie zobaczyl wybuchnął bym smiechem, wiec Cie pozdrawiam....

Ps: jestescie rozjebani, pytam o pomoc czy moze ktos wie, a wy pierdolicie nie na temat, a co do chojraka. Jak kto sie mowi w szkole go pizgaja, wyżywa sie w internecie :)
 
Heuheuheuheu w szkole mnie pizgają :/
 
Dobra to ja odpuszcze, bo widac, ze dogadac sie z wami nie idzie, a co do tnt to mam bana juz od jakis 3 miesiecy ;D. Koniec Temat Do Zamkniecia !
 
Nomć nie da sie z nami rozmawiać, bo my jesteśmy ludźmi na poziomie, a nie debilami. :)
 
Mhm widac, posiadasz moze vt? moze tam pogadamy, a nie forum ?;>
 
Nomć posiadam, a co chcesz mnie pocisnąć grypsami z internetu?
 
Nie, ja nie z tych chce pogadac?;>
Ale to jutro bo spadam zaraz;))
 
Wątpie abyśmy mieli o czym rozmawiać.
 
To "zalusz sobje" nowe konco cwelu ;o
Nie wiem co masz na chacie, ale raczej kolorowo nie jest.

Ej kurwa, nie rozumiem takich jak ty. Czytam temat, post pod postem, widzę tu kurwa aluzje "dajcie mi działającego cracka albo poradnik jak odpalic zjebanego bota na Winshicie 7 x64", a Ty mi wyskakujesz z tekstami typu "jestes zjebany, naucz się czytać" - Tobie radze naucz się myśleć.

Gdybyśmy się spotkali w realu, zapewniam Cię 5 minut rozmowy i skakałbyś do mnie z pięściami ;). Z tym, że nie jestem gnojem twojego pokroju, nie "kozacze ziomami z osiedla", nie chodzę na siłkę (poza szkolną, czasami pakietą wpadamy ;o).

Zapisz sobie na czole jedną uniwersalną prawdę:
Kupując produkt tj. bot, program, grę - Jej twórcy zapewniają Ci do niej support. Elf jako program, który jest ciągle rozwijany jest w każdej nowej wersji poprawiany, udoskonalany. Wyobraź sobie, że kupisz tego bota, a nie będzie Ci on działał. Napiszesz do devTeam'u, że masz taki i taki problem i oni się tym zajmą - w kolejnej wersji dostaniesz pełen support i pakiet poprawek - możesz tego wymagać :).

Na forum podobnej pomocy nie znajdziesz, nie w przypadku elf'a.

Właściwie nie wiem po jaką cholerę założyłeś ten temat (jeszcze z tagiem tutorial... znalazł się znawca) i nie wiem na co liczysz.

Jestem laikiem w tych tematach, wybacz jeśli się mylę, ale żeby Elf chodził na 64'ce, moim skromnym łopatologicznym tokiem myślenia musiałbyś go skompilować pod ową architekturę. Niestety my - sory, nikt - na tym forum nie ma kodu źródłowego Elf'a (na 99% :], może 5,6 osób - ale za darmo nie dostaniesz).

Wniosek:
Kup Elf'a - wymagaj.
Jedziesz na crackach - radź sobie sam.
 
Ty jestes Up dobry i te teskty
Gdybyśmy się spotkali w realu, zapewniam Cię 5 minut rozmowy i skakałbyś do mnie z pięściami . Z tym, że nie jestem gnojem twojego pokroju, nie "kozacze ziomami z osiedla", nie chodzę na siłkę (poza szkolną, czasami pakietą wpadamy ;o)

Chlopie Dobre
Nie wiem co masz na chacie, ale raczej kolorowo nie jest.

Ja mam dobrze, nie narzekam ;))

A co do cracka, to nie sadze, zebys mial w domu wszystko oryginalne...

A poza tym na chuj piszesz nie na temat?

A co do cwelu, to najpierw sprawdz co tzn.

A i najwaszniejsze w dupie mam czy ty chodzisz na silke "i tak jestes dla mnie lamusem"

A co do "tutorial" to przypadkiem :)


Pozdroo screenka zrobilem bd smiesznie :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top