• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Tutorial Elfbot 8.53 Windows 7 64 bit

Status
Not open for further replies.
A ze mną ktoś pogada na skajpiku? Jestę fajny, a tak wogóle to elf kosztuje ~50zł na nocke (zależy jak bardzo brudny jesteś), przynajmniej tak mi pisał.. :/
 
Ty koles sie nigdy nie zamylasz, wyszedl bys troche z kolegami na browara czy cos, a nie odpisujesz 24/7 :)
 
Hmmm? fajny? nie wiem moze nic nigdy nie piles... Lamus jestes;)
 
@up
Odezwał się ten który "co łikend chodźi na impreski, jest diżejem, wali wóde, opowiada jak to zajebiscie isc do domu najebanym, uiekac od psof" - Chodzę do klasy z takim... No wieśniakiem, który podobne rzeczy na GG wypisywał podczas wakacji :). Czasami jak zaczyna mu odwalać to dalej takie "bajeczki" opowiada.

Z tym, że w głowie to on po kolei nie ma :).
 
e? napisalem cos takiego... Ty czlowieku jestes Jebniety;)) Juz wiecej Ci nie odpisze, pisz co chcesz


Pozdrawiam :))
 
Te, darqnies i chojrak

czepiliscie sie kurwa tego bastka, i udajecie teraz chuj wie kogo, bo we 2...
Nie udawajcie kurwa takich swietych, ze nie macie/nie mieliscie nic scrackowanego, po to jest poprostu sciema.
Ja tez mam scrackowanego elfbota, i co, ponajezdzajcie na mnie, leszcze... Ja i tak mam na to WYJEBANE!

Tak przy okazji, kolegow nie masz?
Nie masz z kim isc na piwo?
To moze kurwa zmien charakter pajacu, bo jak w rl sie zachowujesz tak jak na forum, to widze jak masz ladnie buzke spuchnieta...
Ogolnie to nie wiem po co to pisze, ale zalozylem konto zeby tylko cie najechac, bo takie szmaty jak ty, i ten chojrak trzeba dojezdzac... Wielcy obroncy oryginalow pff
 
@Up

Właśnie takich ludzi jak ty sebol199 nie rozumiem, czy ty w ogóle masz mózg?
Przybijesz mi piątkę że masz crackowanego elfa? Błagam, daj mi Gratki ;oo
A ja wolę kupić i potem używać oryginalnego a nie jebać na Cracku i tak jak ktoś @@x- Up pisał, koleś wyboci taki lvl na rl a potem kozak wpierdala sie na dragony ludziom.

 
Najśmieszniejsze jest to że większość tych ludzi, nie potrafi samemu nawet scrackować tego bota. Tylko zakładają 1000tematów na 1000forach jak to zrobić. Nie rozumie wogóle stron, które pokazują jak to się robi. Ludzie ściagają crackują a potem płaczą że mają same robaki na kompie. Kupować , a nie crackować!
 
Chój, juz kupilem orygialnego elfa i zgadzam sie z Toba sebol199 :)
 
Te, darqnies i chojrak

czepiliscie sie kurwa tego bastka, i udajecie teraz chuj wie kogo, bo we 2...
Nie udawajcie kurwa takich swietych, ze nie macie/nie mieliscie nic scrackowanego, po to jest poprostu sciema.
Ja tez mam scrackowanego elfbota, i co, ponajezdzajcie na mnie, leszcze... Ja i tak mam na to WYJEBANE!

Tak przy okazji, kolegow nie masz?
Nie masz z kim isc na piwo?
To moze kurwa zmien charakter pajacu, bo jak w rl sie zachowujesz tak jak na forum, to widze jak masz ladnie buzke spuchnieta...
Ogolnie to nie wiem po co to pisze, ale zalozylem konto zeby tylko cie najechac, bo takie szmaty jak ty, i ten chojrak trzeba dojezdzac... Wielcy obroncy oryginalow pff

Oooo jaki napinacz, wyobraz sobie, ze tworzysz takiego bota zeby na nim zarabiac, a jakies RealMap Kidy sobie go crackuja, tfu nie crackuja tylko od kogos cracka sciagaja, bo sa zbyt glupi zeby sami cracknac, huh? Tak, zachowuje sie tak samo w RL i nie mam zamiaru zmieniac charakteru "pajacu", bo Ci sie nie podoba to, ze ktos szanuje czyjas prace... i nie mam "spuchnietej buzki" ;)

Tak przy okazji, kolegow nie masz?
Bo gadam z sensem to odrazu kolegow nie mam? ;|

Nie masz z kim isc na piwo?
Oh, sorry, zaraz tylko ustawie ElfaBota i ide chlac z kolegami ;|

Ja i tak mam na to WYJEBANE!
Krzyzyk w prawym-gornym rogu plz.
 
Wiecie... usiadlem, przeczytalem caly temat i po prostu zdolowalem ;o

Temat idiotyczny... to jest "otland.net" a nie "botland.net" taka pierwsza uwaga

Druga to taka ze jak sie widzi takich ludzi i takie tematy to sie zglasza adminowi i temat do kasacji a uzytkownik nara ( przy odrobinie szczescia... )

Nastepna rzecz to do Chojraka i darqnies ;p Po co sie wdajecie w pyskowki z "naszym wielkim koksem"... olac i tyle bo ten temat nigdy sie nie skonczy...

A teraz Bartastkd pare slow do ciebie...
1. Jestes idiota jak to inni juz slusznie zauwazyli :D
2. Ze czasem wyskoczysz na piwo z kumplami to nie znaczy ze jestes fajny... A po za tym ze ktos nie pije to nie znaczy ze jest lamusem, debilem itd... wrecz przeciwnie. Lamusem jestes TY, szpanujesz chlaniem, ze niby masz taka ekipe itd... Dzieciaku ogarnij dupe!
3. Cracka tu nie znajdziesz.. Ludzie ktorzy tutaj sa ( w wiekszosci ) maja szacunek do cudzej i wlasnej pracy.
4. Kochasz tnet? Super, ladnie mowiac spierdalaj tam a jak masz bana to zrob nowe konto jak juz ktos to zauwazyl :D
5. Nikt nie lubi takich jak ty ( no oprocz ludzi na twoim poziomie...)
6. Za przeproszeniem WYPIERDALAJ Z TEGO FORUM!

Jak wreszcie przebrniesz przez ten tekst, ktory napisalem przeczytaj go jeszcze raz, potem nastepny i tak do rana... Moze wtedy cos do ciebie dotrze.

A na koniec - jak chcesz sie do mnie o cos przyczepic to zebys nie musial wysilac swoich nielicznym szarych komorek to podpowiem ci o co: brak polskich znakow, mozliwe bledy interpunkcyjne lub ortograficzne kazdemu sie moze zdazyc ( rzecz jasna raz na jakis czas... )

Pozdrawiam :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top