Eloth - reaktywacja

seyakuroya

Legendary OT User
Reaction score
366
LooSik;7555379 said:
Tak dawno mnie tu nie było, że nawet nie wiem od czego zacząć.

Nie wiem ile ludzi wogóle jeszcze pamięta mnie i samego Elotha bo mineło już prawie 4 lata odkąd słuch po mnie i po OTS-ie zaginął. Co jakiś czas wracam wspomnieniami do dawnych czasów mojej pracy z Elothem. A od nie dawna przechodzi mi gdzieś między myślami wskrzeszenie tej odległej legendy na nowo... Włożyłem w ten server masakryczną ilość czasu, pracy i pieniędzy bo sklepu nigdy nie było co zresztą niestety było późniejszym powodem upadku... Ze wstępnego rozeznania widze że wiele serwerów starało sie wzorować na Eloth-u, niektóre nawet podbierały nazwe ^^.

Na chwilę obceną jest to po prostu moje gdybanie czy warto? Eloth zatrzymał się na wersji 8.42, dokładnie nie wiem co doszło wartego uwagi w ciągu ostatnich 4 lat ( zapewne kilka rzeczy jest ) ale widząc ogólną opinie graczy im dalej z wersjami tym gorzej...

A więc pytanie do ludzi pamietających Elotha, czy chcielibyście by Eloth raz jeszcze ujrzał światło dzienne? Jeżeli tak to w jakiej wersji?
Dzisiejszy temat autorstwa Loosika na innym forum, co o tym sądzicie??
Osobiście grałem i na pewno zagram, co do klienta to bezapelacyjnie 8.0

Zszywek

Banned User
Reaction score
10
8.0 - śmieszne, nikt nie gra, a jak ktos mowi ze gra to i tak wyjdzie po pewnym czasie

8.6 - ludzie wejdą pograją troche i przestaną

Nowy klient - przy dobrym ogarnięciu serwera, dobrym expie może coś wypalic

Mogiq

Member
Reaction score
13
8.0 - śmieszne, nikt nie gra, a jak ktos mowi ze gra to i tak wyjdzie po pewnym czasie

8.6 - ludzie wejdą pograją troche i przestaną

Nowy klient - przy dobrym ogarnięciu serwera, dobrym expie może coś wypalic
widac ze kolego nie jestes obeznany w temacie, oczywiscie piszesz prawde o obecnym stanie ots ale eloth to cos innego niz dzisiejsze orshabale czy tez pseudo rpg, eloth ma rzesze starych fanow ktorzy w wiekszej mierze napewno by zagrali i na 100% nie wyszli by po tygodniu nawet jesli bylyby 3 crashe dziennie

ximmy

Intermediate OT User
Reaction score
2
Ci starzy fani teraz mają prace i masę obowiązków.

Mr Zool

Member
Reaction score
2
Jak dla mnie strata czasu, sa servery rpg typu "Tibianic.org" ktory ma dobra slowa "7.4" (przerobiony/wlasny client).
Pod najnowsza tibie tez jest "shadowcores"... 8.6 to nie wiem co to ale jest "hexana" ...

Badzmy szczerzy, tibia sie kazdemu przejadla. A nowych graczy nie ma i nie bedzie.

sluey

New Member
Reaction score
0
Nie gram w Tibię 10 lat ale, mimo masy obowiązków, czekam cały czas na starego elotha żeby pograć :) Jest nawet strona i forum ale post Loosika jest sprzed 2 lat - Eloth RPG v3 (http://eloth.org/)
Mam nawet parę screenów z ostatniej edycji

Attachments