• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Eloth - reaktywacja

seyakuroya

DevlandOT.eu
Joined
Dec 21, 2008
Messages
711
Solutions
1
Reaction score
411
LooSik;7555379 said:
Tak dawno mnie tu nie było, że nawet nie wiem od czego zacząć.

Nie wiem ile ludzi wogóle jeszcze pamięta mnie i samego Elotha bo mineło już prawie 4 lata odkąd słuch po mnie i po OTS-ie zaginął. Co jakiś czas wracam wspomnieniami do dawnych czasów mojej pracy z Elothem. A od nie dawna przechodzi mi gdzieś między myślami wskrzeszenie tej odległej legendy na nowo... Włożyłem w ten server masakryczną ilość czasu, pracy i pieniędzy bo sklepu nigdy nie było co zresztą niestety było późniejszym powodem upadku... Ze wstępnego rozeznania widze że wiele serwerów starało sie wzorować na Eloth-u, niektóre nawet podbierały nazwe ^^.

Na chwilę obceną jest to po prostu moje gdybanie czy warto? Eloth zatrzymał się na wersji 8.42, dokładnie nie wiem co doszło wartego uwagi w ciągu ostatnich 4 lat ( zapewne kilka rzeczy jest ) ale widząc ogólną opinie graczy im dalej z wersjami tym gorzej...

A więc pytanie do ludzi pamietających Elotha, czy chcielibyście by Eloth raz jeszcze ujrzał światło dzienne? Jeżeli tak to w jakiej wersji?

Dzisiejszy temat autorstwa Loosika na innym forum, co o tym sądzicie??
Osobiście grałem i na pewno zagram, co do klienta to bezapelacyjnie 8.0
 
8.0 - śmieszne, nikt nie gra, a jak ktos mowi ze gra to i tak wyjdzie po pewnym czasie

8.6 - ludzie wejdą pograją troche i przestaną

Nowy klient - przy dobrym ogarnięciu serwera, dobrym expie może coś wypalic
 
8.0 - śmieszne, nikt nie gra, a jak ktos mowi ze gra to i tak wyjdzie po pewnym czasie

8.6 - ludzie wejdą pograją troche i przestaną

Nowy klient - przy dobrym ogarnięciu serwera, dobrym expie może coś wypalic
widac ze kolego nie jestes obeznany w temacie, oczywiscie piszesz prawde o obecnym stanie ots ale eloth to cos innego niz dzisiejsze orshabale czy tez pseudo rpg, eloth ma rzesze starych fanow ktorzy w wiekszej mierze napewno by zagrali i na 100% nie wyszli by po tygodniu nawet jesli bylyby 3 crashe dziennie
 
Jak dla mnie strata czasu, sa servery rpg typu "Tibianic.org" ktory ma dobra slowa "7.4" (przerobiony/wlasny client).
Pod najnowsza tibie tez jest "shadowcores"... 8.6 to nie wiem co to ale jest "hexana" ...

Badzmy szczerzy, tibia sie kazdemu przejadla. A nowych graczy nie ma i nie bedzie.
 
Nie gram w Tibię 10 lat ale, mimo masy obowiązków, czekam cały czas na starego elotha żeby pograć :) Jest nawet strona i forum ale post Loosika jest sprzed 2 lat - Eloth RPG v3 (http://eloth.org/)
Mam nawet parę screenów z ostatniej edycji
 

Attachments

Back
Top