• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

eternalis.pl - zna ktos ta strone ? ;o

Status
Not open for further replies.
A po ilu minutach tobie wyslali te cceki?

Ja mialem farta i skorzystalem z ich oferty 40~~ min po otwarciu ich strony, czyli glowny administrator byl dostepny i mi to zalatwil w przeciagu 20-25 minut.
 
to niech ruszy dupe bo chce sie dorobic na ich stronie jesli to nie wal
 
Jak nie lubisz nie swieze mieso, to go nie kupujesz proste? :)

No ale nie wiem, bo nie zawsze w tesco jest nie świeże, ale jednak przed zakupem jak poproszę to mi pani sprzedawczyni ładnie pokaże, no chyba, że jakaś upierdliwa ale to wtedy się idzie do tesco mastersa i on już ją przykara.
Ale głównie chodzi to, że wole mieć pewność, a to, że masa innych ludzi kupuje nie ma znaczenia dla mnie, mnie obchodzi, czy mogę ja im zaufać i czy napewno będzie to dobrze zrobione.

A sam fakt, że nie jest to automatyczny system tylko system polegający na --> wyślij sms ---> pogadaj z przydupasem ---> przydupas powie adminowi ---> admin raczy łaskawie zalogować na server i wysłać paczkę
pokazuje brak profesjonalizmu
 
ta jak w pokemonach idz zanies parcel profesorowi oakowi
 
jestem zmuszony napisac o jakosci swiadczonych uslug tego sklepu. otoz umowilismy sie z panem Piotrem ze parcel ma byc w depo przed godzina 23 ale tak sie nie stalo. w depo nie ma nic. pan Piotr napisal ze znow musze poczekac co coraz bardziej smierdzi oszustwem. jesli nie dostane ccekow do jutra do godziny 12:00 bede zmuszony wystawic caly log z romzowa i bedzie juz wiadomo o co chodzi z "tanimi ofertami"
 
Last edited:
no to czekamy ;D ale cos czuje ze bedzie walek
 
Główny administrator zapłacił z góry 50 zł za poprawną koordynację serwisem blablabla !

Albo to jest ironia albo absurd. "Główny administrator" zakłada, że są inni, a ja tu widzę tylko jednego człowieka który coś może, a reszta tylko gada.
Gadać to może tekst na stronie, zamówienia przyjmować również i to szybciej i dokładniej. No ale taaaaaaakich skryptów to "Technologia blogger" nie widziała...
Rzeczywiście ten administrator to "wspaniały i ambitny" człowiek... dał aż 50 zł z góry ! Dziwię się, że za takie pieniądze można mieć człowieka, który umie pisać po polsku, a muszę przyznać, że kultura wypowiedzi to akurat pozytywnie przebija... choćby profitsms :D Ale jak widać wynagrodzenie w zgodzie z zarobkami idzie. Ciekawe kiedy znudzi im się sterczeć cały czas na czacie z 20 osobami naraz za 50 zł...
 
wątpie ze tam pisze 20 masek naraz
 
No jak to, ja mu zajebałem spamem przez 15 minut, że mi odpisywał na paru widgetach, że chwilkę bo mamy sporo clientów xD
 
Jeśli was interesuja "CC na Rl tibi"
to chetnie sprzedam na wielu serverach po cenie :

Pvp - 1cc - 1zl
nPvp - 1cc - 70gr
Poprzez Paypala lub akceptuje Pacc / inne oferty z tibia.com
GG : 1395090
 
Dobrze operuję Pan socjotechniką Panie Administratorze.
 
to ja wam po 90gr moge sprzedawac ccki
 
NIe polecam zamówilem nic nie otrzymalem a koles napisal ze kase wyslal
 
NIe polecam zamówilem nic nie otrzymalem a koles napisal ze kase wyslal

Nie chce sie wozic ze jakis bystrzejszy od kolegi jestem ale musze noz kurwa :D:D na co liczyles?:D

ale musze Wam powiedziec ze temat jest niestety gleboki, zawsze trafiala sie banda dziwaków którzy lecieli na takie akcje a troche juz sprzedaje ten syf w mmo i non stop ktos placze ze go okradli to sie chyba nigdy nie skonczy.

A najsmieszniejsze jest to ze preceder trwa juz sporo czasu bo przeciez co to za filozofia kupic sobie domene, napisac regulamin i ubzdurac sobie ze prowadzi sie firme ;-)

eternalis.pl said:
Nasza spółka Eternalis Shop

Jaka kuźwa spółka? Kaj jest NIP i regon?;d

Wy się nigdy nie nauczycie.
 
Ja mialem farta i skorzystalem z ich oferty 40~~ min po otwarciu ich strony, czyli glowny administrator byl dostepny i mi to zalatwil w przeciagu 20-25 minut.

Szkoda, że Konsultant Junior to Twoja osoba :) mam na to dowód.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top