• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Exp

kuzara

New Member
Joined
Jan 13, 2010
Messages
209
Reaction score
1
Witam
Chcialem usunac zdobywanie expa dla danej profy. Gdzie to znajde? Chodzi o cos takiego jak God/Gm TFS - ubije potworka ale nie zdobywa expa.
 
Napisz skryptsa onKill i odejmuj tyle expa ile zdobyl, takie trudne?
 
Chlopie... Kurwa... Wkurwiacie mnie-.- Jasno napisalem ze chce zrobic cos innego. Gdyby chodzilo o sam skrypt to bym tu nie pisal-.- Takie to trudne?
 
I na chuj wpadasz juz w furie?
Nie roztrzaskaj monitora...
Ja Ci, kurwa podaj tylko najprostsze roziwazanie.
 
I na chuj wpadasz juz w furie?
Nie roztrzaskaj monitora...
Ja Ci, kurwa podaj tylko najprostsze roziwazanie.

Noob & lol, chuj a nie rozwiazenie, gtfo.

W vocations.xml exp rate dla danej profy 0.
 
No to kurwa po chuj ten dopisek ", takie to trudne?" - od razu widac ze sie wywyzszasz nad innymi. Co do tych grup - jak mam to zmienic?

@ Chojrak niby ta ale przez pewien skrypt nad postacia wyswietla mi za kazdego potworka "0" expa - co mi nie na reke
 
No to kurwa po chuj ten dopisek ", takie to trudne?" - od razu widac ze sie wywyzszasz nad innymi. Co do tych grup - jak mam to zmienic?

@ Chojrak niby ta ale przez pewien skrypt nad postacia wyswietla mi za kazdego potworka "0" expa - co mi nie na reke

Jesli chodzi o grupy to uzyj flagi PlayerFlag_NotGainExperience i przy dostawaniu tej profesji ustawiaj tez grupe, lub (jesli chodzi o exp rate = 0 w vocations) w source gdzie masz gainExp <= 0 to dodaj taki warunek jsecze nizej (po mnozeniu przez multipiler).
 
To zmien ten skrypt tak, ze jezeli player dostanie 0 expa to nic sie nie wyswietla, toz to tylko jedno if.
 
Chlopie... Kurwa... Wkurwiacie mnie-.- Jasno napisalem ze chce zrobic cos innego. Gdyby chodzilo o sam skrypt to bym tu nie pisal-.- Takie to trudne?

No to kurwa po chuj ten dopisek ", takie to trudne?" - od razu widac ze sie wywyzszasz nad innymi. Co do tych grup - jak mam to zmienic?

@ Chojrak niby ta ale przez pewien skrypt nad postacia wyswietla mi za kazdego potworka "0" expa - co mi nie na reke

Jak nie urok to sraczka. Jak nie sraczka to przemarsz wojsk.

Ja takich ludzi nie rozumiem. Najpierw uważa się za pro-elo, twierdząc że inni się za takich uważają. Jedzie od kurw, od chujów... Zero kultury osobistej (kultury wypowiedzi). Później jak już Cię odpowiednio zjedzie i się dowartościuje żąda odpowiedzi na swoje pytania.

Nie rozumiem również Chojraka, ja bym na jego miejscu gościa olał, sapnął tekstem w stylu "Wypierdalaj na tnet".
Chojrak gratuluję psychiki. Ja bym tak nie potrafił ;).

#edit
co mi nie na reke
Nam twoja obecność tutaj tym bardziej "nie na reke". Na rękę by nam było gdybyś potrafił zachować jakiś poziom przyzwoitości.
 
Last edited:
Daqnies... Ehh... Gdzie Ci tu kogos zbesztalem? Przeczytaj swoja wypowiedz "uwaza sie za pro-elo, twierdzac, ze inni sie za takich uwazaja" - widzisz tu sens? "Zjechalem go" bo nie podobal mi sie styl jego wypowiedzi - "Takie to trudne?..." Nie żądam odpowiedzi na swoje pytania... Do Chojraka nic nie pisalem - wiec sie uspokoj. Moj poziom przyzwoitosci jest wprost proporcjonalny do przyzwoitosci innego uzytkownika - zrozumiales?
 
@up
Szczegolnie twoje wuypowiedzi w temacie o katastrofie w Smolensku.
Byly bardzo przyzwoite.
 
Back
Top Bottom