• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Firma hostująca otsy pod 7.6

Monte321

Banned User
Joined
Jul 21, 2009
Messages
137
Reaction score
0
Mam pytanko, czy jest jakaś firma, która hostuje także otki pod tibie 7.6? Czy teraz tylko 8.54 +? Oczywiście z sms-shopem.
 
napisze do Ciebie za kilka dni, osoby mam zagwarantowane tak samo jak dochód z sms shopa.
 
Mam pytanko, czy jest jakaś firma, która hostuje także otki pod tibie 7.6? Czy teraz tylko 8.54 +? Oczywiście z sms-shopem.

Raczej nikt nie hostuje pod 7.6, bo ciezko jest zrobic pod tą tibie dobrego OTSa, na którym bedą grac ludzie xd

8.57 rox ^^
 
Raczej nikt nie hostuje pod 7.6, bo ciezko jest zrobic pod tą tibie dobrego OTSa, na którym bedą grac ludzie xd

8.57 rox ^^

Jak byś czytał lamusie temat, to byś wiedział że hostuje bo już 1 osoba się zgłosiła...
 
Dlaczego odrazu wypierdalaj? wypierdalaj,wypierdalaj,wypierdalaj ^.^ sam wypierdalaj.

my fail ; ) ale co z tego? mam dziury przez marie ;x

Chyba nadal nie czaisz, tu nie chodzi o ortografie.

Chodzi o sam fakt, ze zakładasz OT tylko dla pieniędzy, tacy jak ty spierdolili cala open tibie.
 
Chyba nadal nie czaisz, tu nie chodzi o ortografie.

Chodzi o sam fakt, ze zakładasz OT tylko dla pieniędzy, tacy jak ty spierdolili cala open tibie.

you fail.

Nie jestem jednym z tych , co robią OTSY pod siano ;|

btw. jebac gesiora
 
Gdyby nie Gęsior to przez ostatnie 3 lata jechałbyś na Nicawie cipko :peace:

Co nie zmienia faktu, że jego makery są tak cholernie dziurawe i niedopracowane, że to się w głowie nie mieści.
 
Last edited:
Back
Top