• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Flash Client - Opinie

J u Z e K

Banned User
Joined
Feb 27, 2011
Messages
141
Reaction score
1
Jako że w tej chwili trwa wprowadzanie ''Flash Client''
Chciał bym żeby każdy kto gra na rl tibi wypowiadał się co mu się podoba a co nie.
:w00t:


Wady :
Slaba czytelnosc Priv / Default Wiadomosci

Zalety :
Mozliwosc wlasnej segregacji ''mini mapy'' itp
Fajne Logo startowe ;d
 
Last edited:
wydajność tragiczna
brakuje kilku rzeczy jak używanie action barów jak przedmiotów, zgodnie z classic control
flash sided fullscreen, nie wiem czego jeszcze
 
To lipa ;/ My jako najlepsi gracze na świecie (Polacy) to powinniśmy juz mieć ;/
 
No to OTSY na jakiś czas mogą w dupe dostać ;p bo każdy pójdzie obczaić jak się pyka. Ogólnie pomysł fajny, tylko że szkoda że cała tibia już będzie pod flasha, mogli zostawić chociaż pare światów pod starym klientem. Będzie tak, jak z przejściem z klienta bez hotów, na klienta z hotami, część będzie zadowolona, część nie.
 
za kilka miesięcy zrozumieją, że nie da się na flashu zrobić tibii, że flash jest za ciężki
i albo zamkną wszystko albo zaczną robić nowego klienta w c++
 
No to OTSY na jakiś czas mogą w dupe dostać ;p bo każdy pójdzie obczaić jak się pyka. Ogólnie pomysł fajny, tylko że szkoda że cała tibia już będzie pod flasha, mogli zostawić chociaż pare światów pod starym klientem. Będzie tak, jak z przejściem z klienta bez hotów, na klienta z hotami, część będzie zadowolona, część nie.

wat, mozesz grac uzywajac flasha jak i na starym kliencie :|
 
Ostatnio miałem okazje grać na open beta testach w przeglądarce jest chujowe, zobaczymy jak będzie wyglądała wersja instalacyjna.
 
Last edited:
Z tego co mi wiadomo nie jest planowany klient flash w wersji instalacyjnej ;P
 
najwiekszy shit jaki moze byc ;p
 
Last edited:
Haha, wlasnie zalogowalem i juz zdazylem podziekowac.

Taki usage po wejsciu:
G3TYr.png


A ten to chyba sobie nie zagra :p:
4XNJO.png


FPS tez nie powalaja, na zwyklym kliencie duzo wiecej wyciagalem:
SyZg6.png


Pozatym drop n' drag itemow jest koszmarny :x.
 
Last edited:
ale shit ten flash client nie dosc ze zuzywa to 600 MB ramu (Tibia GRRRR gra 2D) to jeszcze mam takie lagi ze nie moge 50 FPS max hahaha xD
 
raz, na closed becie żarło prawie 1,5x tyle, 2 nie patrzcie na fpsy, 30 fc działa gorzej niż 5 na klasycznym ;d
 
Back
Top