• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[France] ThoraOT 7.6 - CUSTOM MAP OLDSCHOOL RPG

Status
Not open for further replies.
I'm in!
@KovalComeBack
Wydaje mi się, że jest z kim powalczyć z tego co widziałem to są 2 większe ekipy i jedna mniejsza, reszta cisnie RPG :D
Oczywiście Custom map.
iJuPY1k.png


E7vEskk.png
 
Nice oldschool feeling , awesome custom map , definitely recommended , i hope more players will come , better to play with 50 online on good ot and players to fight than classicus with 900 online all br 0 wars and 14h frag lol
 
Mam nadzieje że będzie tu grać ze 100 osób bo server ma zajebisty klimat. Trzeba go dobrze zareklamować.

qfeI8u4.png
 
This is an short preview of Thora from my side!

Advance to level 30
eZzzVBn.png


Advance to level 40
jiEsKLU.png


Advance to level 45
ZIbGFaf.jpg


Killed 500 dragons

dLQaGNK.jpg


7VRp61Q.png


I have finished DRAGON task, not DRAGON LORDS, rotlf :p admins have to fix that text:)
 
Custom fajnie się gra, idzie powalczyć lepiej niż na jakim kolwiek 7.4 :) jutro mają na fejsie reklame kupić
moze i bym wbil tylko mnie troche odstrasza to ze uszmen ma gma xD
expi sie z wandow czy trzeba runy na mc robic ?
 
moze i bym wbil tylko mnie troche odstrasza to ze uszmen ma gma xD
expi sie z wandow czy trzeba runy na mc robic ?
Tak i nie, Uszmen na dłuższą mete nie jest taki zły w porównaniu do innych adminów którzy zamiast oczu mają $.$ a jak by nie było chłopak lubi posiedzieć przy serwerze. Dopiero mam 20 lvl ale klimacik można odczuć, przyjemnie się czas spędza przed depo i na huntach :p
 
Expi sie z wandow, zwala jest na takich low lvl sie pobić , wczoraj z zordononem all masgenow wyjebalismy xd
 
Expi sie z wandow, zwala jest na takich low lvl sie pobić , wczoraj z zordononem all masgenow wyjebalismy xd
Wypraszam sobie ja nie padłem a po drugie patrze jakiś random idzie to poszedłem z nimi haha
 
Really good ots , fights on low lvl , no spamers UE . Recommend !!!
 
yea very nice server, but maybe ue should be 1200 mana? when sorcs reach lvl 100~ it will be very ue spam xD
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top