• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[France] ThoraOT 7.6 - CUSTOM MAP OLDSCHOOL RPG

Status
Not open for further replies.
For me this server should be change version for 7.8-8.0 then no1 have got a aim-bot and game will be fair for all players...

well for sure no 7.6 indeed. looks intresting this map but 7.6 is not my thing too easy for bots. wish it could be other version somehow. but thats hella hard i thinkxd
 
Czemu nie dodacie serwera do listy na otservlist?
Trochę więcej reklamy by się też przydało, bo jak dla mnie to nie pamiętam kiedy tak się dobrze ostatnio bawiłem grając na OTSie.
Chyba za czasów elotha v1, v2.
Super klimat, dobry balans gra nie jest zbyt łatwa że nudzi się po 2 dniach, ale nie jest też zbyt trudna by popadać w monotonie, mapa idealnie wyważona z dobrymi pomysłami tylko ludzi trochę brakuje. Gdyby było stałe 100-150 byłoby świetnie, serwer by żył i sam się napędzał tylko trzeba trochę mu pomóc, bo ja osobiście żałowałbym gdyby podupadł.
 
Czemu nie dodacie serwera do listy na otservlist?
Trochę więcej reklamy by się też przydało, bo jak dla mnie to nie pamiętam kiedy tak się dobrze ostatnio bawiłem grając na OTSie.
Chyba za czasów elotha v1, v2.
Super klimat, dobry balans gra nie jest zbyt łatwa że nudzi się po 2 dniach, ale nie jest też zbyt trudna by popadać w monotonie, mapa idealnie wyważona z dobrymi pomysłami tylko ludzi trochę brakuje. Gdyby było stałe 100-150 byłoby świetnie, serwer by żył i sam się napędzał tylko trzeba trochę mu pomóc, bo ja osobiście żałowałbym gdyby podupadł.
Jest na otservlist.
 
Wystarczy mieć trochę $$ i wtedy będziesz miał dobrą reklamę :)
wiem ale to chyba nie lezy w moim interesie co ?
powinienes zrobic za jakis czas restart z zajebista reklama bo server ma potencjal naprawde
 
wiem ale to chyba nie lezy w moim interesie co ?
powinienes zrobic za jakis czas restart z zajebista reklama bo server ma potencjal naprawde
Nie mamy w planach wyłączania aktualnego serwera:)
 
Last edited:
Agree with koval, should reset it with little better exp stages and 3-4x loot rate. This way it will be nice for pvp, probably attract more players as well
 
Nie mamy w planach wyłączania aktualnego serwera:)
bedziesz to ciagnal z 30 osobami ?
rozreklamuj to dobrze wystartuj za jakis miesiac czy cos i bedzie gralo duzo osob
po tym bugu z kasa nikt nie ma ochoty tam grac
 
Uszi should gave premium xp in next week for a few days, thats can bring more ppls.
 
So go to clasicushit ;p
well a lil higher won't harm. this is way too low for not a perfect ot like tibianic. it has too many bugs etc for a lowrate server. make it mid rate and it fits the server better
 
uszmen = tampon
Really?
Do you think i make posts flame war and moderator ban me , because troll insult me?

Nothxbye= troll which has some complexes.
 
SS FROM CAST:
dQjRHHf.png
ayay3RT.png
YEhLfxG.png
jwwQMRP.png
9JHK078.png
aiATQXa.png
 
Id that bone east island? How do u get there?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top