• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Gesior2012

Kur** a co to on musi dodawać skrypt ? on wypuszcza acc makera a czy ty bedziesz używać dotpaya,homepaya,zaypaa czy jakiego kolwiek to już sam działasz on nie robi tego tylko dla polczków skrypt masz w tym dziale nawet.
 
@Stanczyk
28006_3481_500_Dobrze-Mowi-Polac-Mu.jpg
 
Z tego co pamiętam to pierwsze co pojawiło sie w oficjalnym temacie to hejt elfa na gesiora za to , że nie dodał płatności homepay.
Elf dodał jeszcze , że gesior to idiota i nigdy nie będzie prawdziwym programistą ( szczerze mówiąc nie wiem po co ja to czytałem ale fajnie popatrzeć jak 2 polaczków dissuje się po angielsku).
 
Last edited:
Uważam że temat jest beznadziejny i nam na pewno nie jest pisane oceniać pracę i Elfa który dał wam i tak za dużo oraz Gesiora bez którego byście siedzieli dłuższy czas na nicawie albo innych gównach już nie wspomnę o sms shopie.
Zaraz mnie ktoś pociśnie że gdyby nie gesior to kto inny tylko jak do tej pory nikt nic nie zrobił.
 
Back
Top