• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Gr@Żyna - Czyli jakich mamy pojebanych ludzi w kraju

Według mnie ta kobieta z tymi dwoma osobami zrobiły coś genialnego, mną wstrząsneło to nagranie.
 
Dokładnie pokazała jakich mamy idiotów dla których przykładami są tacy ludzie jak Rojo i Baska -.- czyli pojebusy
 
A ja tam Roja nawet lubię, to nic że jest najbardziej porąbanym człowiekiem na ziemi - i rodzice nieźle go bili :).
 
co z tego że przeprosił? zrobił to żeby nikt sie jego nie czepiał... a tak to sam jest jebanym hejterem który tych jego dzieci prowokował... zobaczcie sobie reakcje tej kobiety na koniec filmiku -.-
 
co z tego że przeprosił? zrobił to żeby nikt sie jego nie czepiał... a tak to sam jest jebanym hejterem który tych jego dzieci prowokował... zobaczcie sobie reakcje tej kobiety na koniec filmiku -.-


Jakim haterem, z tego co widziałem to wspominał o tej babeczce bardziej w formie żartu. Nikt nie wiedział jaki jest prawdziwy cel tych filmików, to dlaczego teraz piszesz z żalem do ludzi?

Co innego jak ludzie przedstawiają groźby napierdalając kilofem w klocek drewna, czy rzucając kurwami, a co innego jakieś głupie żarty, pewnie wyrwane z kontekstu. Dał się nabrać, jak wszyscy, a przeprosił póki co jako jeden z niewielu.



I z tym też bym nie przesadzał :3 Wiedziała na co się pisze i o dziwo się zgodziła.
 
Niezle, niezle naprawde dobry projekt, nie rozumiem jak można być takim idiotą żeby specjalnie nagrywać filmiki w których wyzywają Tą Panią. Ludzie w internecie naprawde mają zryte łby a nawet mało powiedzianie.
Osobiscie dzisiaj slysze o niej pierwszy raz.
 
Rojo to bardzo spoko koleś, a to że ma pojebanych widzów to nic za to nie może.. Podszedł do tej sprawy z humorem, a nie jak pojeby którzy rzucali bluzgami na prawo i lewo i grozili śmiercią.. Najważniejsze że chłopak przyznał się do błędu..
Oczywiście ja również dałem się nabrać, co prawda nie puściłem żadnej bluzgi w jej stronę, ale swoje pomyślałem...

Ludzie tacy jak ten co napierdalał drewno kilofem powinni się leczyć, a jakaś organizacja powinna takich ludzi sprawdzać i zamykać, bo są oni niezrównoważeni psychicznie..
Projekt to zajebista sprawa i pokazał jak wielu idiotów jest w internecie, np. ten "ziomal" w czarnym dresie który kurwował non stop na tą Panią..

Dobrze że projekt już został zakończony, bo widać że Pani która grała Grażynę już załamywała się psychicznie, a organizatorzy zaczęli mieć obawy i w sumie słuszne..
 
Nawet inwob się przełamał ^^
Wakacje dla Grazyny Zarko! VACATION FOR GRAZYNA! -- Indiegogo

140i4xu.png
 

Attachments

Pomysl dobry, ale jakos sie tym nie interesowalem wiec mnie to gowno obchodzi. Zrobilo sie z tego jakies wielkie halo
 
Boże, śmiechu warte .... Ta zbiórka to na prawdę lekka przesada (teraz leje się fala hejtu na mój komentarz), bo ta Pani dobrze wiedziała na co sie piszę, panowie jej wszystko na początku zgrabnie wytłumaczyli, zresztą już widziała po pierwszych 2 filmach do czego to prowadzi, więc mogła sobie darować, ale pociągneli to, wiec można było przypuszczać jak to się skończy ..
 
Ta ale kur.. nie wiedziała że jej śmiercią będą groźić czy siekierą jakiś debil w jej podobiznę bd napierdalał.
 
Większość ludzi starszych nie ma zielonego pojęcia że w internecie można spotkać takich popierdolców jak Gohut czy ten co siekierą napierdalał...
Pewnie duża część z nas po takich groźbach też by się schizowała, bo wystarczy że jakaś osoba nas rozpozna na ulicy, puści info dalej i już takie zjeby wiedzą co i jak....
Projekt był ryzykowany i dobrze że go zakończyli i mam nadzieję że paru pojebów się ogarnie, bo rozumiem hejtować kogoś, ale kurwa to pod hejotwanie już nie podchodziło....
 
Wstyd, ogromny wstyd, już wiele razy powtarzałem, że polacy to pierdolnięty naród, z dnia na dzień jest co raz gorzej, za 50 lat tego kraju nie będzie - zobaczcie jakie gówno się rodzi, 17 letnie matki z 16 letnim ojcem wychowyją trolla, który na komunie dostaje internet i tak to wyrasta. Strach pomyśleć, co tu się będzie działo za 20-30 lat, porównajcie sobie czasy, kiedy roczniki 89-93 były w podstawówkach z dzieńmi które przesiadują tam teraz, pokolenie iPhone'ów, z patologicznych rodzin... ostatnio rozmawiałem z dzieckiem 13 lat przez Skype i przyznam szczerze, że był to najgorszy moment jaki przytrafił mi się od 10 lat.

Jestem za tym, aby osoby, które groziły śmiercią tej Pani, poniosły tego surowe konsekwencje + aby tego konsekwencje zostały opublikowane na cały internet, niech będzie to przestrogą dla innych, bo naprawdę ten projekt pokazał, jak głębokim i śmierdzącym gównem są Polacy, co to w ogóle za kraj, w którym 80% ludności ma wrodzony zawód narzekacza na wszystko co się dzieje dookoła, i hejtowania wszystkiego co się rusza, ludzie w Afryce są bardziej tolerancyjni - "pinindzy ni ma", "szystko drogie", "wladza zla" - a idzcie wy na chuj. Możemy wszystko, tylko po co ruszać dupy - po co coś zmieniać, Polak ma ciepło w dupe, ma co żryć i pić, ma dach nad głową i to mu wystarczy - po co ma sobie zawracać głowę jakimiś zmianami, a tym bardziej myśleć o przyszłości, przecież Polakowi jest dobrze.

Ja pierdole, mógłbym tak pisać i pisać, ale co to da, będziemy się przyglądać tej samodestrukcji jeszcze kilka lat.
 
Przecież nikt by jej nie zabił, w internecie każdy grozi, a na pewno nikomu nie chciałoby się nawet do niej podejść.

W kraju gorsi ludzie, mówiący gorsze głupoty publicznie w internecie i w telewizji jakoś żyją więc czym tu się przejmować.
 
Przecież nikt by jej nie zabił, w internecie każdy grozi, a na pewno nikomu nie chciałoby się nawet do niej podejść.

W kraju gorsi ludzie, mówiący gorsze głupoty publicznie w internecie i w telewizji jakoś żyją więc czym tu się przejmować.

Nikt nie mówi o zabiciu... Pajacu pomyśl o tym jakby to Twoja babcia była, a jakieś najebane/naćpane fagasy by ją jechali od najgorszych na ulicy wśród innych ludzi... Weź czasami spójrz na takie sprawy z innej perspektywy.. Może krzywdy fizycznej by nie doznała (chociaż chuj wie, za dużo pojebów chodzi po świecie), ale psychicznej z pewnością tak
 
Back
Top