• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Gr@Żyna - Czyli jakich mamy pojebanych ludzi w kraju

Większość ludzi starszych nie ma zielonego pojęcia że w internecie można spotkać takich popierdolców jak Gohut czy ten co siekierą napierdalał...
Pewnie duża część z nas po takich groźbach też by się schizowała, bo wystarczy że jakaś osoba nas rozpozna na ulicy, puści info dalej i już takie zjeby wiedzą co i jak....
Projekt był ryzykowany i dobrze że go zakończyli i mam nadzieję że paru pojebów się ogarnie, bo rozumiem hejtować kogoś, ale kurwa to pod hejotwanie już nie podchodziło....


Przepraszam Ciebie bardzo, ale ja Cie nie nazwałem popierdoleńcem ani nikogo innego . Czemu tak myślisz ? Tak myślałem, że takie debile zaraz zhejtują to co napisałem i proszę bardzo, o to polski internet ;] Ahh podobno wolność słowa, powiesz coś nie tak jak inni sobie myślą i BUM jestes popierdoleńcem.

Sorry, ale ja tej pani nic nie zrobiłem, co myślałem to myślałem ale nic nie pisałem.

@up
chłopie opanuj emocje ! ...
 
Nikt nie mówi o zabiciu... Pajacu pomyśl o tym jakby to Twoja babcia była, a jakieś najebane/naćpane fagasy by ją jechali od najgorszych na ulicy wśród innych ludzi... Weź czasami spójrz na takie sprawy z innej perspektywy.. Może krzywdy fizycznej by nie doznała (chociaż chuj wie, za dużo pojebów chodzi po świecie), ale psychicznej z pewnością tak
Dobrze mówi, polać mu!
 
Nikt nie mówi o zabiciu... Pajacu pomyśl o tym jakby to Twoja babcia była, a jakieś najebane/naćpane fagasy by ją jechali od najgorszych na ulicy wśród innych ludzi... Weź czasami spójrz na takie sprawy z innej perspektywy.. Może krzywdy fizycznej by nie doznała (chociaż chuj wie, za dużo pojebów chodzi po świecie), ale psychicznej z pewnością tak

Od pajaców kolegów powyzywaj. Widziałem filmik z nią, widziałem jak jej pokazywali co o niej myślą, widziałem jak płakała. Żeby, żeby. Żeby w afryce była woda to by dzieci nie płakały. Widziałeś te dzieci? Spójrz na to z innej strony ;<. To nie jest moja babcia.
 
@UP
Dobrze mówi, polać mu.
A ty kawon się opanuj bo tak to możesz sobie do rodziców mówić...
 
Wstyd, ogromny wstyd, już wiele razy powtarzałem, że polacy to pierdolnięty naród, z dnia na dzień jest co raz gorzej, za 50 lat tego kraju nie będzie - zobaczcie jakie gówno się rodzi, 17 letnie matki z 16 letnim ojcem wychowyją trolla, który na komunie dostaje internet i tak to wyrasta. Strach pomyśleć, co tu się będzie działo za 20-30 lat, porównajcie sobie czasy, kiedy roczniki 89-93 były w podstawówkach z dzieńmi które przesiadują tam teraz, pokolenie iPhone'ów, z patologicznych rodzin... ostatnio rozmawiałem z dzieckiem 13 lat przez Skype i przyznam szczerze, że był to najgorszy moment jaki przytrafił mi się od 10 lat.

Jestem za tym, aby osoby, które groziły śmiercią tej Pani, poniosły tego surowe konsekwencje + aby tego konsekwencje zostały opublikowane na cały internet, niech będzie to przestrogą dla innych, bo naprawdę ten projekt pokazał, jak głębokim i śmierdzącym gównem są Polacy, co to w ogóle za kraj, w którym 80% ludności ma wrodzony zawód narzekacza na wszystko co się dzieje dookoła, i hejtowania wszystkiego co się rusza, ludzie w Afryce są bardziej tolerancyjni - "pinindzy ni ma", "szystko drogie", "wladza zla" - a idzcie wy na chuj. Możemy wszystko, tylko po co ruszać dupy - po co coś zmieniać, Polak ma ciepło w dupe, ma co żryć i pić, ma dach nad głową i to mu wystarczy - po co ma sobie zawracać głowę jakimiś zmianami, a tym bardziej myśleć o przyszłości, przecież Polakowi jest dobrze.

Ja pierdole, mógłbym tak pisać i pisać, ale co to da, będziemy się przyglądać tej samodestrukcji jeszcze kilka lat.

Wstyd tych ich wszystkich idealow, taka jest prawda... sumienie bedzie ich gryzsc wiecznie.
 
E pierdolicie, dostała gaże za to wszystko, a teraz dostanie $2000 na wakacje, good deal. A że takie dostawała odpowiedzi to nie od dziś wiemy że Polski internet to jeden wielki śmietnik.
 
E pierdolicie, dostała gaże za to wszystko, a teraz dostanie $2000 na wakacje, good deal. A że takie dostawała odpowiedzi to nie od dziś wiemy że Polski internet to jeden wielki śmietnik.

Nie ważne że zarobiła na tym i że dostanie $2000 na wakacje. Chodzi tylko o sam fakt do czego ludzie są zdolni, a to tylko przez głupie filmiki w internecie.
 
A mało jest prawdziwej agresji i idiotyzmu na ulicach? :3 I to wydaje mi się, że gorszej niż tej w internecie.
 
Last edited:
Oglądając to powiem wam że się przeraziłem.
Tak czy inaczej agresja była i będzie czy na ulicach lub w internecie :(
 
Ja nie rozumiem całego projektu, przecież nie od dziś wiadomo że w internecie jest największe siedlisko niedowartościowanych dzieci z wykształceniem gimbusiarsko-podstawowym.
 
Ja nie rozumiem całego projektu, przecież nie od dziś wiadomo że w internecie jest największe siedlisko niedowartościowanych dzieci z wykształceniem gimbusiarsko-podstawowym.

Tu nie chodzi o to, że w Internecie każdy może być debilem tylko o to, że jesteśmy robieni w chuja na każdym kroku.
 
Wszyscy teraz próbują się zrehabilitować. Ludzie, dajcie spokój. Projekt miał za zadanie pokazać, jak w społeczności internetowej łatwo oszukiwać ludzi. Nie od dziś internet jest źródłem kłamstw. Nie rozumiem również ludzi, którzy na siłę próbują "przeprosić". Taka była jej rola i zadanie. Może jeszcze dajmy jej nagrodę Nobla, że oszukała połowę internetu? Pisząc się na to wiedziała, jakie mogą być konsekwencję. Faktem jest, że groźby mogły ją przerazić, ale to jedynie była kolejna propaganda, wywołana JEJ propagandą.
PRZEPROŚMY JĄ ZA TO, ŻE ZROBIŁA NAS W CHUJA I ZNIENAWIDZILIŚMY OSOBĘ, KTÓRĄ GRAŁA. <-- tak to wygląda. Równie dobrze możecie przeprosić aktora, którego postać, którą grał, znienawidziliście. Jeszcze mu zbudujcie wille, chuj z tym, że z pensji zbuduje takich kilka.
 
Back
Top