• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Homepay dla Modern/GesiorAAC

elf

Sing, sing blue silver
Senator
Joined
Dec 11, 2007
Messages
3,666
Solutions
1
Reaction score
125
Location
Warsaw, Poland
GitHub
tayandenga
Twitch
tayandenga
Witam,

dziś umieszczam dla Was moduł płatności bezobsługowych Homepay.pl dla ModernAAC i GesiorAAC oraz SMS kodów dla TFSa (komenda)

Konfiguracje jest prosta:
- w przypadku ModernAAC, wszystkie dane umieszczamy w pliku homepay.php w folderze upload i wrzucamy całość do folderu głównego z zainstalowanym ModernAAC.
- jeśli chodzi o GesiorAAC, to także wszystkie dane umieszczamy w pliku homepay/config.php w folderze upload i również wrzucamy całość do folderu głównego z zainstalowanym GesiorAAC.
- natomiast w TFSie umieszczamy odpowiednio pliki i edytujemy data/talkactions/talkations.xml
Dane, które potrzebujemy uzupełnić w przypadku AAC to kolejno:

uid: użytkownik Homepay - numer jest widoczny w prawym górnym rogu po zalogowaniu się do Panelu Partnera na Homepay, np. Zalogowany jako: Jan Kowalski [ID: 10]
provider: dane użytkownika świadczącego usługę SMS premium - W tym polu musi znajdować się imię, nazwisko oraz adres osoby, która dostarcza takową usługę. Czyli np. Jan Kowalski, ul. Długa 13/666.

Konfiguracja transferów bankowych
aid: numer usługi transferowej - numer (ID) jest widoczny w zakładce Transfery > Konta.
hash: hash (hasło) usługi transferowej generowany dla każdej usługi - hash dostępny jest w zakładce Transfery > Konta po wejściu w edycję (Edytuj) usługi
transfers: lista ofert - tu wpisujemy nasze oferty w formacie KOSZT => ILOŚĆ PUNKTÓW

Konfiguracja SMS premium
message: treść wiadomości - czyli treść ustalana przez nas w trakcie tworzenia usługi (wymagane, by dla różnych kwot była ta sama nazwa usługi!)
sms: oferty sms - tu wpisujemy nasze oferty w formacie KOSZT => ILOŚĆ PUNKTÓW, NUMER USŁUGI. "NUMER USŁUGI" (ID) dostępny jest w zakładce SMS Premium > Konta.

Konfiguracja IVR premium
ivr: oferty ivr - tu wpisujemy nasze oferty w formacie KOSZT => ILOŚĆ PUNKTÓW, NUMER USŁUGI, NUMER DOCELOWY. "NUMER USŁUGI" (ID) dostępny jest w zakładce IVR Premium > Konta. "NUMER DOCELOWY" jest to numer, na który użytkownik musi zadzwonić- szczegóły w dokumentacji Homepay.

Konfiguracja TFSa jest nieco łatwiejsza, ustawiamy w tablicy homepay następujące wartości:
user: numer użytkownika Homepay
accounts: konta w formacie [KONTO] = ILOŚĆ PUNKTÓW oddzielane przecinkiem
storage: storage key wykorzystywany do exhaustu komendy, który niestety musi być (min. 5 sekund, dlatego prosimy o niezmienianie), gdyż w wypadku większej ilości zapytań Wasz serwer może dostać bana


http://homepay.pl/files/modules/homepay-modernaac.zip
http://homepay.pl/files/modules/homepay-gesioraac.zip
http://homepay.pl/files/modules/homepay-tfs.zip

Have fun.
 
Miło bardzo z Twojej strony, widzę też, że włączyli Ciebie pośrednio do kampanii reklamowej czy coś, napewno zysk z tego masz :D (nie atakuje, raczej przytakuje, że fajnie, że z nimi współpracujesz (prawdopodobnie (jeśli tak jest, to fajnie, że wspierasz nowe firmy, otwarte na klientów, a nie inne gówna co teraz są i mają w ludzi wyjebane)))

:)
 
PHP:
'hash' => '', // HASH (HASŁO) TRANSFERU

Hasło transferu? Coś takiego w ogóle jest? Bo coś nie mogę znaleźć w panelu.
 
Last edited by a moderator:
PHP:
'hash' => '', // HASH (HASŁO) TRANSFERU

Hasło transferu? Coś takiego w ogóle jest? Bo coś nie mogę znaleźć w panelu.

ech..

hash: hash (hasło) usługi transferowej generowany dla każdej usługi - hash dostępny jest w zakładce Transfery > Konta po wejściu w edycję (Edytuj) usługi

6NsAM.jpg
 
gesior ssie

Sam ssiesz, gesior jest zajebisty ;> jak by nie ten gęsior, to ciekawe co byście zrobili, z tego co mi wiadomo sam w sobie czysty gęsior nie miał dużo LUK(osobiście nie sprawdzałem, bo zabezpieczałem wersje by widnet), w nowych wersjach by widnet je dodali.
 
Sam ssiesz, gesior jest zajebisty ;> jak by nie ten gęsior, to ciekawe co byście zrobili, z tego co mi wiadomo sam w sobie czysty gęsior nie miał dużo LUK(osobiście nie sprawdzałem, bo zabezpieczałem wersje by widnet), w nowych wersjach by widnet je dodali.

kurczę, dawno się tak nie uśmiałem.
 
gesior nie jest ani prosty ani skromny, gesior to spaghetti z klopsikami, oczywiście nie mam zamiaru nikogo obrażać, bo był to przez pewien czas jedyny aac z dobrym sms shop'em, a że wszyscy leniwi to korzystali ^^
 
gesior nie jest ani prosty ani skromny, gesior to spaghetti z klopsikami, oczywiście nie mam zamiaru nikogo obrażać, bo był to przez pewien czas jedyny aac z dobrym sms shop'em, a że wszyscy leniwi to korzystali ^^
na rozgotowanym makaronie...

Modern ma to do siebie, że wiele rzeczy jest niedokończonych lub są drobne logiczne błędy. Fakt faktem jest przygotowany jako aplikacja, która miałaby obsługiwać chuj-wie-ile użytkowników, ale ma plus, bo jest przyjemny w obsłudze technicznej.
 
No i chuj, ale na przykładzie moderna, graczom się nie podoba jego funkcjonalność, wolą gesiora(prosty i skromny).

WoW kurwa bo 90% ludzi nie ogarnia jak zrobić coś ciekawego używając moderna, przywzyczaili się do download&run gesior wygląd tibii.com + własne tło i jakieś durne przeróbki zakładek ;s

chuj ma obchodzić graczy funkcjonalność, ja pojmuje to, że funkcjonalność, to, że działa, a ich nie obchodzi czy coś działa wolno czy szybko (chodzi mi czy napierdolisz 200 linijek kodu zamiast 10), ich obchodzi wygląd zewnętrzny, estetyka.. fakt, gesior "przewyższa" pod tym względem moderna, bo już się pro adminy przyzwyczaiły, a jak się już jednej rzeczy nauczyły, to już kolejnej "na nowo" (chuj nie na nowo, mózgiem ruszyć), nie chcą się uczyć

btw. Moja teza (flejm o treści "gesior ssie"), została poparta przez 2 ludzi stojących w hierarchii w chuj wyżej od ciebie i odemnie, a twoja teza, że ja ssam nie została obecnie poparta przez nikogo + zostałeś sam niejako tako zflejmowany.
 
Ja jestem leniwy używam gesiorka gdyby był wspierany cały czas to by ten modern nawet nie wyszedł..
Ale że u nas coś się robi i potem to zostawia to norma..
 
Ja jestem leniwy używam gesiorka gdyby był wspierany cały czas to by ten modern nawet nie wyszedł..
Ale że u nas coś się robi i potem to zostawia to norma..

u nas jedna firma kładzie asfalt w dzień, a druga go zdziera w nocy to wiesz ;s

hmm, napewno by wyszedł choćby z powodu chęci zrobienia czegoś nowego o_O
 
Ale jak by Gesior cały czas robił przy nim to nawet jak by wyszedł modern to kto by go używał? jedynie do testów do zabawy nic pozatym.
Bo chyba każdy normalny by wybrał pod zarobek coś co jest sprawdzone nabierząco aktualizowane hm/

Niestety tak jest że Gesior olał to chodź jeszcze nie dawno słyszałem że chce reaktywować projekt no cóż zobaczymy jak to będzie i tak musi minąć sporo czasu jeszcze żeby modern został tak po pularny jak gesiorek :)
 
Ale jak by Gesior cały czas robił przy nim to nawet jak by wyszedł modern to kto by go używał? jedynie do testów do zabawy nic pozatym.
Bo chyba każdy normalny by wybrał pod zarobek coś co jest sprawdzone nabierząco aktualizowane hm/

Niestety tak jest że Gesior olał to chodź jeszcze nie dawno słyszałem że chce reaktywować projekt no cóż zobaczymy jak to będzie i tak musi minąć sporo czasu jeszcze żeby modern został tak po pularny jak gesiorek :)

Prace nad ModernAAC będą kontynuowane, podałbym kilka kontrargumentów na to jak gęsior jest przejebane ale mam wyjebane na to forum, dobranoc.
 
Ale jak by Gesior cały czas robił przy nim to nawet jak by wyszedł modern to kto by go używał? jedynie do testów do zabawy nic pozatym.
Bo chyba każdy normalny by wybrał pod zarobek coś co jest sprawdzone nabierząco aktualizowane hm/

Niestety tak jest że Gesior olał to chodź jeszcze nie dawno słyszałem że chce reaktywować projekt no cóż zobaczymy jak to będzie i tak musi minąć sporo czasu jeszcze żeby modern został tak po pularny jak gesiorek :)

jak wejdziesz na otfa*s.net to znajdziesz niedawno nawet napisany post z linkiem do ots.me/aac, post gesiora
 
Last edited:
A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset:
0

Filename: pages/homepay.php

Line Number: 92
 
Back
Top