• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Homepay/PayMedia/DotPay/ProfitSMS - opinie, pytania oraz wszystko co z nimi związane

A ja na razie zostaję przy dotpay i poczekam jak sytuacja się rozwinie. Nie mam na razie im nic do zarzucenia, jest szybki support, nigdy nie było żadnych problemów dlatego też to w większości przekonuje mnie do zostania. A stawki to nie wszystko.
 
A ja na razie zostaję przy dotpay i poczekam jak sytuacja się rozwinie. Nie mam na razie im nic do zarzucenia, jest szybki support, nigdy nie było żadnych problemów dlatego też to w większości przekonuje mnie do zostania. A stawki to nie wszystko.

No ja niestety nie mam dobrych wspomnień z dotpay dlatego się przeniosłem do homepay, bo dużo lepszy kontakt :)
 
JA MAM ZAJEBISTE WSPOMNIENIA Z DOTPAY.
Lezy tam moje 1200zl, ktore na 99% juz do mnie nie wroca :)
 
Pokazując że dostajemy większą prowizję promujemy homepay.. Do tego został stworzony temat, żeby porównać która firma jest najlepsza.
Ja jestem za homepay więc ich promuję bo czym więcej klientów tym można się spodziewać ciekawszych promocji..
Więc sam się ogarnij i nie nabijaj postów

Nie zrozumiałeś mnie... Czy wszystko trzeba wam tłumaczyć. Informacje typu mam 47% bo zarabiamm 50k na miecha albo jestem 90dni to żadne info tylko chwalenie się. Jeśli ktoś ma nieregularne stawki (wynegocjował itp.) to niech się chwali i poleca homepaya...
 
Ja przed wprowadzeniem tego wzrostu prowizji po danym okresie współpracy miałem cały czas te 46%, więc polecam misiek ;)
 
Upomniałeś się i Ci zmienili. I jest gód malina miśku :)
 
Normalnie na początek każdy miał 45%, a ja utargowałem 46% misiek ;) więc idzie się z nimi dogadać, więc kolejny + dla HP ;)
 
DT bardzo dobry kontakt ma, szybko aktywują usługi, stawki może nienajlepsze, ale nigdy problemów z nimi nie miałem
 
Co myślicie? dzisiaj otrzymałem emaila, że stawki podwyższaja do 50 % dla każdego użytkownika.
 
Last edited:
Również takiego maila dostałem i w homepay również już mam 50% :)

POLECAM:


Pozdrawiam :)
 
Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy poinformować, że podstawowa stawka prowizji SMS zostaje zwiększona do 50%. Wszystkie smsy otrzymane w maju zostają podniesione do tej stawki. W związku z rozwijającym się rynkiem SMS Premium Rate staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Partnerów i spełniać wymogi Polskiego rynku SMS PR.

Życzymy jeszcze wyższych zarobków niż dotychczas!

Z wyrazami szacunku,
Zespół homepay.pl

No ładnie ładnie ;)
 
Ciekaw jestem kiedy znów stawki w górę pójdą :D przypuszczam że któraś firma w końcu przebije tą stawkę :D ja i tak zostanę w homepay, bo gdy konkurencja robi promocje to oni za wszelką cenę chcą zachować klientów i dorównują konkurencji :)

Pozdrawiam
 
utrzyma

za jakiś czas któraś firma da pewnie 51 %
 
Last edited:
Back
Top