• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Homepay/PayMedia/DotPay/ProfitSMS - opinie, pytania oraz wszystko co z nimi związane

No ja też jestem ciekaw. To będzie zajebiste. W dotpayu są smsy z niemiec jakby ktoś chciał.
Przydało by się tak z 5-10 krajów minimum. Może homepay zrobi jak daopay ;D
TO będzie hit.
 
Zajebiście
Homepay Rulez
Jestem tam rok i nie ma problemów z nimi. pamiętam jak było 45% potem doszło do 50%
przelewy minimalnie 3 dni maksymalnie 10 dni
a teraz dodali funkcję wysyłania smsów masowych niedawno
 
Przecież w dotpay przy 50% jest się na minusie, jeśli chce się wygenerować szybką wypłatę.
 
hahahaha
Dotpay powrócił do przeszłości
Homepay częściowo

Ej no, czemu oni nie dadzą zarobić. Ja utworzę firmę co daje 60% i będę miał 100% klientów.

Państwo podnosi podatki , usługodawcy sms premium zmniejszają prowizje dla partnera?
To powiedzcie mi w czym waloryzacja bo emeryci dostają a my?
 
hahahaha
Dotpay powrócił do przeszłości
Homepay częściowo

Ej no, czemu oni nie dadzą zarobić. Ja utworzę firmę co daje 60% i będę miał 100% klientów.

Państwo podnosi podatki , usługodawcy sms premium zmniejszają prowizje dla partnera?
To powiedzcie mi w czym waloryzacja bo emeryci dostają a my?

Dziecko, jeśli nie wiesz co piszesz, to lepiej skończ waść, wstydu oszczędź. Usługodawcy SMS premium zmniejszają stawki, ponieważ nikt inny, jak operatorzy je opuszczają dla usługodawców. Najpierw był T-mobile, ale obeszło się bez echa, teraz to samo zrobili wszyscy pozostali. Nie rozumiem, co do tego ma państwo?
I co do tego mają emeryci? Wiesz w ogóle bałwanie, że już nie ma pieniędzy na emeryturę Twoich rodziców przy obecnych rokowaniach?
Nie utworzysz też firmy, która daje 60%, bo będziesz musiał dokładać z własnej kieszeni do interesu ok. 8%. Chyba, że działasz charytatywnie, to powodzenia- daj mi swój adres, a przyjadę zabiorę Ci komputer, bo najwyraźniej nie jest Ci potrzebny skoro tak (zrobię przysługę narodowi zresztą). Poza tym, wypłaty będziesz miał po 40 dniach, także powodzenia, jeśli będziesz miał w ogóle jakiegokolwiek użytkownika prócz siebie.

Radziłbym przestać czytać onet i inne bullshity.
 
Jestem 19 letnim dzieckiem.
Na onecie czy interii czy wp byłem może 3-4 razy w życiu.
A ty się nie znasz na żartach i na metaforach. Wczas że bym nie utworzył własnej firmy...

To że mam nick 1310 nie oznacza że mam 13 lat...
 
Jestem 19 letnim dzieckiem.
Na onecie czy interii czy wp byłem może 3-4 razy w życiu.
A ty się nie znasz na żartach i na metaforach. Wczas że bym nie utworzył własnej firmy...

To że mam nick 1310 nie oznacza że mam 13 lat...

Pełnoletni != Dorosły

Homepay, Go, Go :) Elf, słyszałes niusa :D?
 
Halo, a jak mam dalej 54% u siebie w dotpay to jestem jakiś inny? coś ze mną nie tak? :(
 
Dotpay ma po prostu wystarczający zasób użytkowników, by móc pozwolić sobie na brak zarobku z 5% wszystkich użytkowników. Fakt, profit jest to dla Was, jednakże jak sami widzicie, Dotpay jest lekko mówiąc nie fer. Jeszcze dzień przed wprowadzeniem obniżki odpisywali na zapytanie mailowe, że nic takiego nie ma i nie będzie miało miejsca. Poff, następnego dnia jak z dupy wystrzeliła obniżka. Nie mogą obniżyć obecnym klientom, z którymi mają stałe umowy, ponieważ straciliby więcej, niż zyskali. Lepiej im zachować klientów po 50% i mieć z nich tylko malutki procent, aniżeli nie mieć tego procenta ;p
 
Myślisz że ludzie z DotPay sami wpadli na taki genialny pomysł żeby mi podwyższyć stawki? Hah :D Samemu musiałem do nich pisać, najpierw miałem 51% później wynudziłem 54%. Jak chcialem jeszcze później więcej to mi powiedzieli że będą musieć dokładać do mnie :(
 
Myślisz że ludzie z DotPay sami wpadli na taki genialny pomysł żeby mi podwyższyć stawki? Hah :D Samemu musiałem do nich pisać, najpierw miałem 51% później wynudziłem 54%. Jak chcialem jeszcze później więcej to mi powiedzieli że będą musieć dokładać do mnie :(

To dziwne że Cię tak traktują pierwszy raz słyszę żeby dp działało na korzyść klienta, chyba że masz spore zarobki z usług sms ;p
Jak myślicie uda się tak z homepay :D ?
 
Back
Top