• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Homepay/PayMedia/DotPay/ProfitSMS - opinie, pytania oraz wszystko co z nimi związane

Mam pytanie do tych, którzy aktualnie korzystają z Homepay.
Jakie macie utargowane stawki i których SMSów te stawki dotyczą?
Pytam, bo w Dotpay, z którego aktualnie korzystam stawki generalnie nie są wysokie, ale dla SMSów o dużych wartościach (20zł i 25zł) stawka brutto to 50%, czyli całkiem sporo.

Zastanawiam się, czy w Homepay jestem w stanie utargować lepsze warunki.
 
Mam pytanie do tych, którzy aktualnie korzystają z Homepay.
Jakie macie utargowane stawki i których SMSów te stawki dotyczą?
Pytam, bo w Dotpay, z którego aktualnie korzystam stawki generalnie nie są wysokie, ale dla SMSów o dużych wartościach (20zł i 25zł) stawka brutto to 50%, czyli całkiem sporo.

Zastanawiam się, czy w Homepay jestem w stanie utargować lepsze warunki.

Jak masz wysokie zarobki, to pewnie idzie. W homepay masz 45%, nie płacisz za szybką wypłate(ja kasę dostałem w tym miesiącu 15-tego), ale od sms'a 25 zł jest 45 %:) Ale już ktoś z homepaja pisał, że jeśli będzie im się to opłacało to zwiększą.
 
Dlaczego w takim razie wszyscy podają jako główną zaletę Homepay lepsze stawki, skoro dla najbardziej wartościowych SMSów wypłacają 5% mniej niż Dotpay?
Oferta cenowa dotpay jest więc inna niż Homepay a to czy lepsza, czy gorsza to już kwestia indywidualna.
Dziwie się, że nikt jak dotąd nie poruszył tej kwestii.
 
Last edited:
Dlaczego w takim razie wszyscy podają jako główną zaletę Homepay lepsze stawki, skoro dla najbardziej wartościowych SMSów wypłacają 5% mniej niż Dotpay?
Oferta cenowa dotpay jest więc inna niż Homepay a to czy lepsza, czy gorsza to już kwestia indywidualna.
Dziwie się, że nikt jak dotąd nie poruszył tej kwestii.
Mniej więcej dlatego, że najwięcej smsów to 3 zł i 9 zł. Rzadko kto wysyła za 25.
 
W tym miesiącu również z homepay dostałem 15.. Co do stawek to przy dużych obrotach jest możliwość negocjacji. Gadałem już z kleksem na ten temat.
Pozdrawiam
 
Mam pytanie troche z innej beczki.
Jak wiadomo wysyłająć SMSy klient musi zachować pewien odstęp.
Wg. regulaminu Homepay jest to jedna minuta a wg. regulaminu Dotpay 1 minuta dla SMS < 9zł i 20 minut dla SMS > 9zł.

Z tego co wiem jest to ograniczenie, które nakładają operatorzy a nie firmy takie jak Dotpay / Homepay więc jak to możliwe, że w Homepay nie ma ograniczenia 20 minut na SMSy o wartości 9zł+?
 
Mam pytanie troche z innej beczki.
Jak wiadomo wysyłająć SMSy klient musi zachować pewien odstęp.
Wg. regulaminu Homepay jest to jedna minuta a wg. regulaminu Dotpay 1 minuta dla SMS < 9zł i 20 minut dla SMS > 9zł.

Z tego co wiem jest to ograniczenie, które nakładają operatorzy a nie firmy takie jak Dotpay / Homepay więc jak to możliwe, że w Homepay nie ma ograniczenia 20 minut na SMSy o wartości 9zł+?

Niewiem, może mniej zamówień? a dotpay poprostu nie nadąża ?
 
No właśnie licze, że ktoś będzie wiedział na pewno.
Napisałem już do Homepay zobaczymy co mi odpiszą.
 
O MAJ GAT CZLOWIEKU, MASZ 17 STRON OPINI I KŁÓTNI, NIE STARCZA?

W skrócie:

DOTPAY - mało zarabiasz, olewają Cie a jak są jakiekolwiek problemy blokują konto i zarobki. Płacisz za szybką wypłate 5% a dochodzi i tak dłuzej niż w homepayu, w którym nic nie płacisz. Jedyna zaleta, której homepay narazie nie ma 50 % od sms'a 30 zł. Ale już rozmawiałem z homepayem na ten temat i u nich też wkrótce będzie.

HOMEPAY - nowa, bardzo dobra firma. Miły i szybki kontakt, szybkie darmowe wypłaty, lepsze stawki przy sms od 3-20 zł. NO I OGÓLNIE GITEZ MAJONEZ, POLECAM.
 
O MAJ GAT CZLOWIEKU, MASZ 17 STRON OPINI I KŁÓTNI, NIE STARCZA?

W skrócie:

DOTPAY - mało zarabiasz, olewają Cie a jak są jakiekolwiek problemy blokują konto i zarobki. Płacisz za szybką wypłate 5% a dochodzi i tak dłuzej niż w homepayu, w którym nic nie płacisz. Jedyna zaleta, której homepay narazie nie ma 50 % od sms'a 30 zł. Ale już rozmawiałem z homepayem na ten temat i u nich też wkrótce będzie.

HOMEPAY - nowa, bardzo dobra firma. Miły i szybki kontakt, szybkie darmowe wypłaty, lepsze stawki przy sms od 3-20 zł. NO I OGÓLNIE GITEZ MAJONEZ, POLECAM.

@Bartastkd
Z pewnością Aevenowi nie chce się czytać 17 stron i liczył na to, że jakiś frajer mu streści w kilka zdań ten długi dialog kilkunastu osób.
 
@Bartastkd
Z pewnością Aevenowi nie chce się czytać 17 stron i liczył na to, że jakiś frajer mu streści w kilka zdań ten długi dialog kilkunastu osób.

Nie sprawiło mi problemu to krótkie streszczenie, a frajery robią w otosie =)
 
Nie rozumiem twoje wtrącenia o otosie i to słowo frajer jakoś tam nie pasuje radzę sprawdzić definicję tego słowa lub podać mi chociaż jeden przykład kto tam zasługuje na miano frajer... Jakbyś nie zauważył Pan Moqill zakończył swoją działalność w sprawach związanych z ots i otos kupe czasu temu jak nie więcej.
 
Korzystam z homepay od początku jako jeden z pierwszych 20 zarejestrowanych.
Bardzo podoba mi się ta firma, miły kontakt, szybka obsługa i oczywiście większa prowizja.
Dostaje miesięcznie o 300 zł więcej niż dostawałbym w DotPay.
Plusy do dobra prowizja, miła i szybka obsługa, krótki czas odpowiedzi na reklamacje.
Do minusów należy mała ilość funkcji (ma się to zmieniać) i długi czas oczekiwania na wiadomość zwrotną SMS.
Jeśli chcesz zwiększyć swoje zyski to polecam HomePay.pl ;)
 
Witam,
przeczytałem prawię cały temat i czy możecie mi z czystym sumieniem polecić HomePay?


Pozdrawiam,
dras.
 
Witam,
przeczytałem prawię cały temat i czy możecie mi z czystym sumieniem polecić HomePay?


Pozdrawiam,
dras.

Prawie każdy w tym temacie ciągle gada o homepay jakie to ono ekstra a Ty jeszcze masz wątpliwości?
Dawaj do HP, korzystniej dla nas u nich :)
 
Firma Paymedia - olewanie klientów?

Rachunek za miesiąc styczeń, po wielu emailach i jedynie jednej odpowiedzi otrzymałem dopiero 14 lutego.
Pisałem pisałem i pisze dalej, a jedyną odpowiedź otrzymałem 24-tego abym był cierpliwy.
Dziś jest już 9-wiąty, żadnych wiadomości, nic.
Mają coś w regulaminie o odsetkach jeżeli 15 dni bez wypłaty, ale nie chcę się z nimi w to bawić, ostatni miesiąc, więc chciałbym odzyskać od nich pieniądze.

Co sądzicie? ;>
 
Back
Top