• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Hosteam vs. Cuddihosting

Status
Not open for further replies.

Scooty

Enemia.EU
Joined
Jul 24, 2010
Messages
564
Reaction score
14
Location
Kraków
Cześć,

mam dwie opcje:

cuddihosting.pl
hosteam.pl ~ 200zł drożej

Jakie są różnice pomiędzy tymi dwoma serwerowniami? Głównie chodzi mi tutaj o filtrowanie ataków sieciowych.
Która wg. was jest mniej awaryjna?
W której jest lepszy kontakt z BOK?
No i ogólnie którą serwerownie mi polecacie?
 
Last edited:
Cześć,

mam dwie opcje:

cuddihosting.pl - 650zł/miech
hosteam.pl - 800zł/miech

Jakie są różnice pomiędzy tymi dwoma serwerowniami? Głównie chodzi mi tutaj o filtrowanie ataków sieciowych.
Która wg. was serwerownia jest mniej awaryjna?
W której jest lepszy kontakt z BOK?
No i ogólnie którą serwerownie mi polecacie?

W cuddihosting pracuje z tego co wiem jedna osoba, w hosteamie masz sztab konsultantów i administratorów technicznych jeżeli chodzi o support. Cuddi mi kiedyś po promocyjnej cenie postawił everie więc polecam Ci jego :$
 
cuddihosting 100%, ogarnięty gość wszystko jak trzeba.
 
nieważne co, jak wkurwisz jakiegoś brazola co ma plecy to i tak leżysz
 
Aktualnie jeżeli chodzi o hosting OTS-ów, polecam Ci Cuddiego - nie dlatego, że jest lepszy niż Hosteam, lecz po prostu jest tańszy.
Nie ukrywajmy - Hosteam ma na pewno lepsze zabezpieczenia niż Cuddi, ale zabezpieczenia Cuddiego do hostowania OTS-ów w zupełności wystarczą.

btw. Z Cuddim na pewno nawiążesz lepszy kontakt, jeżeli chodzi o OTSy niż z Hosteamem, oczywiście Hosteam Ci też pomoże, lecz Cuddi jest raczej bardziej obeznany w tych sprawach jak Hosteam.
 
btw. Z Cuddim na pewno nawiążesz lepszy kontakt, jeżeli chodzi o OTSy niż z Hosteamem, oczywiście Hosteam Ci też pomoże, lecz Cuddi jest raczej bardziej obeznany w tych sprawach jak Hosteam.

Oj, tutaj się nie do końca zgodzę, hosteam jeżeli chce, to potrafi wymyśleć bardzo kreatywne rozwiązania (skeybie z tego co pamiętam pomógł w znaczącym stopniu w "fixie" do tfs).
Co do tematu, wszystko zależy od tego czego potrzebujesz, jeżeli jesteś bezproblemowy to możesz postawić i w ovh, jeżeli masz lekki problem to cuddi, a ostateczność w blokowaniu ataków sieciowych - hosteam, nie bez powodu stoi tam hexana, otservlist.org, zivera, premiera itd.

Chociaż, myślę że byłbym w stanie bezpiecznie trzymać serwer gry na ovh, oczywiście nie bez autorskich rozwiązań.
 
Polecam cuddi hosting, ponieważ cuddi jest studentem i należy się mu coś do jedzenia za pieniądze z hostingu.
 
Student żebrak ale pan, jest to taki dziwny stan
ni to plebs jest ni to szlachta
rodem ze wsi, żyje w miastach
kto ich stworzył, kto to wie?
Studentowi nie jest źle
...
 
Jeśli chodzi o opcję pt. "taniej", to jak narazie w CuddiHosting widzę tylko drożej niż w Hosteam, ale może to tylko ja mam jakieś specjalne oferty...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top