• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Hosteam vs. Cuddihosting

Status
Not open for further replies.
W MMA ATACK SPOTKAJA SIĘ! Cuddihoting vs Hosteam! Obstawiajcie, zakłady do Azi..
btw wróciłem!:D
 
rxvG.png
 
Cuddi - tania alternatywa z podstawowymi zabezpieczeniami DDoS, oczywiście support także jest (mailowy...) czasem zdarzały się gorsze chwile dla serwera ^^ nie zapowiedziana przerwa w dostawie prądu bo ktoś się potknął o kabel i takie tam pierodły, ale to rzadko czasem raz na 2-3 tyg czasem 1miech uptime spokojnie ;p
Ja wybrałem pod custom mapę ~60MB ,własny projekt niski stage RPG i było w miarę ok, na 1 edycji miałem laggi (niestety nie były wywołane błędną funkcją) tylko coś z serwerem ale nie często, druga już chodziła dobrze, miałem ze 2 ataki na serwer i poradził sobie lajtowo tylko laggi w czas ddosowania nie dłuższe niz 15-20min ;) Czasami zdarzały się też problemy i blokowało kilka IP (nie widzieli strony) ale to też zostało naprawione.

Jednym słowem śmiało mogę dać 4+ :)

Jakbym miał kontynować to tylko cuddi, chyba że większa mapa (RL) i większy budżet, ale na jakieś wasze EVO, tpki bądź tak jak mój RPG to fajna sprawa (bo tanio i dobrze) W poście napsiałem kilka problemów jakie miałem ale zostały rozwiązane więc śmiało stwierdzam i pisałem szczerze że teraz jest godny polecenia, ewentualnie jak nie cuddi to hetzner / hosteam (tylko ogarnij z 1000,- na miecha xd) .

Sorry za odświeżenie tematu ale jak już napisałem tekst to dopiero później sprawdziłem datę, sorki xd

A wracając do cuddihosting to otrzymałem na święta taki sam upominek upominek!!!
Dlatego zawsze tam wrócę :D ^^

gallery_1034228_976_84580.jpg
 

Attachments

  • gallery_1034228_976_84580.jpg
    gallery_1034228_976_84580.jpg
    72.9 KB · Views: 13 · VirusTotal
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top