• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

hosting www - gdzie ?

KacykOs

New Member
Joined
Aug 31, 2009
Messages
56
Reaction score
0
Chcę się dowiedzieć gdzie dostanę dobry polski hosting www z opcją wyboru na np. 2 miesiące lub 1 mies.
 
hetzner.de - drogi install, ale lepsze serwery niż serverloft
serverloft.com - lepszy niż ovh
ovh.pl
 
Chodzi mi żeby serwer był w polsce i były małe pingi. hetzner.de jest niemiecki a ten drugi też zagramaniczny -.-
 
To kup w home.pl MOŻE jest w Polsce za opłatą instalacyjną 1000zł i 500zł miesięcznie hehe :)
 
Wątpie :p Kula_ ma z deczka lepsze serwery no, ale chciałeś polski to Ci podał :p a może po prostu skorzystaj z Kuli eots.pl?
 
w ovh da rade kupic hosting ale bez domeny ? bo mi cały czas wyskakuje ze musze wybrać domene -.-
 
To zrób sobie ping dla porównania, ping kleksoria.com ping 36ms, ping wypas.eu 30ms, kleksoria to ovh, a wypas (chyba) hetzner.de, OVH z tego co się orientuje ma serwery we Francji, pewnie nie tylko, ale głównie tam. Zresztą chuj Ci po polskiej stronie jak tam tylko zakładasz konto, serverloft ma ładniejsze i łatwiejsze menu (CP) niż ovh.
 
alwaysdata | on s'occupe de vous !
Francuski, ale mają angielski support.
Na próbę darmowe konto (10MB, ale do "sprawdzenia jakości usług" wystarczające).
Szybkie serwery, pingi w miarę niskie (konta płatne stoją na innych serwerach, bo do strony stojącej na "Pack Gratuit" pingi skaczą i ciężko się czasami dostać).

Support officiel de Django [...]
Support officiel de Ruby on Rails [...]
Compatible TurboGears, Pylons, symfony [...]

Poza tym jedyny darmowy hosting django (i innych f/w) z "prawdziwego zdarzenia" :) (jeżeli ktoś chcę się w nim bawić - uczyć się - a nie chce mu się j* w pythona na windzie + często zmienia miejsce pracy to polecam).
 
Back
Top