• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Jak myslicie ile jeszcze da sie zarobic na tbii ?

ximmy

Member
Joined
Oct 31, 2009
Messages
374
Reaction score
6
Chodzi o cesh oczywiscie.
Administratorzy sami sobie obcieli zarobki przez punkty na gildie, ale nie o tym temat.

Ile jeszcze dni/miesiecy/lat hostowanie otsow bedzie oplacalne ?
 
Last edited by a moderator:
No właśnie - obcieli sobie zarobki, nie dawaj punktów i będzie ok.
 
Jeśli ktoś lubi to co robi to zarobek nie będzie najważniejszy, tylko to żeby serwer sam się utrzymał :) (Czyli jak nie będzie zarobków na duży + to 90% serwerów upadnie)
 
Chcesz powiedzieć ze użeranie się z bandą dzieciaków w czasach gdzie postawienie ciekawego serwera rpg ze swoją mapką i expem mniejszym niż 100 nie ma prawa bytu ma być przyjemne ?

Przyjemne to było w 2007 hostowanie serwera na swoim pc.
 
Chodzi o cesh oczywiscie.
Administratorzy sami sobie obcieli zarobki przez punkty na gildie, ale nie o tym temat.

Ile jeszcze dni/miesiecy/lat hostowanie otsow bedzie oplacalne ?

Durne pytanie ... co do zarobku, do czas przejść na 9.6 tibie i przyciągnąć graczy spowrotem do gry bo to 8.6 to już jest.....
 
Starzy gracze jak ja nigdy nie zagrają na czymś większym niż 8.6
a nowych graczy mało a rynek zerowy
 
Starzy gracze jak ja nigdy nie zagrają na czymś większym niż 8.6
a nowych graczy mało a rynek zerowy

Wejda.
Wystarczy jakis pozadny War ot pod 9.6 gdzie sie gra od ss do ss a nie skilluje/wbija mlvl.
I nawet bez "darmowego" bota klimat wroci.
OTs'y juz sa nie oplacalne. Przynajmniej moj czas jest wiecej wart.

mapy
Rl - byly slawne jak nikt ich nie mial.
Evo - ludzie tworza to co bylo, albo stawiaja ciagle to samo.
Wlasna - ludzie sa zmeczeni zmienianiem ots'ow niechca ryzykowac ze sie namecza i upadnie. (szukanie spawnow etc)
 
Starzy gracze jak ja nigdy nie zagrają na czymś większym niż 8.6
a nowych graczy mało a rynek zerowy


Próbowałeś? dobrym przykładem takiego otsa są serwery zagraniczne, lub lordaeron elfa który cieszył się popularnością mimo tego że nie wszyscy mieli bota...
 
Zatrzymałem się na tibii z roku 2010
a w 2008 przestałem lubić
 
Wszystko ma swoje priorytety, niestety. Wszystko ma swoje wady, zalety. Hierarchia wartości, obowiązki, przyjemnośc

Cytat na czasie
 
polacy,nie macie naprawde o czym gadac tylko $$? jebane no lify tylko przed pc 24/7 by siedzialy i myslaly jak zarabiac kase

Trzeba sobie radzić w życiu, jak można zarobić to czemu by nie skorzystać? tylko debil by to olał, a jak widzę jesteś jednym z nich, nie udało Ci się nigdy zarobić lub śpisz na pieniądzach.

stawiam na serwer 9.6, dlatego też taki robię i jestem ciekaw, czy da się zarobić coś na 9.6 :)

Też się troche bawiłem i też mam zamiar puścić nie długo serwer 9.6, tak żeby trochę zarobić ale również zapewnić dobrą rozrywkę graczom. Na początku myślę nad jakiś EVO, żeby wyeliminować błedy i crashe. A odpowiadając na Twoje pytanie czy da się zarobić na 9.6, myślę że tak bo do serwerów 8.6 nie mają ludzie już zaufania i nawet te największe "sms sendery", już nie wysylają tyle smsów co kiedyś bo wiedzą że serwer padnie za parę dni. 9.6 to będzie nowość, będzie wiele nowych atrakcji i myślę że serwer nie będzie się nudzić po paru dniach :)

Mimo tego, że jesteście konkurecją dla mnie to się ciesze że przeskakujecie na nowszego klienta.
 
Trzeba sobie radzić w życiu, jak można zarobić to czemu by nie skorzystać? tylko debil by to olał, a jak widzę jesteś jednym z nich, nie udało Ci się nigdy zarobić lub śpisz na pieniądzach.



Też się troche bawiłem i też mam zamiar puścić nie długo serwer 9.6, tak żeby trochę zarobić ale również zapewnić dobrą rozrywkę graczom. Na początku myślę nad jakiś EVO, żeby wyeliminować błedy i crashe. A odpowiadając na Twoje pytanie czy da się zarobić na 9.6, myślę że tak bo do serwerów 8.6 nie mają ludzie już zaufania i nawet te największe "sms sendery", już nie wysylają tyle smsów co kiedyś bo wiedzą że serwer padnie za parę dni. 9.6 to będzie nowość, będzie wiele nowych atrakcji i myślę że serwer nie będzie się nudzić po paru dniach :)

Mimo tego, że jesteście konkurecją dla mnie to się ciesze że przeskakujecie na nowszego klienta.

poprostu wole isc do pracy niz zmuszac graczy do wyslania esa na pixele a potem zrobic reset
 
poprostu wole isc do pracy niz zmuszac graczy do wyslania esa na pixele a potem zrobic reset


To idż, zapierdać nie zmuszam Cię do stawiania serwerów ale nie wypomianaj komuś że chce zarobić. Restarty są z winy graczy, jak dla mnie serwer może stać i stać, jak przestanie zarabiać to postawie następny nie wyłączając aktualnego :)

Nikt ich nie zmusza do wysyłania sms'a, robią do dobrowolnie. Zresztą na większości serwerów teraz itemy z shopa można zdobyć z QUESTÓW, TASKÓW, EVENTÓW, KONKURSÓW, REKLAMY SERWERA.

Chłopie ty masz jakieś problemy, niewiem czy zazdrość czy coś innego...
 
Back
Top