• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Jak myslicie ile jeszcze da sie zarobic na tbii ?

Czy ja wiem, ogólnie nawet samym graczom się teraz 8.6 nudzi, podejmowałem nawet taką dyskusję. Trans, mówisz, że na 8.7+ zbyt mało polaków gra ale powiedz mi ile jest tych polskich serwerów na 8.7+, większość polaków jest przyzwyczajona do grania na polskich serwerach a większość właścicieli serwerów dalej tkwi w tym gównie jakim jest protokół 8.6, którego mam osobiście dość.
 
Last edited:
na shadowcores np. gra od zajebania polaków więc gadanie, że polacy nie przejdą na nowsze wersje bo elfa nie ma jest chore, tak to prawda, elf do 8.6 pomaga im w warach, gorzej już tak skonfigurować Bbota/IBota/RedBota, ale wydajem i się, że jakby nie mieli wyboru to musieliby klienta zmienic
 
boty sa darmowe, sa cracki do niektorych tez, wiec bot to najmniejszy problem. Elf jest latwy, a bbot jest jeszcze latwiejszy, wpt jak sie robi to wystrczy kliknac zeby nagrywalo, nie trzeba sie jebac w standy itp, bo bot zapamietuje jak biegasz.
I nie pierdolcie ze malo polakow, bo na shadowcores jest od zajebania polakow, na gunzodus swego czasu tez whuj polakow gralo, na br otsach z ciekawosci jak lognelem to tez polakow troche spotkalem.
 
@temat

Myślę ze bezsensowny temat, bo nie da się określić ile da się zarobić. Jak gracze będą grali to się coś zarobi napewno.

Do zamknięcia moim zdaniem.
 
Nie wiem co teraz dzieje się na rynku OTS.
Gdy zajmowałem się tym na przełomie 2009-2011 roku miesięczny "utarg" po opłaceniu wszystkich opłat wynosił do 2 tyś (wiadomo jedni mieli mnie, inni znacznie więcej).
Teraz dużo osób ma szkołę, pracę, dziewczyn, znajomych i brak czasu.
 
Da się jeszcze zarobić 150k tyś na miecha mam yjurotsa i mam gsy w city i graja spoko.
 
Pytanie. Jak wyobrażacie sobie war otsy pod 9.6? Mialyby w ogole szansę sie wybić sposrod tych zajebanych od botterów 8.6 karamy itp? Oczywiscie, jesli nie bylby to jakiś chujowy serwer, tylko w miarę porządny i nie chodzi tu tylko o stabilność, a ogólnie o unikalność mapy, skryptów, i tym podobnych?
 
Pytanie. Jak wyobrażacie sobie war otsy pod 9.6? Mialyby w ogole szansę sie wybić sposrod tych zajebanych od botterów 8.6 karamy itp? Oczywiscie, jesli nie bylby to jakiś chujowy serwer, tylko w miarę porządny i nie chodzi tu tylko o stabilność, a ogólnie o unikalność mapy, skryptów, i tym podobnych?

Zależy jaki WarOTS. Czy wbijasz i jesteś najtem 596955 i klepiesz z nudów FFA czy teamy, czy też może coś bardziej ambitnego.

Jakiegoś drużynowe questy z naciskiem na pvp, tak jak w grze Chivalry Medieval Warfare. Np. trzeba taran prowadzić pod bramę, coś podpalić itp. W Tibii można byłoby ogarnąć fajne skrypty i kilka map, które by się zmieniały po wykonaniu celu. No i podział na dwie drużyny oczywiście, może być nawet rasami.
 
Dobra juz pospamwoaliście, ile się zarobi tego nie da się określić, zamknijcie ten spam top. ;d

Jak zwykle zawsze normalne tematy są zamykane/usuwane w 10 sekund po utworzeniu, a ten to już nie łaska zamknąć przez tydzień... i takich mamy własnie moderatorów -,-
 
Jak zwykle zawsze normalne tematy są zamykane/usuwane w 10 sekund po utworzeniu, a ten to już nie łaska zamknąć przez tydzień... i takich mamy własnie moderatorów -,-

Ale trzeba przyznać, że mozna podyskutować, pospinać się trochę czyli to co lubią polacy ^^
 
Co to kurwa za temat bezsensowny , cały czas idzie zarobić ale napewno nie na jednym i tym samym gównie.

btw. 9.6 może i jest przyszłoscią ale odległą ; x

Shadowcores niszczy system - TwifySoft: Archive
 
utrzymywanie ots to jest duzo pracy i jest trudno miec prace jak sie ma ots ktury dziala i jest active da sie zarobic ale to nie som duze pienondze
 
utrzymywanie ots to jest duzo pracy i jest trudno miec prace jak sie ma ots ktury dziala i jest active da sie zarobic ale to nie som duze pienondze
masz racje sam wiem jak tródne jest posiadanie superowego otsa co by zarabiał dóżo kasy i ktury byl by dobry ale jak sie popracóje trohe to som nawet duze pieniondze wienc nie gadaj tak.
 
Nikt nie zagra na 9.6 bo to jeden wielki syf. Skończył się klimat i skończyła się gra
 
Nikt nie zagra na 9.6 bo to jeden wielki syf. Skończył się klimat i skończyła się gra

To tylko udowodniłeś, że są ludzie którzy lubią 9.6 i uważają że 8.6 już jest nudne, i są tacy którzy uważają na odwrót.
Argument, że nikt nie zagra na 9.6 jest dość słaby... bo jakoś na ShadowCores ktoś gra.

Czyli wniosek: na wszystkie wersje da się zrobić dobry serwer.
 
Odpowiem na wszystkie pytania, które zadał twórca tematu

Ile da się zarobić na Tibii?
Myślę, że powinieneś zapytać CipSofta

Chodzi o cesh oczywiście:
No wiesz, ja lubię jak ludzie mi płacą owcami i owsem dla koni

Administratorzy sami sobie obcieli zarobki przez punkty na gildie, ale nie o tym temat.
Skoro nie to po co go poruszałeś? Useless...

Ile jeszcze dni/miesiecy/lat hostowanie otsow bedzie oplacalne?
Na to pytanie odpowiem ci bardzo dobrze... Obserwuj otsy typu feba/premiera, narvia/zivera i serwery hexany (nie znam nazw).... Jeżeli zauważysz, że któryś z właścicieli serwerów już nie puszcza kolejnych edycji to zgadnij co!? Przestało to być opłacalne...
 
Back
Top