• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Jaka Wersja Tibii i jaka Mapka

stanczyk

Scripter
Joined
Nov 24, 2009
Messages
293
Reaction score
2
Co teraz jest najbardziej poszukiwane w świecie otsów jaka wersja tibii, evo czy real może najwnosze evo High czyli 9.71?
 
możliwości najnowszego protokołu + własne, możliwie najwięcej własnych grafik, exp rate nie ważny, bo wszystkie moby powinny być zrebalansowane(efektywnie powinno iść ze 2-3x szybciej niż na globalu), mapa własna, ładna, ciekawa,logiczna

przynajmniej ja bym coś takiego chciał
 
możliwości najnowszego protokołu + własne, możliwie najwięcej własnych grafik, exp rate nie ważny, bo wszystkie moby powinny być zrebalansowane(efektywnie powinno iść ze 2-3x szybciej niż na globalu), mapa własna, ładna, ciekawa,logiczna

przynajmniej ja bym coś takiego chciał

Daj więcej czasu to się może doczekasz.
 
A kurwa bo my gramy na otsach xd

@Topic
Póki co 8.6 rl map, jak dla mnie, ale ja w tibie już dawno nie gram, a jakoś specjalnie otservlista nie przeczesałem.
 
Last edited:
Wiele osób szuka 9.7 otsów, bo jest ich na prawdę mało. Nie słuchaj tych wyżej bo tak na prawdę mało wiedzą, pewnie szybkie evo/real mapa, 0 kontaktu z graczami i wielcy "znawcy".
 
Wiele osób szuka 9.7 otsów, bo jest ich na prawdę mało. Nie słuchaj tych wyżej bo tak na prawdę mało wiedzą, pewnie szybkie evo/real mapa, 0 kontaktu z graczami i wielcy "znawcy".

srali muchy bedzie wiosna, jakoś robię ten serwer 9.7 i jakoś nie ma zbyt dużo osób
 
ocena serwera bez zagrania na nim, to jest najlepsze podejście :)

Tak, ile te polskie rl mapy działają? 2-3 miesiące max.
Pokaż mi jakiś polski ots który utrzymał się dłużej niż 3 miesiące i może dorównać shadowcores odwzorowaniem real tibii
 
Tak, ile te polskie rl mapy działają? 2-3 miesiące max.
Pokaż mi jakiś polski ots który utrzymał się dłużej niż 3 miesiące i może dorównać shadowcores odwzorowaniem real tibii

Pokaż mi jeden Polski dopracowany serwer 9.7, który wystartował.
 
Back
Top