• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Jaki silnik najlepszy?

Status
Not open for further replies.

Adiko

GetOnMyHorse
Joined
Apr 25, 2009
Messages
177
Reaction score
0
Location
Poland \ Wodzisław
Jaki silnik jest najlepszy wg. was na ten moment? Chodzi mi o stabilność pracy i w miare dużo funkcji. Rozglądam sie od jakiegoś czasu i myśle nad TFS Crying Damson czy Mystic Spirit. Nieznam sie na tym nie znalazlem zadnych podobnych tematów na czasie wiec pisze. Jesli bylo to sory, nie znalazłem.
 
A mozecie mi ogolnie powiedziec czym sie różni ostatnia wersja za friko a ostatnia wersja dla donata?
 
Twórcy TFS dobrze kombinują ;).

Ty ściągasz TFS i robisz na nim kokosy... Dlaczego więc devTeam miałby dawać Ci ot tak zarobić :D?

Popieram :D.
 
Heh niekoniecznie musza twórcy zarobić może nawet pośrednik i nie koniecznie kase :> Chętnie wykonam coś za najnowszy silnik. Zależy mi na nim bo poprzednia wersja mojego ots wysypywala sie juz przy 180 ludziach na serwie (crashe).
 
Gdzie kupić tego donata? :D Może zaryzykuję :)
 
Myślę, że 1.6 (benzyna), 100KM (Golf), albo nawet 120+ (nowa Fiesta)- JESZCZE mało pali i ma w sobie moc.
 
Ta na takim silniku przynajmniej z 3'mce uptime.

@topic Zrobie ***** za najnowszego TFS
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top