• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Jaki silnik najlepszy?

Status
Not open for further replies.
kurwa czlowiek toz to 9$ ..
 
GDYBYM MIAL TE PIERD****NE 9 dolcow na koncie to bym w tym temacie nie pisal.

Zrobie wszystko co dotyczy OTS'ow
 
No to moze tak, dajcie mi ten silnik a zaplace wam jak przyjdzie pierwsza kasa z OTS'a.

Ew. Moze da sie zaplacic smsem? mam pare drobnych na koncie.
 
Postaw na jakims distro publicznym, zarobisz kase, kupisz donatora i masz 0.3.6 czy tam 0.4 ?

Bez proszenia sie o cokolwiek. Mozna ?
 
Mozna i tak ale wole miec pewnosc ze jak gdzies pojade to moj serwer nie pierd^^nie 2h po wyjsciu za próg mojego domu.
 
Wiec zainwestuj 9$ w spokoj.
 
Ja nie rozumiem w tym jednej rzeczy. Po co ograniczać sobie liczbę testerów własnego programu? Nawet kici by mógł pomóc zgłaszając bład a tak to nie zgłosi ;/
 
A ty co? Testerów nigdy nie braknie. Dla nich liczy se kasa a chętnych jest duzo np. ja tylko ze ja tej kasy (chwilowo) nie mam.
 
Wtedy te forum wygladaloby tak: "eee czemu nie moge tego zkomplikowac pomuszcie"

@up
Ty kurwa na tym zarabiac zamierzasz, wiec w czym Ci to przeszkadza, ze ktos chce pieniadze za poswiecony czas ?
 
No jeden przyklad juz na tym forum widac (Koci1994). tylko w tym problem ze ja bym chetnie zaplacil tylko ze niemam a musze skąś wytrzasnąć ten silnik
 
Wiec masz wersje publiczne i temat zatacza kolo.


close plz.
 
Yes close. Mimo ze jest w ch^j polaków z donatem to żaden niechce mi udostępnić bo to prawda co piszą o nas w gazetach za granicą. Nie dacie czegos nawet jesli macie tego pelno i nie tracicie przy tym
 
90% otsow uzywa publicznych distro, wiec w czym Ci to przeszkadza ?
 
Fakt koob masz racje. Czasem lepiej zapłacić 9 zielonych i nie mieć spamu na forum.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top