• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Java.

@up: netbeans jak wstawi nawias a ty go dostawisz to po prostu przesuwa kursor na przykład, bardzo fajne rozwiązanie
jakby visual studio tak potrafiło...

jeśli o edytor w IDE chodzi to netbeans bije na głowę wszystko, czego używałem do tej pory
ale wszystkie swoje możliwości pokazał tylko w javie albo nie umiem pehapa skonfigurować a w c/c++ się poddałem, nie chciało mi się allegro instalować


Nie mam czasu na walkę z IDE po prostu.
dlatego jak długo się dało pisałem w npp i wywoływałem w razie potrzeby gcc, g++ a jeśli to był większy projekt sam sie martwiłem o utrzymanie zależności
i jak do tej pory się sprawdziło
 
dude, you do it so wrong...

Osobiście nie miałem czasu zagłębić się w Jave, bo poświęciłem czas na C# i Qt - aby nie było, że wnoszę tylko spam.


Btw, Kulka, lepszym pomysłem byłoby pisanie klienta w J. Serwer musi być przepisany swoją drogą, ale nie widzę innej drogi niż C++0x.
Klientem natomiast podbiłbyś serca wszystkich dzieciorów, bo mogliby grać nawet na służbowym telefonie taty :D
 
Back
Top