• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

jedziemy wspólna mapa???

nasu

Member
Joined
Jan 20, 2008
Messages
105
Reaction score
17
GitHub
KrwawyOrk
yo :blink:
co myslicie o takim projekcie?? ktos zaczyna kawalek mapki, wrzuca linka, nastepna osoba sciaga ta mape i dorobia swoj kawalek i tak w kolko az powstanie z tego solidna mapa :thumbup:
 
Wątpię że takie coś powstanie. Nie każdy będzie chciał robić fajne expowisko i je potem udostępnić. Ludzie nie będą się starali. Ja chętnie bym wziął w tym udział ale ciekawe czy ktoś inny by się tym też zainteresował.
 
Pomysł całkiem niezły. Tylko troszkę trzeba go udoskonalić moim zdaniem :). Trzeba wziąć ..-10 osób co robią w miarę ładne mapy i tylko oni powinni ją robić :)
 
vDk nie chcesz takiej pro mapy na servie? Mi się bardzo podoba :D
 
Bez sensu, ktoś coś będzie robić 20h, da ssa a druga osoba to usunie i poprawi bo jej się nie podobało itd. itd. Taka swoista syzyfowa praca :confused:
 
Skorzystajcie z live mappingu, bo w końcu niby rme ma.
 
powiedz dokładnie jak działa live maping, bo kiedyś były błędy z nim

btw, ciekawe typ sobie przegląda strona po stronie PB i szuka co by tu odświeżyc.. xDDDD
 
powiedz dokładnie jak działa live maping, bo kiedyś były błędy z nim

btw, ciekawe typ sobie przegląda strona po stronie PB i szuka co by tu odświeżyc.. xDDDD

No chyba główka boli, nie siedze 24/7 w domu na forach tibijskich jak ty, w przeciwieństwie do ciebie chodze do pracy. Zobaczyłem gdzieś temat ostatnio i wszedlem se na konto zalozyciela tego tematu i zobaczylem jego tematy i ten mnie zaciekawił.
 
Back
Top