• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Jest sens?

Myślę nad Vanilia RPG 8.6 mam trochę mapek pod 8.6 lub 9.+ które nie widziały jeszcze światła dziennego no ale niestety nigdzie nie mogę znaleźć jakiejkolwiek mapy/daty vanili czy to czystej czy to edytowanej. Miałem kiedyś parę dobrych "skradziony" vanili ale gdzieś mi sie zawieruszyły i ni cholerę nie mogę znaleźć. Jeśli ktoś posiada proszę o privka :)

Oraz czy jest sens pracować na takim projektem czy nie bardzo? Jak myślicie?
 
hahahaha tak jak te projekty tego typa co zaspamował 20 projektami ots'a z dragonballem i skończyło się na pierdoleniu ?:D

SR46zyk.jpg


Twój kot płacze.

Każdy projekt jest warty pracy

Oj, nie zgodzę się. Niektóre projekty typu stawiam ril mape proszę mi tu wpłacać hajs a ja za 3 dni stawiam nową edycje nie za bardzo są warte pracy, no o ile ktoś nie jest jebanym masochistą.
 
SR46zyk.jpg


Twój kot płacze.



Oj, nie zgodzę się. Niektóre projekty typu stawiam ril mape proszę mi tu wpłacać hajs a ja za 3 dni stawiam nową edycje nie za bardzo są warte pracy, no o ile ktoś nie jest jebanym masochistą.


mój kot śpi i ma wyjebane tak apropooooo

a ty jesteś noobem

a po za tym, skomentowałeś, że mój post jest godny jedynie płaczu mego kota, a sam napisałeś to samo, pro ogarze


#temat

rl mapy warto ci będzie, tanio kupisz gotowce, a zarobisz sobie :) w customy się nie ma co bawić, z takich co tu próbowali swoich sił to widzę jedynie crypton zrobił coś ogarniętego
 
SR46zyk.jpg


Twój kot płacze.



Oj, nie zgodzę się. Niektóre projekty typu stawiam ril mape proszę mi tu wpłacać hajs a ja za 3 dni stawiam nową edycje nie za bardzo są warte pracy, no o ile ktoś nie jest jebanym masochistą.

Takiego otsa nie można nazwać projektem, od tego trzeba zacząć
 
Chyba piotrek teraz mial vanille i nie pyklo ale dobra reklama i moze sie uda.
 
Chyba piotrek teraz mial vanille i nie pyklo ale dobra reklama i moze sie uda.

z vanilia to ogólnie zawsze było ciężko się wybić, ale pamiętam było pare fajnych vanilii 2-3 lata temu co edycje miały nawet po pół roku i poniżej 300-400 online nie spadał. Ale widać z gg prawie wszyscy leaderzy z vanili przestali grać tzn postawili na real życie niż na tibie, nie to co "rl map teams" z tibią aż po grób.

Iranimes pod 8.6 to i ja mam swoją rl mapę raczej dobrą więc nie musze kupować, ale między czasie można było by coś pomyśleć nad czymś innym co można byłoby wypromować za pomocą real mapy.
 
Co? Dopiero to pobrałem sam .rar a w srodu dat pack z mapka 60 MB .

coś to dziwne jest 2 razy pobierałem i 2 razy ściągało vanilia.rar.exe
teraz spróbowałem i pobrało vanilia.rar
btw dziękuje za linka.
 
Iranimes pod 8.6 to i ja mam swoją rl mapę raczej dobrą więc nie musze kupować, ale między czasie można było by coś pomyśleć nad czymś innym co można byłoby wypromować za pomocą real mapy.

ale ja mówię nie tylko o rl map 8.6, ale też 9.6 9.8 i najnowsze :)
 
ale ja mówię nie tylko o rl map 8.6, ale też 9.6 9.8 i najnowsze :)

a zapytam Cię tak dużo pracy jest przy upgradzie z 8.6 na 9.8?
bo szczerze jak pamiętam jak miałem robić upgrade z 8.42 na 8.6 to wolałem kupić gotową date bo moja realia dostatecznie dużo zarobiła więc poszedłem po prostu na łatwiznę :)
 
gnomebase cała do oskryptowania, the hive też, 'atlantyda' też do oskryptowania itp. ;p mounty i ich zdobywanie, nowe outfity, sporo ;]
 
gnomebase cała do oskryptowania, the hive też, 'atlantyda' też do oskryptowania itp. ;p mounty i ich zdobywanie, nowe outfity, sporo ;]

ahh to jak myślałem pracy w huj i jeszcze trochę, ktoś kto robił upgrade z tibi na tibię miał trochę łatwiej ;f

ja wrocilem po 2 latach!
zool ty to pało jestes ze stalowej, mieliśmy sie spotkać na browarka 2 lata temu to wyparowałeś i tyle było cie widać :)
 
D. Kielb
Elo.. Mam dobrą rl mapke, nie do końca zabezpieczonego engine, dobrego acca i dużo pomysłów. Kiedyś robiłęm ots'y jakieś 2 lata temu i dużo dużo wcześniej i ostatnio mi się odkleiło i chce od nowa coś stworzyć a dokładniej udoskonalić i dopracować to co zrobiłem dwa lata temu. Ewentualnie jakieś evo tylko potrzebna dobra baza. Jak coś to pisz

gg: 3647968

http://imageshack.us/f/823/zrzutekranulb.png/
masz tu pare szybkich fot z jupika :p
 
Last edited:
Back
Top