Jurasy On Shadowcores 2

Patoll

RICH ELDO
Best answers
0
Reaction score
41
^Piękne bajeczki piszesz, no ta 4 typa a koło mnie 12 typa hahaha jebany psie. zabijamy stul pizdę bo Cię siwek znalazł na poi hff i wielkiego knajcika udajesz a jak expił na poi to było tylko "nie bij mnie ja tylko na hffy expić przyszedłem" ;]]

Co do mojego deada zginąłem tylko dlatego że był tam pz przy małym statku na venore ;]]
Ale co Ty możesz o tym wiedziec jak sam na noob charze przylazłeś jakimś 200 petem a 420 stał w domku XDDDDDDDDDDD
chuj ze ten "zabijamy co siwek go znalazl na poi" to by porobil cie i przy okazji wyruchal ci matke xD

texidouble

Active Member
Best answers
0
Reaction score
70
^ ładnie jakieś 2 przydupasy co się za kutasy trzymają coś do mnie piszczą xDDD
i te wasze lipne wjazdy na rodziców ;]]
Ta i ten zabijamy pokazał klasę na venore jak loga dał także zamknij pizde.
Bo jakby typeczek umiał grać to bym coś o nim usłyszał i zapewne nie grał by z takimi petami jak wy i się kisił na ts jak jakaś pizda

Patoll

RICH ELDO
Best answers
0
Reaction score
41
skuned haha idz z nim na pushem ,zobaczymy czy typeczek cos umie
slyszal bys o nim? Jedyne co Ty slyszysz to jak ci matke ruchają xD

enjoy.

Active Member
Best answers
0
Reaction score
84
chuj ze ten "zabijamy co siwek go znalazl na poi" to by porobil cie i przy okazji wyruchal ci matke xD
Chuj ze matke to juz w tej grze tylko siwek wyzywa i jak sie okazuje gostki co 430 ekami w kostke graja, a tak ogolnie to gdzie ten zabijamy byl jak tu wszyscy walczyli, wtedy jakby na batelke przyszedl to odrazu wstrzasu mozgu by dostal jakby zobaczyl jak sie gra w ta gierke, takze wypierdalac na timspik i tam sobie opowiadajcie kogo mozecie porobic.

Patoll

RICH ELDO
Best answers
0
Reaction score
41
O nie to wielki old shadowcorsa który wie jak sie gra w tą gierke ,prosze naucz mnie grac w ta gierke ok?

Logopeda Plock

Banned User
Best answers
0
Reaction score
53
^ ładnie jakieś 2 przydupasy co się za kutasy trzymają coś do mnie piszczą xDDD
i te wasze lipne wjazdy na rodziców ;]]
Ta i ten zabijamy pokazał klasę na venore jak loga dał także zamknij pizde.
Bo jakby typeczek umiał grać to bym coś o nim usłyszał i zapewne nie grał by z takimi petami jak wy i się kisił na ts jak jakaś pizda
Chuj, ze jak z bomblem na vt wszedlem to 2 pociski i juz na pizdzie siedziales i kumpli szukales, jebana szczoto, takze skoncz pierdolic lbie jebany

Patoll

RICH ELDO
Best answers
0
Reaction score
41
Pizamka
chuj ze kazdy jest panem twojej matki

Patoll

RICH ELDO
Best answers
0
Reaction score
41
moj z twoja? moj matka? nie zgadza ,moze moj ojciec ,to sie zgadza a wiec TRUE INFO PIZAMKA MA 2 OJCOW I GO RUCHAJA

texidouble

Active Member
Best answers
0
Reaction score
70
Chuj, ze jak z bomblem na vt wszedlem to 2 pociski i juz na pizdzie siedziales i kumpli szukales, jebana szczoto, takze skoncz pierdolic lbie jebany
HAHAHAH chuj człowieku ,że ty kurwa z tego vt to nawet nie wychodzisz bo nie masz życia. XD
A tak poza tym ten bombel to się ani razu nie odezwał i te twoje marne wjazdy na rodziców.
Typeczkowi tak lvlki skoczyły do główki ,że nie odróżnia gry od rzeczywistości, jedyne co widzisz to ccki i lvlki.
Hah i ja kurwo w przeciwieństwie do ciebie nie szukam w grze "kolegów".

skuned haha idz z nim na pushem ,zobaczymy czy typeczek cos umie
slyszal bys o nim? Jedyne co Ty slyszysz to jak ci matke ruchają xD
Po pierwsze wazonie jebany naucz się pisać, po drugie jedyne co umiesz w tej grze to kręcić kostką petowcu
po trzecie pewnie zaraz wjedziesz mi na rodziców bo jedyne to kurwa umiesz.
Więc sklej te swoje pierdolone wary i wypierdalaj z tego otlanda w podskokach cwelu.

texidouble

Active Member
Best answers
0
Reaction score
70
Chuj ze matke to juz w tej grze tylko siwek wyzywa i jak sie okazuje gostki co 430 ekami w kostke graja, a tak ogolnie to gdzie ten zabijamy byl jak tu wszyscy walczyli, wtedy jakby na batelke przyszedl to odrazu wstrzasu mozgu by dostal jakby zobaczyl jak sie gra w ta gierke, takze wypierdalac na timspik i tam sobie opowiadajcie kogo mozecie porobic.
Dobrze prawisz haha typeczki urwały się z jakiegoś timspika i myślą że są kimś, co najwyżej petami od kostki i zawsze nimi zostaniecie :D

Diler Reload

Member
Best answers
0
Reaction score
2
Jedynie gdzie tego 430 eka widziano to w domku veno tak samo tego zabijamy lastlinera cwela bitego nigdy cie nie widzialem na war modzie jak u siwka grales

Patoll

RICH ELDO
Best answers
0
Reaction score
41
nie no jakis skuned co go nigdy nie widzialem pisze mi ze sie typeczki urwaly z timspika xD

mam nauczyc sie pisac? Naucz lepiej swoja matke lepiej opierdalać kolbe ,bo coś szmata na ulicy za mało sie nauczyła ;>

a i co do kręcenia to Twoja matka kreci rozjebany dupskiem pod latarnią. a Pizamka cicho bo cos malo sie odzywałeś na ts ostatnio i idz bocić te swoje 30 charow na chromie ktore ci sie przysnily

texidouble

Active Member
Best answers
0
Reaction score
70
nie no jakis skuned co go nigdy nie widzialem pisze mi ze sie typeczki urwaly z timspika xD

mam nauczyc sie pisac? Naucz lepiej swoja matke lepiej opierdalać kolbe ,bo coś szmata na ulicy za mało sie nauczyła ;>

a i co do kręcenia to Twoja matka kreci rozjebany dupskiem pod latarnią. a Pizamka cicho bo cos malo sie odzywałeś na ts ostatnio i idz bocić te swoje 30 charow na chromie ktore ci sie przysnily
Wyjebane mam w to czy mnie widział jakiś petowiec jebany co kręci kostką ;] bo jak my się biliśmy to ty kurwo rotwortmy pod liberty bay zabijałeś śmieciu ;]]
Co do twojej wypowiedzi tak jak się spodziewałem, wjazd na rodziców bo co ty byś mógł innego napisać.
Jesteś jebanym dysmózgiem.

Patoll

RICH ELDO
Best answers
0
Reaction score
41
Wyjebane mam w to czy mnie widział jakiś petowiec jebany co kręci kostką ;] bo jak my się biliśmy to ty kurwo rotwortmy pod liberty bay zabijałeś śmieciu ;]]
Wtedy kopałem twoja matule najebaną jak leżała xD