• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Jurasy On Shadowcores 2

^Piękne bajeczki piszesz, no ta 4 typa a koło mnie 12 typa hahaha jebany psie. zabijamy stul pizdę bo Cię siwek znalazł na poi hff i wielkiego knajcika udajesz a jak expił na poi to było tylko "nie bij mnie ja tylko na hffy expić przyszedłem" ;]]

Co do mojego deada zginąłem tylko dlatego że był tam pz przy małym statku na venore ;]]
Ale co Ty możesz o tym wiedziec jak sam na noob charze przylazłeś jakimś 200 petem a 420 stał w domku XDDDDDDDDDDD

chuj ze ten "zabijamy co siwek go znalazl na poi" to by porobil cie i przy okazji wyruchal ci matke xD
 
^ ładnie jakieś 2 przydupasy co się za kutasy trzymają coś do mnie piszczą xDDD
i te wasze lipne wjazdy na rodziców ;]]
Ta i ten zabijamy pokazał klasę na venore jak loga dał także zamknij pizde.
Bo jakby typeczek umiał grać to bym coś o nim usłyszał i zapewne nie grał by z takimi petami jak wy i się kisił na ts jak jakaś pizda
 
skuned haha idz z nim na pushem ,zobaczymy czy typeczek cos umie
slyszal bys o nim? Jedyne co Ty slyszysz to jak ci matke ruchają xD
 
chuj ze ten "zabijamy co siwek go znalazl na poi" to by porobil cie i przy okazji wyruchal ci matke xD
Chuj ze matke to juz w tej grze tylko siwek wyzywa i jak sie okazuje gostki co 430 ekami w kostke graja, a tak ogolnie to gdzie ten zabijamy byl jak tu wszyscy walczyli, wtedy jakby na batelke przyszedl to odrazu wstrzasu mozgu by dostal jakby zobaczyl jak sie gra w ta gierke, takze wypierdalac na timspik i tam sobie opowiadajcie kogo mozecie porobic.
 
O nie to wielki old shadowcorsa który wie jak sie gra w tą gierke ,prosze naucz mnie grac w ta gierke ok?
 
^ ładnie jakieś 2 przydupasy co się za kutasy trzymają coś do mnie piszczą xDDD
i te wasze lipne wjazdy na rodziców ;]]
Ta i ten zabijamy pokazał klasę na venore jak loga dał także zamknij pizde.
Bo jakby typeczek umiał grać to bym coś o nim usłyszał i zapewne nie grał by z takimi petami jak wy i się kisił na ts jak jakaś pizda
Chuj, ze jak z bomblem na vt wszedlem to 2 pociski i juz na pizdzie siedziales i kumpli szukales, jebana szczoto, takze skoncz pierdolic lbie jebany
 
moj z twoja? moj matka? nie zgadza ,moze moj ojciec ,to sie zgadza a wiec TRUE INFO PIZAMKA MA 2 OJCOW I GO RUCHAJA
 
Chuj, ze jak z bomblem na vt wszedlem to 2 pociski i juz na pizdzie siedziales i kumpli szukales, jebana szczoto, takze skoncz pierdolic lbie jebany
HAHAHAH chuj człowieku ,że ty kurwa z tego vt to nawet nie wychodzisz bo nie masz życia. XD
A tak poza tym ten bombel to się ani razu nie odezwał i te twoje marne wjazdy na rodziców.
Typeczkowi tak lvlki skoczyły do główki ,że nie odróżnia gry od rzeczywistości, jedyne co widzisz to ccki i lvlki.
Hah i ja kurwo w przeciwieństwie do ciebie nie szukam w grze "kolegów".

skuned haha idz z nim na pushem ,zobaczymy czy typeczek cos umie
slyszal bys o nim? Jedyne co Ty slyszysz to jak ci matke ruchają xD
Po pierwsze wazonie jebany naucz się pisać, po drugie jedyne co umiesz w tej grze to kręcić kostką petowcu
po trzecie pewnie zaraz wjedziesz mi na rodziców bo jedyne to kurwa umiesz.
Więc sklej te swoje pierdolone wary i wypierdalaj z tego otlanda w podskokach cwelu.
 
Chuj ze matke to juz w tej grze tylko siwek wyzywa i jak sie okazuje gostki co 430 ekami w kostke graja, a tak ogolnie to gdzie ten zabijamy byl jak tu wszyscy walczyli, wtedy jakby na batelke przyszedl to odrazu wstrzasu mozgu by dostal jakby zobaczyl jak sie gra w ta gierke, takze wypierdalac na timspik i tam sobie opowiadajcie kogo mozecie porobic.

Dobrze prawisz haha typeczki urwały się z jakiegoś timspika i myślą że są kimś, co najwyżej petami od kostki i zawsze nimi zostaniecie :D
 
Jedynie gdzie tego 430 eka widziano to w domku veno tak samo tego zabijamy lastlinera cwela bitego nigdy cie nie widzialem na war modzie jak u siwka grales
 
nie no jakis skuned co go nigdy nie widzialem pisze mi ze sie typeczki urwaly z timspika xD

mam nauczyc sie pisac? Naucz lepiej swoja matke lepiej opierdalać kolbe ,bo coś szmata na ulicy za mało sie nauczyła ;>

a i co do kręcenia to Twoja matka kreci rozjebany dupskiem pod latarnią. a Pizamka cicho bo cos malo sie odzywałeś na ts ostatnio i idz bocić te swoje 30 charow na chromie ktore ci sie przysnily
 
nie no jakis skuned co go nigdy nie widzialem pisze mi ze sie typeczki urwaly z timspika xD

mam nauczyc sie pisac? Naucz lepiej swoja matke lepiej opierdalać kolbe ,bo coś szmata na ulicy za mało sie nauczyła ;>

a i co do kręcenia to Twoja matka kreci rozjebany dupskiem pod latarnią. a Pizamka cicho bo cos malo sie odzywałeś na ts ostatnio i idz bocić te swoje 30 charow na chromie ktore ci sie przysnily

Wyjebane mam w to czy mnie widział jakiś petowiec jebany co kręci kostką ;] bo jak my się biliśmy to ty kurwo rotwortmy pod liberty bay zabijałeś śmieciu ;]]
Co do twojej wypowiedzi tak jak się spodziewałem, wjazd na rodziców bo co ty byś mógł innego napisać.
Jesteś jebanym dysmózgiem.
 
Wyjebane mam w to czy mnie widział jakiś petowiec jebany co kręci kostką ;] bo jak my się biliśmy to ty kurwo rotwortmy pod liberty bay zabijałeś śmieciu ;]]
Wtedy kopałem twoja matule najebaną jak leżała xD
 
Back
Top