• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Jurasy On Shadowcores 2

Eldo zobacz nawwt na tym filmiku las 5 czy któraś linia 1 od konca wez idz kostka kręc w chuj i nie pokazuj mi sie na oczy
 
lopata lezala xDDDDDDDDDD pewnie chcieli cie odrazu zakopwac ty kurwo xD nie mialem hotow jasne to po chuj przybiegles pomoc dla gi bifa bez hotow i war bp lepiej zaloz pizame i idz spac bo juz po 22
 
Cisnij na matke lisciowcu, teraz exp kurwo o 4 w nocy jak na otsie 60 osob online.
Tylko nie zapomnij zblokowac poi z dwoch stron.

"auto 200 kupie chara może być bez e-mail tylko allegro"
 
"auto 200 twoja matka juz wykupiona" szmata sie nadaje tylko do zmywania nią podłogi ale cóż moze byc skoro dopłacili do niej hajs
 
^ typeczek nie umie nic powiedzieć bo jest jakimś gównem od kasyn i ciśnie na starych. No ładnie widzę Ci kk do głowy strzeliły ściero jebana ;]
 
Ty już pokazałeś klasę na venore jak 433 eczkiem wylogowałeś pecie bo się bałeś o lvl hahahah ^
Poza tym na ts same gówna siedzą nie pozdrawiam :)
Ty pokazales klase jak sprzedales swoja stara, ze wziela na cyganow prad, jebana szmata z dlugami XD
 
Ty już pokazałeś klasę na venore jak 433 eczkiem wylogowałeś pecie bo się bałeś o lvl hahahah ^
Poza tym na ts same gówna siedzą nie pozdrawiam :)

grales z nimi ze mowisz o nich gowna? xD
kazdy z nich by cie porobił
 
Chuj, ze Ty wyszedles nas venore i Cie zajebaly jakies nooby z lapanek twojego pokroju XDD 380 ed of 4 typa na sd XD
 
^Piękne bajeczki piszesz, no ta 4 typa a koło mnie 12 typa hahaha jebany psie. zabijamy stul pizdę bo Cię siwek znalazł na poi hff i wielkiego knajcika udajesz a jak expił na poi to było tylko "nie bij mnie ja tylko na hffy expić przyszedłem" ;]]

Co do mojego deada zginąłem tylko dlatego że był tam pz przy małym statku na venore ;]]
Ale co Ty możesz o tym wiedziec jak sam na noob charze przylazłeś jakimś 200 petem a 420 stał w domku XDDDDDDDDDDD
 
Back
Top