• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Kaczyński [*] oraz inni.

Status
Not open for further replies.
Moze ruscy podstawili te drzewo i mgle? :D
 
To oczywiste, ze takie spekulacje beda jednak oficjalna wersja jest prawdopodobna jezeli mgla byla to samolot mogl pierdolnac w to drzewo prawda?
Jednak drzewo rosnie dosc nisko wiec skad eksplozja(?) i czemu wszyscy nie zyja?


Dokladnie! Drzewa nisko rosna, 2 wybuchy, samolot spadl 1,5KM od miejsca gdzie uderzyl w drzewo?
 
Dokladnie! Drzewa nisko rosna, 2 wybuchy, samolot spadl 1,5KM od miejsca gdzie uderzyl w drzewo?

Samolot probowal wyladaowac, mial ograniczona widocznosc i nie trafil dokladnie w pas, wiec probowal sie podniesc do gory i tylem zachaczyl o drzewo, silnik sie zapalil bo sa z tylu i wybuchly ,samolot spadl i przod sie jeszcze bardziej roztrzaskal. Pilot probowal ladowac 4 razy!
 
Gdyby Lepper nie skonczyl tak jak skonczyl, i po tym co sie stalo nie daj Boze doszedl do wladzy to wygladaloby wszystko tak jak w spektaklu telewizji pt "18-sty poludnik" zachecam do ogladniecia. Grabowski swietnie zagral tam prezydenta!

Ale czy tragedie mozna opisac slowami L.Walesy "Drugi Katyn" czy tez "Nowy Katyn"?
 
Samolot probowal wyladaowac, mial ograniczona widocznosc i nie trafil dokladnie w pas, wiec probowal sie podniesc do gory i tylem zachaczyl o drzewo, silnik sie zapalil bo sa z tylu i wybuchly ,samolot spadl i przod sie jeszcze bardziej roztrzaskal. Pilot probowal ladowac 4 razy!

Wiesz, ale czemu nie ma czarnej skrzynki?:>
I czemu akurat nikt nie przeżył? Ua?; <
 
Wiesz, ale czemu nie ma czarnej skrzynki?:>
I czemu akurat nikt nie przeżył? Ua?; <

Widziales szczatki samolotu? Watpie aby byla najmniejsza szansa na przezycie. A czarna skrzynka, pewnie gdzies jesli ale jeszcze nie znalezli.
 
Dziwnie to wygląda, bo przecież jak ten samolot podchodził do lądowania to musiał robić to z małą prędkością, a jeśli prędkość była mała to wątpię, aby tak pierdolnął, żeby się zapalił, a do tego WSZYSCY zginęli..
 
Ciezko aby przezyl. Taka sila... To nie jest jak samochod pedzacy 100km/h. Zazwyczaj w takich wypadkach wszyscy gina chyba ze ktos ma niesamowite szczescie.
 
Bo jak samolot sie zapalił to była eksplozja a jak nie znajda skrzynki to jak dla mnie Ruscy coś ukrywaja...

Dla wiekszosci osob ruscy to kretacze.
Jak to mozliwe ze Putin bedac premierem nadal traktowany jest jako prezydent?
Ruscy lubia jak rzadzi sie nimi twarda reka i z pewnoscia chcieliby miec na tronie cara!
 
Dziwnie to wygląda, bo przecież jak ten samolot podchodził do lądowania to musiał robić to z małą prędkością, a jeśli prędkość była mała to wątpię, aby tak pierdolnął, żeby się zapalił, a do tego WSZYSCY zginęli..

Ta predkosc wcale nie jest taka mala.

Ah i moj blad, samolot zachaczyl skrzydlem wiec nie wiem jak sie mogl zapalic. O ile mi wiadomo samoloty maja systemy hydrauliczne w skrzydlach jak i baki paliwa tam wiec to moglo byc skutkiem, ale nie jestem znawca samolotow ;)
 
Nic nie wiadomo :) Postawiono wiele hipotez ale zadna nie zostala potwierdzona w 100%. Trzeba wziac wszystkie pod uwage. Nawet te najczerniejsze.
 
Znalazlem ciekawa wypowiedz na innym forum:

Przede wszystkim musimy dotrzeć do prawdy. Podobno samolot odesłano Ruskim do naprawy przed lotem? Kiedyś leciał nim Tusk do Obamy. Występowały usterki, ale nie doszło do tragedii. Dlaczego teraz leciał nim Kaczyński? Nie dostał lepszego samolotu. Pamiętajmy, że nie był tam mile widziany. To mógł być zamach.

oraz

Korzystając z okazji, apeluje do wszystkich forumowiczów, aby powstrzymali się od stawiania wirtualnych świeczek ([']) i innych podobnych onetowych "symboli".
Wydarzyła się tragedia, i odsuwając na bok przekonania polityczne, potraktujmy sprawę bardzo poważnie i z godnością, na którą - czego jestem pewien - stać Was wszystkich.

Rosyjski samolot, bezpośrednio po naprawie w Rosji, nad rosyjskim terytorium, przed obchodami 70 rocznicy wymordowania inteligencji polskiej przez Rosjan.
 
Wie ktoś ile będzie trwała ta żałoba? Tak wogóle jak się dowiedziałem o tym z telewizji to nie mogłem dowierzyć...
Co na tym świecie się dzieje.
 
Wie ktoś ile będzie trwała ta żałoba? Tak wogóle jak się dowiedziałem o tym z telewizji to nie mogłem dowierzyć...
Co na tym świecie się dzieje.

Tydzień żałoby.
 
Przez tydzień to nie będzie nic w telewizji a żałoby będzie miesiąc...
 
o_O albo przyczynil sie do tego pilot, albo jakas czesc, ktora byla specjalnie zamontowana przez ruskich, aby samolot sie zapalil lub zachaczyl o cos. Drzewa nie rosna na wysokosciach 100m?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top