• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Klawiatura ala "Touch Cover"

Nie kupuj tego overpromote gówna, kup sobie superancko niskoskokową klawiaturę od apple a zapomnisz o innych!
 
Niskoprofil = z definicji gówno

Miałeś kiedyś pod łapkami zajebiście wykonaną niskoprofilówkę pokroju ORYGINALNEJ klawiatury apple keyboard? Chyba nie :) Ja miałem doczynienia z madcatzami, g19 i innymi high-endowymi gamingowymi ścierwami za więcej niż 6 stówek, wniosek jest jeden, dobrze wykonana nie budżetowa niskoprofilowa klawiaturka niszczy wszystko, diluj z tym.

A zapodasz jakieś fajne klawiatury nisko-skokowe?

Jedyna słuszna:
http://apple.strefamarek.allegro.pl/apple-keyboard-klawiatura-przewodowa.html
 
"Bo prawdziwi faceci korzystają ze standardowych keyboardów"
~szeos

standard_lowercase___07050_zoom.jpg
 
Może trochę. Ale co? 20zł i w sumie czego wiecej chcieć? Przydałyby się dodatkowe klawisze w okolicy spacji jak się gra msem, ale już trudno
 
Nie wierze żeby klawiatura za 20 zł była wygodna i dobrze wykonana.
 
wygodna jest, za ostatnią zapłaciłem 15zł jakoś i z 5 lat działała (aż nagle po prostu umarła i dlatego wziąłem tą, a nie jakąś x7, była misja "zdobyć klawiaturę" :D)
 
"Bo prawdziwi faceci korzystają ze standardowych keyboardów"
~szeos
Nie wierze żeby klawiatura za 20 zł była wygodna i dobrze wykonana.
:<

Nie musi być dobrze wykonana, wystarczy że będzie wygodna, tutaj jest jak z wyborem telefonu
im mniej skomplikowana tym dłużej się utrzyma

mnie jeszcze klawiatura na pc nigdy nie zawiodła - zawsze używałem jej zgodnie z przeznaczeniem i nigdy mi nie padła - miałem kiedyś taką kanciastą białą potem sprzedałem tego kompa bo miałem wydajniejszego laptopa, który po 5 latach okazał się być gównem w którym klawiatury mają żywotność ok 2 lat, więc wróciłem na pc
miałem dwie klawiatury na pctach, jedną sprzedałem razem ze starym komputerem, druga to ta na której teraz piszę - mam ją od powrotu z laptopa na pc
najdroższa klawiatura jaką miałem kosztowała 35zł, najdroższa myszka jaką miałem kosztowała 65zł
 
A ja powiem tak miałem myche za 20-30 zł i teraz mam za 70 zł bez porównania pierwszą klawe miałem za 100 zł miałem ją prawię 8 lat potem za 20 zł którą miałem z rok czasu i teraz mam za 50 zł i jak narazie super. Więc dla mnie cenowo jest różnica i to kolosalna wole wydać 30 zł więcej i nie męczyć się.
 
Cieszę się, że możecie się w moim temacie wymieniać opiniami na temat swoich starych (klawiatur). Ale chciałbym żeby ktoś mi pomógł znaleźć klawiaturę dla mnie ponieważ ta doprowadza mnie powoli do szału.

Ogólnie stawiałbym na klawiaturę nisko-skokową w granicy 50-70 złotych, bo wydaje mi się że więcej nie opyla się dawać.
 
Genius Slimstar w takim razie, klawiatura jakością oczywiście applowskiej nie dorówna ale też z czystym sumieniem mogę polecić, osobiście testowałem i jedyne do czego można się przyczepić to to, że nie ma wygłuszaczy stąd troszkę głośna przy klikaniu.
 
Back
Top