• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Klient RonIT

@Samme:
Mfw użyli allegro do rysowania 2d. Spodziewalem sie czegos bardziej pro :p.

No właśnie + strasznie nie stabilny jest.
Poszli trochę na łatwiznę z tym klientem :p
No ale w każdym razie lepszy od YATC, którego w żadnym stopniu nie można porównać do tego.
 
Diath, sorry ale binarka waży jakieś 3,3MB ;d

Zle musialem na filmiku zauwazyc.

No właśnie + strasznie nie stabilny jest.
Poszli trochę na łatwiznę z tym klientem :p
No ale w każdym razie lepszy od YATC, którego w żadnym stopniu nie można porównać do tego.

Dziwne, zrobilem sobie IP changer. Niby zmienia IP, ale po wcisnieciu Login crashuje mi clienta :x.
 
Noo, zajebisty ten klient chwile udało mi się pograć i debug :D

W sumie mogli by popracować nad lepszym designem - tyle co mogę powiedzieć, bo na innych rzeczach w kliencie się nie znam ;-)
 
Przez chwilkę przetestowałem klienta i muszę powiedzieć że jest lepszy od tego co wytwarza wyrób Cipsoftu,
design oszołamiający. Nie chcialo mi sie robic konta, wiec wszedlem na dostepne dla kazdego passy :)
Raz że wbudowany jest dźwięk (odgłosy runek są zajebiste), a te ćwierkania to mnie dobijają xD.
 
Nom, tylko teraz jest jedna przykra sprawa: tak czy srak, używają oni spritów CipSoftu, a co za tym idzie, łamią prawo. Widząc taki klient, CipSoft na pewno zareaguje.
Albo będzie tak: oni odpierdolą się od nas, a my od nich (zostawiając im ten marny flash klient w spokoju).
 
Nom, tylko teraz jest jedna przykra sprawa: tak czy srak, używają oni spritów CipSoftu, a co za tym idzie, łamią prawo. Widząc taki klient, CipSoft na pewno zareaguje.
Albo będzie tak: oni odpierdolą się od nas, a my od nich (zostawiając im ten marny flash klient w spokoju).

Solucja jest prosta, oni dostarczaja klienta bez .spr/.dat. A gracze na wlasna odpowiedzialnosc kopiuja z klienta Cip do RonIT :).
 
Solucja jest prosta, oni dostarczaja klienta bez .spr/.dat. A gracze na wlasna odpowiedzialnosc kopiuja z klienta Cip do RonIT :).

Właśnie że oni dostarczają z .spr, więc można by już ich pyknąć w kakao.

Gdyby nie dostarczali to jeszcze lajtowna sprawa, jak kichający jeż. :p
 
powinni zrobić system multiple spr i dat files
aby admin do downloadu dawał tylko swoje a te z cip które są użyte gracz sam tworzy lub wkleja ;d
 
Nom, tylko teraz jest jedna przykra sprawa: tak czy srak, używają oni spritów CipSoftu, a co za tym idzie, łamią prawo. Widząc taki klient, CipSoft na pewno zareaguje.
Albo będzie tak: oni odpierdolą się od nas, a my od nich (zostawiając im ten marny flash klient w spokoju).
Ta juz to widze.
Cipki maja fryte wyjebana na wszystko i maja nas gleboko tam gdzie swiatlo nei dochodzi.
Moglibysmy im sie wpierdolic na ich servery podpierdolic wszystko, zrobic ze wszystkiego Open Source, a oni i tak by twierdzili, ze OTS nie istnieja
 
Ta juz to widze.
Cipki maja fryte wyjebana na wszystko i maja nas gleboko tam gdzie swiatlo nei dochodzi.
Moglibysmy im sie wpierdolic na ich servery podpierdolic wszystko, zrobic ze wszystkiego Open Source, a oni i tak by twierdzili, ze OTS nie istnieja

Gówno prawda, dojebali się już do kilku OTS o ile dobrze pamiętam.
 
Pozyjemy, zobaczymy.
Napewno bedzie to zalezec od popularnosci tego clienta, ale tak jak mowiliscie chlopaki jak beda dawac bez .spr to beda mogli im co najwyzej naskoczyc ;0 (tak samo jak z rme tez nie daje pliczkow z tibi)
Moim zdaniem Cipsof i tak to oleje.
btw. Nie slyszalem zeby komus cos zrobili, jakis link?
 
Back
Top