• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Który fon? iPhone 4 vs Samsung

Który?

  • iPhone 4

    Votes: 7 26.9%
  • Samsung s3

    Votes: 19 73.1%

  • Total voters
    26
Status
Not open for further replies.

Potar

SocialWorld
Senator
Joined
Mar 1, 2009
Messages
1,664
Reaction score
125
Location
Warsaw, Poland
Witajcie, mam do wyboru dwa telefoniki iPhone 4 (BEZ S) oraz Samsung Galaxy S3, mam rozkmine bo miałem HTC Wildfire i nawet polubiłem androidy, a nie wiem jak się mają iphony, ktoś coś poradzi? :p
 
Galaxy s3 bez najmniejszego zastanowienia, wszystkie iphony to zacinające się gówna także nie polecam.
 
Galaxy s3 bez najmniejszego zastanowienia, wszystkie iphony to zacinające się gówna także nie polecam.

Na cholerę się w ogóle udzielasz pajacu, skoro nie masz o czymś pojęcia?

Wszystko dobrze wiemy, że aplikacje na iPhone są bardziej wydajne, lepiej dopracowane i generalnie zazwyczaj wszystko wychodzi najpierw na produkty z pod znaku Apple. Dlaczego? Dlatego, że aplikacje na iPhone przygotowujemy pod konkretny sprzęt, a nie po milion telefonów z Androidem.

Swoją drogą oczywiście wybrałbym iPhone z tego zestawu, jednak bardziej skłaniam się ku Nexusowi. Galaxy S3 to totalny badziew, zresztą jak cała reszta przebajerowanych klocków od Samsunga.
 
Kup sobie tableta, na chuj wam takie cegły?
Jak widzę jak ktoś wyciąga s3 jak dzwoni to mi tak jak bym grał w GTA VC tam też taka cegła jebitna była.
 
Galaxy s3 bez najmniejszego zastanowienia, wszystkie iphony to zacinające się gówna także nie polecam.
Hahahaha mam iphona i po tym poście widze że go nie miałeś.
 
Do wyboru mam tylko niestety oba modele... :(

iPhone bym brał bez zastanowienia jakby był S, bo bez czytałem parametry i daleko odbiegają od s3.
 
SE Hazel/Elm/k310i/k510i/w200i
A z tych to ...
xperia s? :D

SE w995 jak już polecam, WiFi, typowa bateria SE czyli trzyma ci nadzwyczaj długo a ładuje się błyskawicznie, dobry dźwięk, aparat 8mgpx. Jedyny problem to znaleźć tani model ;p
Co do tematu, to szczerze iPhone w cale nie są zabójczo szybkie, szczególnie gdy ich trochę poużywasz + płacisz nie potrzebnie za samą markę jak jak w przypadku samsunga.


Spójrz na tablety, jeśli nie jesteś jakimś elo hipsterem, nie srasz kasą albo nie masz ogromnych wymagań to nikt taki nie kupuje tabletów od samsunga czy ipadów. Solidny tablet innej firmy wyłapiesz za połowe ceny.
 
miałem SE W995 naprawde świetny ale selnąłem bo stwierdziłem że nie potrzebuje takiego bajera i udało mi sie używany za 400 jeszcze pogonić ;p
 
Ten drozszy bede szczesliwszy jak zgubisz albo rozpiedolisz
 
Na cholerę się w ogóle udzielasz pajacu, skoro nie masz o czymś pojęcia?

Wszystko dobrze wiemy, że aplikacje na iPhone są bardziej wydajne, lepiej dopracowane i generalnie zazwyczaj wszystko wychodzi najpierw na produkty z pod znaku Apple. Dlaczego? Dlatego, że aplikacje na iPhone przygotowujemy pod konkretny sprzęt, a nie po milion telefonów z Androidem.

Swoją drogą oczywiście wybrałbym iPhone z tego zestawu, jednak bardziej skłaniam się ku Nexusowi. Galaxy S3 to totalny badziew, zresztą jak cała reszta przebajerowanych klocków od Samsunga.

Sam jesteś pajacem, jeśli chcesz o tym pogadać to zapraszam na teamspeaka. A udzielam się dlatego, że miałem oba z tych telefonów tylko starsze o 1 modele i widziałem różnice. Kolejny forumowy spinający się pajacyk.
Iphone to zacinające się gówno, a jeśli myślisz inaczej to jesteś zwykłym debilem.


@squidy, miałem galaxy s, w równym czasie mając Iphone 3gs. Iphone się pozbyłem jak tylko się kupiec znalazł, z galaxy s byłem zadowolony przez spory czas jeszcze.


Hahahaha mam iphona i po tym poście widze że go nie miałeś.

Naprawdę myślisz, że jestem kimś Twojego pokroju i pisał bym na forum o czymś, o czym nie mam pojęcia, lub tego nie testowalem?
 
Last edited:
Może nie odbiegajcie od teamtu :p

Ja się tylko zapytałem co byście brali i waszym zdaniem lepsze:

Opcja 1 : iPhone4
Opcja 2 : Samsung Galaxy S3

Inne nie wchodza w gre.
 
Może nie odbiegajcie od teamtu :p

Ja się tylko zapytałem co byście brali i waszym zdaniem lepsze:

Opcja 1 : iPhone4
Opcja 2 : Samsung Galaxy S3

Inne nie wchodza w gre.

S3.
 
Dzięki do zamkniecia, czekałem na normalne odpowiedzi tego typu jak @up.

W głosowaniu też wygrał s3.
 
Dzięki do zamkniecia, czekałem na normalne odpowiedzi tego typu jak @up.

W głosowaniu też wygrał s3.

Ja głosuje na iphone, a nie wypowiadam się dokładnie dlaczego, bo zaraz mnie zjadą Ci którzy nigdy tych telefonów w ręce nie trzymali :) powiem tyle że mam porównanie na galaxy i iphone (prawie na każdym modelu, włącznie z najnowszymi) i zdecydowanie wygrywa apple :)

Pozdrawiam i szanuje zdanie innych, ale mam nadzieję że uszanujecie moje że wolę iphone ;)
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top