• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Który fon? iPhone 4 vs Samsung

Który?

  • iPhone 4

    Votes: 7 26.9%
  • Samsung s3

    Votes: 19 73.1%

  • Total voters
    26
Status
Not open for further replies.
"Chodzcie na tsa kozaczki inaczej to załatwimy"

Donaj najlepszy xDDD

/TOPIC

Sgs3 to dobry telefonik, polecam.
 
Last edited by a moderator:
"Chodzcie na tsa kozaczki inaczej to załatwimy"

Donaj najlepszy xDDD

Bo to są takie pizdy, że na forum potrafią napisać a w twarz(przenośnia) już Ci tego nie powiedzą.

Tak samo nie rozumiem ludzi, którzy spamują w tym temacie i oferują autorowi inne telefony, na dodatek szity za 200 zł skoro on chce telefon z wyżej półki... :blink:

Pomijam już fakt, że on nie pyta jaki telefon kupić...

// topic Polecam samsunga.
 
Last edited:
Spoko rozumiem Cie mordo, ale zabrzmiało to conajmniej tak jakbyś chciał ich najebać :D


/TOPIC

No właśnie jeżeli chodzi o sgs3 to jest bardzo fajny telefonik i ładny itd etc itp
 
Last edited by a moderator:
Spoko rozumiem Cie mordo, ale zabrzmiało to conajmniej tak jakbyś chciał ich najebać :D

Jak któryś jest z Poznania, lub okolic, to chętnie jeszcze dzisiaj możemy się "umówić" :D

@down wiesz, że zaraz pan wielki wonsz rozda nam notki? :D

// topic Polecam samsunga.
 
Last edited:
a ile wyciągasz na klate zią?

/TOPIC

Ogólnie sgs3 to jest fajny smartfon polecamy go wszyscy
 
Last edited by a moderator:
@down wiesz, że zaraz pan wielki wonsz rozda nam notki? :D

toż my nikogo nie obrażamy i działamy wg regulaminu pb tak jak szanowny dyrektor polak sobie tego zyczy, a jak sie boisz zlego pana S to ja cie obronie

TLLoSB9.png



/TOPIC

POLECAM SGS3.
 
Myślę, że nie masz o tym pojęcia. Ja trzymałem w ręce wszystkie telefony od Apple, jak i również bawiłem się tym czymś ( o ile można to nazwać telefonem) SGS3.

Udajesz tutaj cholera wie kogo, a generalnie jesteś bardziej głupi niż może się wydawać. iPhony najpierw wyświetlają zrzut aplikacji, a w tle ją wczytują, taki bajer, więc nie ma mowy o zacinaniu. Zresztą wystarczy poczytać recenzje.

Z tym, że miałeś iPhone 3 i wystawiasz opinie, to żart, prawda?

iOS6 na iPhonie 3GS - zadziwiająco sprawnie i szybko (wideo)

Więc może znikaj już z tego tematu i nie opisuj swoich przygód z chińskimi podróbkami za 200 zł.

Sam jesteś pajacem, jeśli chcesz o tym pogadać to zapraszam na teamspeaka. A udzielam się dlatego, że miałem oba z tych telefonów tylko starsze o 1 modele i widziałem różnice. Kolejny forumowy spinający się pajacyk.
Iphone to zacinające się gówno, a jeśli myślisz inaczej to jesteś zwykłym debilem.


@squidy, miałem galaxy s, w równym czasie mając Iphone 3gs. Iphone się pozbyłem jak tylko się kupiec znalazł, z galaxy s byłem zadowolony przez spory czas jeszcze.




Naprawdę myślisz, że jestem kimś Twojego pokroju i pisał bym na forum o czymś, o czym nie mam pojęcia, lub tego nie testowalem?
 
Feren zauważ, iż wiele osób nie wypowiada sie w tym temacie. Dlaczego ? Nie ma sensu dyskutować z kimś pokroju kilku chłopaczków wyżej. Uderz w stół... :)

Zeby nie było offtopu, miałem kilka iphonów od 3gs'a po obecnego, przez krótki czas testowałem też sgs'a. Stanowczo polecam produkty appl'a.
 
Myślę, że nie masz o tym pojęcia. Ja trzymałem w ręce wszystkie telefony od Apple, jak i również bawiłem się tym czymś ( o ile można to nazwać telefonem) SGS3.

Udajesz tutaj cholera wie kogo, a generalnie jesteś bardziej głupi niż może się wydawać. iPhony najpierw wyświetlają zrzut aplikacji, a w tle ją wczytują, taki bajer, więc nie ma mowy o zacinaniu. Zresztą wystarczy poczytać recenzje.

Z tym, że miałeś iPhone 3 i wystawiasz opinie, to żart, prawda?

iOS6 na iPhonie 3GS - zadziwiająco sprawnie i szybko (wideo)

Więc może znikaj już z tego tematu i nie opisuj swoich przygód z chińskimi podróbkami za 200 zł.

Już Ci napisałem skoro jesteś tu taki wygadany, to chodz na teamspeaka i możemy pogadać o tego typu rzeczach i zobaczymy kto się okażę bardziej obeznany. Czuje się tu panem? bo napisałem, że IPHONE to syf? ktoś napisał w innym poście, że każdy ma inne zdanie na ten temat, dla mnie iphone to syf, dla Ciebie samsung. Zaczynasz nie potrzebne kłótnie, wpierasz komuś że się zachowuję na forum "jak pan i władca", a sam to robisz.

Jak byś był "ogarnięty" za jakiego się uważasz, to byś zostawił mój post w spokoju i napisał swoje zdanie na ten temat "PAJACU".

sugerowanie że iphone to nie wybrandowana kupa :)

On też jest pajacem, bo napisał że iphone to syf? ;] jak i cala reszta w tym temacie? weź się człowieku ogarnij, jak masz jakieś problemy emocjonalne to do specjalisty, a nie na forum się wyżywasz jak typowa cipka.
 
Z tego co zauważyłem to najwięcej spamu i zadymy robią użytkownicy samsunga :)
Nic nie sugeruje, ale wystarczy oddać swój głos w ankiecie, napisać jeden komentarz co polecacie i koniec spiny, a autorowi tematu tyle wystarczy do podjęcia decyzji :)

Pozdrawiam :)
 
Mam iPhone 4, po jakimś czasie mnie znudził. Ciężko cokolwiek zmienić, telefon nie sprawia już frajdy.

Od ponad roku mam Galaxy Note (wcześniej, równolegle z iPhonem był Galaxy S2) i szczerze polecam Ci Samsunga - tym bardziej jeśli już jesteś przyzwyczajony do Androida.
 
Już Ci napisałem skoro jesteś tu taki wygadany, to chodz na teamspeaka i możemy pogadać o tego typu rzeczach i zobaczymy kto się okażę bardziej obeznany. Czuje się tu panem? bo napisałem, że IPHONE to syf? ktoś napisał w innym poście, że każdy ma inne zdanie na ten temat, dla mnie iphone to syf, dla Ciebie samsung. Zaczynasz nie potrzebne kłótnie, wpierasz komuś że się zachowuję na forum "jak pan i władca", a sam to robisz.

Jak byś był "ogarnięty" za jakiego się uważasz, to byś zostawił mój post w spokoju i napisał swoje zdanie na ten temat "PAJACU".



On też jest pajacem, bo napisał że iphone to syf? ;] jak i cala reszta w tym temacie? weź się człowieku ogarnij, jak masz jakieś problemy emocjonalne to do specjalisty, a nie na forum się wyżywasz jak typowa cipka.

Jakiego tsa? :D
 
Jak chcecie możecie się hejtować: 178.217.191.77 port default :S

Szkoda że prosiłem o zamknięcie 2 strony temu ^_^, ale przynajmniej dowiedziałem sie troszkę o niektórych fonach.
 
Jak chcecie możecie się hejtować: 178.217.191.77 port default :S

Szkoda że prosiłem o zamknięcie 2 strony temu ^_^, ale przynajmniej dowiedziałem sie troszkę o niektórych fonach.
Też racja, nawet nie zauważyłem bo rozmowa była dość ciekawa.
Szkoda, zamykam na prośbę autora.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top