• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Kuchcikowanie

Status
Not open for further replies.
hmm... jak mi się nudzi gotuje makaron.

a więc tak

Składniki
-Makaron cała paczka!!
-Jakis sos,może być sam keczup[ketchup]
Sposób przygotowania
-Wlewamy do nie wielkiego garnka wodę[tak żeby go zakrywało do połowy],i czekamy aż woda będzie się gotować.Gdy już zauważymy gotowanie się wody wsypujemy cały makaron do garnka,i mieszamy co minutke.Tak z 8-10 min będziesz musiał poczekać aż makaron będzie miękki,zależy jaki makaron,i jaki lubisz.Później wyjmujemy na talerz na to ketchup i jemy ;d


I pychaa
 
hmm... jak mi się nudzi gotuje makaron.

a więc tak

Składniki
-Makaron cała paczka!!
-Jakis sos,może być sam keczup[ketchup]
Sposób przygotowania
-Wlewamy do nie wielkiego garnka wodę[tak żeby go zakrywało do połowy],i czekamy aż woda będzie się gotować.Gdy już zauważymy gotowanie się wody wsypujemy cały makaron do garnka,i mieszamy co minutke.Tak z 8-10 min będziesz musiał poczekać aż makaron będzie miękki,zależy jaki makaron,i jaki lubisz.Później wyjmujemy na talerz na to ketchup i jemy ;d


I pychaa


bleee, ketchup na makaron ?????:peace:
 
"Donaj"

jak kto lubi;] jeżeli nie mamy żadnego sosu w domu ;d
 
spoczko tylko ogarniętym pomagam ;d

i pozdrów koze ;d
 
Jeszcze Jeden przepis!!:D

Jajecznica z Serem i Dodatkami
Składniki
-3 Jajka[w zależności ile kto zje]
-Ser żółty[3 plasterki]
Dodatki
-Ketchup
-Cebula
-Szczypiorek
-Koperek
-Wędliny
Wykonanie
Tłuczemy jaja do szklanki,dodajemy przyprawy np.[magi,pieprz,kucharek] i mieszamy,następnie kroimy ser drobno[na kwadraciki] i wrzucamy do szklanki z jajkami,jeżeli chcemy z dodatkami to najpierw je jakoś ciachamy[w swój sposób] dajemy na patelnie żeby się podgrzały[na maśle] i dopiero jajka.A jeżeli bez dodatków to łyżkę masła na patelnie rozgrzać i wjebać jajka smażąc do oporu ;d.Tak na serio to do momentu kiedy będą gotowe[chyba umiecie ocenić]

Przepis By Me For Sherlok i jego kózka ;d
 
ja jajecznice z serem odkryłem przed przypadek;] chciałem z boczkiem ale był ser to coś kombinowałem i taka zajefajna gęsta klejąca się jajecznica wylazła z stopionym serkiem.Pychoota
 
ja jajecznice z serem odkryłem przed przypadek;] chciałem z boczkiem ale był ser to coś kombinowałem i taka zajefajna gęsta klejąca się jajecznica wylazła z stopionym serkiem.Pychoota

Robiłem kiedyś, polecam nie ścinać jajek do końca, a ser dorzucić dopiero po wyłączeniu kuchenki :cool:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top