• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Kupie Layout ! Tibia

Status
Not open for further replies.
Sam nick mówi o Tobie
SasirZero : )
 
jedyne co w tym layoucie ładnie wygląda, to początkowa strona z filmikiem ;)
 
Theme.ovh.org - Homepage

cena za layout cerberii wynosi 250 zl a nie 500

Za to kradzione gówno 10zł bym nie dał bo co to za problem odpalić photoshopa i zrobić montaż z obrazków blizzarda czy też diablo? Bo nic w tym layoucie owa osoba sama nie wykonała może tylko montaż w jedną całość żeby się kupy trzymało.

http://theme.ovh.org/gallery/cerberia_intro.jpg

A to zdjęcie właściwie określa umiejętności osoby wykonującej layout. Samo wycięcie obrazka z diablo III przerosło jego umiejętności i postanowił pozostawić nie wycięte.




Swoją drogą, trochę odbiegnę od tematu :D Ostatni layout, może nie tematyka tibii ale CS'a :D Zleceniodawca - Illusion Strom :)
 
Last edited:
Za to kradzione gówno 10zł bym nie dał bo co to za problem odpalić photoshopa i zrobić montaż z obrazków blizzarda czy też diablo? Bo nic w tym layoucie owa osoba sama nie wykonała może tylko montaż w jedną całość żeby się kupy trzymało.

http://theme.ovh.org/gallery/cerberia_intro.jpg

A to zdjęcie właściwie określa umiejętności osoby wykonującej layout. Samo wycięcie obrazka z diablo III przerosło jego umiejętności i postanowił pozostawić nie wycięte.




Swoją drogą, trochę odbiegnę od tematu :D Ostatni layout, może nie tematyka tibii ale CS'a :D Zleceniodawca - Illusion Strom :)

2 zl bym nie dal
 
Ty nie musisz :) Nie liczy się dla mnie zdanie pionka co potrafi aby kopiować czyli reasumując nic nie potrafi.
 
@Donaj:
Wlasnie, ja mam palke baseball'owa i ja tu kozacze!
 
Nie chce wywolywac burzy, ale jesli pojdziesz do siedziby choc troche szanujacej sie firmy ktora zajmuje sie web developerka, to by wzieli kilka set, kilka tysiecy zlotcyh, takie sa ceny i nie mowcie ze nie jesli nie wiecie. Aktualnie pracuje w firmie ktora sie takimi rzeczami zajmuje, i szef zaraz przyjdzie z lunchu to sie go zapytam dla was ile by chcial za zrobienie layoutu, z tym ze on jest flash developerem ale moze ma jakies pojecie na ten temat.
 
Hmm... moze i nie znam sie na grafice, a pionkiem to moge ja nazwac Ciebie.

Poza tym nie kopiuje, nigdy nie probowalem i nie bede probowal.

To, ze potrafisz zrobic ciekawa grafike nie znaczy ze mozesz sobie kozaczyc na forum.

Nie rozumiem Ciebie? piszę do Sasira a ty się unosisz?
 
Nie chce wywolywac burzy, ale jesli pojdziesz do siedziby choc troche szanujacej sie firmy ktora zajmuje sie web developerka, to by wzieli kilka set, kilka tysiecy zlotcyh, takie sa ceny i nie mowcie ze nie jesli nie wiecie. Aktualnie pracuje w firmie ktora sie takimi rzeczami zajmuje, i szef zaraz przyjdzie z lunchu to sie go zapytam dla was ile by chcial za zrobienie layoutu, z tym ze on jest flash developerem ale moze ma jakies pojecie na ten temat.

Nie zaprzeczam, ale u porządnej agencji zamawiają zazwyczaj firmy a nie prywatne osoby, gdyż taką stronę zazwyczaj wyposażają w autorski cms oraz zapewne w cenie jest wdrążenie i takie tam bajery. Co do layów pod acc oraz prywatne strony to nikt nie zamawia u agencji to chyba logiczne. Jak już chcesz mieć bardzo wypasioną stronkę to po prostu piszesz (mogę dac namiar) do grafika który tworzy rpg'ki do 4templates czyli te wszystkie ronots laye i inne które z owego źródła pochodzą. Osoba która je wykonuje jest bardzo doświadczona grafiką zajmuje się już hoho a za sam projekt psd około 3 tysięcy bierze.
 
Pokazalem szefowi ten szablon http://theme.ovh.org/gallery/cerberia_ogol.jpg i powiedzial mi ze cos w tym stylu to

Design: 300 funtow
Zakodowanie: drugie 300 funtow, z tym ze pewnie szablon wyszedl by 1000x lepiej niz ten na zdjeciu bo to jakas porazka, chodzilo o pokazanie tylko stylu. Wiec 600 funtow, co nam daje 2734.68 PLN - Polska
 
A, sorry wielkie pisalem posta, on mnie wyprzedzil i nie zauwazylem myslalem, ze do mnie to pisales, jeszcze raz sorry :>

@Donaj:
Wlasnie, ja mam palke baseball'owa i ja tu kozacze!

Jeszcze trzeba wiedziec jak jej uzyc... ;p
 
Pokazalem szefowi ten szablon http://theme.ovh.org/gallery/cerberia_ogol.jpg i powiedzial mi ze cos w tym stylu to

Design: 300 funtow
Zakodowanie: drugie 300 funtow, z tym ze pewnie szablon wyszedl by 1000x lepiej niz ten na zdjeciu bo to jakas porazka, chodzilo o pokazanie tylko stylu. Wiec 600 funtow, co nam daje 2734.68 PLN - Polska

Czyli taniej niż nodethirtythree, ale wątpię, że byście coś takiego bajecznego jak on zmontowali :)
 
Pierwszy raz o nim slysze, wpisalem w google i zobaczylem jego prace na devianArt i nie widze nic specjalnego w nich.
 
Nic specjalnego? Trzy razy wygrał światowy konkurs tymi pracami. Nie mówię o każdej która zrobił do 4templates, ale nie które tyle nagród zdobyły, że hoho.
 
Tak ten, jak nie widzisz nic specjalnego to pokaż co twoim zdaniem jest specjalne nie zaliczając blizzarda.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top