• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Kupno NOWEGO telefonu komórkowego

Sherlok

Active Member
Joined
Aug 29, 2008
Messages
2,116
Reaction score
44
Location
Poland, Wrocław.
Cześć.
Zamierzam kupić sobie jakiś nowy telefon komórkowy. Nie mam za dużo kasy, zamierzam wydać na niego nie więcej niż 600 złotych. Interesują mnie telefony sprawdzone, wytrzymałe oraz posiadające takie funkcje jak mp3, karty pamięci oraz aparat.

Nie mam za bardzo do kogo się zwrócić, a wiadomo, że w sieci jest dużo ludzi i każdy może coś od siebie powiedzieć ;)
Proszę o jakieś propozycje modeli telefonów, które waszym zdaniem zasługują na uwagę i spełniają kryteria, o których wspomniałem wcześniej :p
 
k800i - mam go 4 lata od samego początku jak wyszedł jego atuty to masywność , bez awaryjność jakoś zdjęć nawet dobra (3,2Mpx)

teraz go kupisz za jakieś 200-300zl nowy a jest naprawdę dobry.
 
k800i - mam go 4 lata od samego początku jak wyszedł jego atuty to masywność , bez awaryjność jakoś zdjęć nawet dobra (3,2Mpx)

teraz go kupisz za jakieś 200-300zl nowy a jest naprawdę dobry.

sorks, ale mam z nim złe wspomnienia xd

jakieś inne propozycje? :p
 
Nokia 3310 sprawdzona wytrzymala moze nie ma mp3 i aparatu ale kosztuje 10zł
 
miałem k550i 2x rozjebałem w ciagu 2 miech nie polecam tego telefonu jeżeli zależy Ci na wyglądzie LG a jeżeli wytrzymały NOKIA THe Best <3
 
miałem k550i 2x rozjebałem w ciagu 2 miech nie polecam tego telefonu jeżeli zależy Ci na wyglądzie LG a jeżeli wytrzymały NOKIA THe Best <3

Mam k550i od 3 lat i jedyne co rozwalilem to sluchawki ;d
 
Te przyciski na klawiaturze wygodne są? :p

Nie do konca, ale idzie sie przyzwyczaic ale z drugiej strony nie uzywam telefonu duzo tyle co wcisne play i wrzuce go do kieszeni ;p
 
k800i - mam go 4 lata od samego początku jak wyszedł jego atuty to masywność , bez awaryjność jakoś zdjęć nawet dobra (3,2Mpx)

teraz go kupisz za jakieś 200-300zl nowy a jest naprawdę dobry.

Puknij się w łeb, ok?

nie kupuj k800i, to gówno i wychaczysz już zestaw w dobrym stanie za 80-120 zł.

600 zł, hm ja polecam HTC
 
Puknij się w łeb, ok?

nie kupuj k800i, to gówno i wychaczysz już zestaw w dobrym stanie za 80-120 zł.

600 zł, hm ja polecam HTC

Kurde, wybredny jestem, ale mnie interesują raczej jakieś zwykłe, proste telefony :p
 
Ja mam k750 i joystick mi pękł na pół, ale telefon dobry.

Karta, mp3, radio tylko że aparat słaby.
 
Last edited by a moderator:
I się zaczęło, głupie dzieci wracają na otland i wyzywają...

Ja mam k750 i joystick mi pękł na pół, ale telefon dobry.

Karta, mp3, radio tylko że aparat słaby.

No właśnie, tu jest lipa z tymi dżojstikami :(
 
Oj, Szerloczku.

Sam nie wiesz czego tak naprawdę chcesz, nie jesteśmy jasnowidzami a Ty właśnie jasnowidza szukasz. Bo SE nie - bo joystick, tych "nowszych" nie lubisz, tamten jest awaryjny.
No to weź Nokie 3310 :<.

Ja sam mogę doradzić tak jak ktoś wyżej SE K800i, miałem z 2 lata i nic przy nim nigdy nie robiłem a zawsze chodził wyśmienicie.

Z tych nowszych to: Nokia E75 :)
 
k800i są teraz tanie jak barsz.
ja mam swojego już z 3-4 lata i śmiga dobrze więc mogę polecić Ci ten telefon ale
technika idzie do przodu więc brał bym jakiś fajny dotykowy :p
 
Nigdy nie miałem. Ale z tego co czytałem jest strasznie wadliwy, wystarczy że upadnie i już do naprawy.

Ale ile w tym prawdy musi się wypowiedzieć posiadasz czyli James Bond. :p
 
Ja miałem 2 lata K800i - świetny telefon.

Od marca jestem posiadaczem SE Yari. Świetny telefon, gra idealnie i na słuchawkach i na głośnikach (2 stereo) - posiada odtwarzacz MP3 z serii Walkman (megabass itd.), ma gry na kamerkę (ciekawa sprawa :p). Ogólnie nowy soft se też daje rade, nie złapałem jeszcze żadnej zwiasy. Troszkę gorzej ze aparatem (5MP), na oryginalnych ustawieniach kiszka ale wystarczy się raz porządnie pobawić i zdjęcia wyglądają przyzwoicie. Powinieneś złapać go za 500zł.
 
Back
Top