• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Kupno NOWEGO telefonu komórkowego

LG (Swift) GT 540 - spokojnie dostaniesz go za 500-600zł, telefon właśnie trzymam w ręce.

Android dobrze się spisuje, główną zaletą jest tutaj WiFi - fajnie się serfuje po sieci, dużo gier dostępnych w markecie (płatne/darmowe), widgety z pogodą itd, do 7 pulpitów, ekran po którym można jeździć czymkolwiek, więc można z niego całkiem dobrze ściągać. Wada takiego ekranu że dość się rysuje, jeżeli chcesz zachować nienaruszony ekran, to będziesz musiał trzymać go pod folią/w kondonie.
Co do dźwięku to nie wiem zbyt, nie słucham muzyki na telefonie.
 
LG (Swift) GT 540 - spokojnie dostaniesz go za 500-600zł, telefon właśnie trzymam w ręce.

Android dobrze się spisuje, główną zaletą jest tutaj WiFi - fajnie się serfuje po sieci, dużo gier dostępnych w markecie (płatne/darmowe), widgety z pogodą itd, do 7 pulpitów, ekran po którym można jeździć czymkolwiek, więc można z niego całkiem dobrze ściągać. Wada takiego ekranu że dość się rysuje, jeżeli chcesz zachować nienaruszony ekran, to będziesz musiał trzymać go pod folią/w kondonie.
Co do dźwięku to nie wiem zbyt, nie słucham muzyki na telefonie.

Albo jeszcze ten słabszy samsung galaxy :)
 
LG (Swift) GT 540 - spokojnie dostaniesz go za 500-600zł, telefon właśnie trzymam w ręce.

Android dobrze się spisuje, główną zaletą jest tutaj WiFi - fajnie się serfuje po sieci, dużo gier dostępnych w markecie (płatne/darmowe), widgety z pogodą itd, do 7 pulpitów, ekran po którym można jeździć czymkolwiek, więc można z niego całkiem dobrze ściągać. Wada takiego ekranu że dość się rysuje, jeżeli chcesz zachować nienaruszony ekran, to będziesz musiał trzymać go pod folią/w kondonie.
Co do dźwięku to nie wiem zbyt, nie słucham muzyki na telefonie.

True;


Również go polecam. Od kiedy go dopadlem nigdy telefonu bez androida. Ekg irssi wszystko co sie podoba spokojnie moge zarzadzac serverem z telefonu po co komu nosic laptopa.... Jak moze wszystko to zrobic z tego telefonu... ;) Jedyna wada jak dla mnie to slaba antena wifi i brak 5G :) (802.11a) ale chyba tego nie ma w zadnym telefonie :).
Ogolnie jak sie nim pobawisz mozesz nawet postawic na nim server stron, baze danych pisac skrypty w php i testowac nawet siedziac w szkole bez neta :) Nerd mode on :p Jeszcze dodatkow czytac pdf, robi tez fajne filmik przyklad: http://www.youtube.com/watch?v=xmEVSH75Ozk Jeszcze jedna wada to brak lampy blyskowej w aparacie ;P
 
Nokia 6700classic. Tania, solidna (metalowa obudowa), jakość muzyki nie najgorsza (no i lepsza od wiekszości SE), aparat 5mpx (zabrakło obiektywu z N Series, ale daje rade). Wbudowany moduł GPS wewnętrzny. Wad jest mało... np. brak jack'a, tylko dedykowane wejście słuchawkowe i brak WiFi...
 
polecam k850i

ten sam telefon co k800i lecz zmieniony lekko wygląd lecz tak samo bezawaryjny,

Jak widzisz Kubusiu większość poleca k800i ponieważ jest to dobry telefon, który kupisz za mała kwotę a będzie ci długo służył
 
jako iż nie toleruje SE, a nokia to telefon do dzwonienia a nie zabawka

zaproponuje

iphone 2g
 
ten sam telefon co k800i lecz zmieniony lekko wygląd lecz tak samo bezawaryjny,

Jak widzisz Kubusiu większość poleca k800i ponieważ jest to dobry telefon, który kupisz za mała kwotę a będzie ci długo służył

Nie rozumiem słowa ten sam? Powiedz mi co tam jest takiego samego oprócz oprogramowania.
 
Ja Ci 2 Nokie: 5310 XpressMusic i 5530 XpressMusic.
Jak na Nokię są dosyć tanie i wiadomo... wytrzymałe, dobrze grają i w przypadku 5530 dotyk działa sprawnie (nie tak jak w Avilii).
 
Back
Top