• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ladnie Sie bawisz

Joined
Feb 22, 2015
Messages
27
Reaction score
8
Sam Zabijamy Pofatygowal sie najpierw o 12 na mcekach , potem o 3 wastowali mi bota i wyjebali na -2 a teraz zajebali mi eczka na hive


Mar 28 2015, 12:46:28 Killed at Level 183 by Queue
Most damage
and by Mvp Lucek

powiem tylko tyle chcesz sie bawic ja jestem wstanie kupic dedyka zrobic skrypta i postawic na kazdym respie gdzie boca twoje przydupasy chary zebys tylko kurwo nie bocila bez zycia
 
Sam Zabijamy Pofatygowal sie najpierw o 12 na mcekach , potem o 3 wastowali mi bota i wyjebali na -2 a teraz zajebali mi eczka na hive


Mar 28 2015, 12:46:28 Killed at Level 183 by Queue
Most damage
and by Mvp Lucek

powiem tylko tyle chcesz sie bawic ja jestem wstanie kupic dedyka zrobic skrypta i postawic na kazdym respie gdzie boca twoje przydupasy chary zebys tylko kurwo nie bocila bez zycia
^^
 
Dalej nie wiemy kto to jest bartus może tak jakiś nick, czy życiorys, a najlepiej to CV na maila, pomyślimy. Jednego już takiego Siohaja Patryk wziął na vt bo mu avalanche na poi pożyczył.
 
zabijamy robi dominando na afk cashmakerach hive ausahusahushajshaushaushahjhhhhhhhh
kkthxbye
 
Hahahah ladnie chyba bartus matke poprosił zeby mu pomogła mc odpalić GOWNIX JEBANY
Kubus, nie osmieszaj sie juz, bo na tsie to prawa glosu nie masz i siedzisz na global mute, takze skoncz. Frajer jebany ledwo co wyszedl z podstawowki i bedzie szczekal, konfident jebany ^.^

Dalej nie wiemy kto to jest bartus może tak jakiś nick, czy życiorys, a najlepiej to CV na maila, pomyślimy. Jednego już takiego Siohaja Patryk wziął na vt bo mu avalanche na poi pożyczył.
Po raz ostatni Ci odpisze na Twoje przyjebane pociski. Nie interesuje mnie to kto mnie zna lub kto mnie nie zna. Interesuje mnie to, jak ktos gra ;d Moja opinia na Twoj temat jest taka, ze jestes jebanym samolotem i Toba rzucalem na kazdym battle. A to, ze napiszesz, ze mnie nie znasz to wplywa jeszcze gorzej na Ciebie. Jak sie mozna dac porobic no name'owi z hffow? TELL ME GAJS
 
Hahahaha o kurwa one man show xD
@Trampek Na LEb Taki post tylko potwierdza, ze sie oplacalo odpalac milion mckow i przenosci milion charow.

Bartek kontra reszta swiata.
 
Widze Trampek jako wpływowy gracz znalazł sobie pobratymców na podobnym poziomie co on
 
gajs co to rl life
bawcie sie dobrze ;d
34j1x00.jpg
 
Wole mieć życie niż tak jak Ty siedziec przed komputerkiem ciągle


zycie ? co to za zycie jak matka ci musi wiazac buty grubasie a o wyjsciu na dwor nie mowie bo zbyt męczące co nie ?

2 jak bym siedzial ciagle na kompie to by mnie ten zabijamy o 3 w nocy nie wastowal na spokojnie wiec jebac cie
 
Hahahaha o kurwa one man show xD
@Trampek Na LEb Taki post tylko potwierdza, ze sie oplacalo odpalac milion mckow i przenosci milion charow.

Bartek kontra reszta swiata.
Dla mnie to jest po prostu smieszne co on robi.
A tym co napisalem chcialem tobie tylko przekazac, ze on sie cieszy jak ty sie denerwujesz a wiec nie badz taki naiwny i nie rob postow podnaszacych jego ego. A tym, ze ludzie pisza ze gosciu pushuje na pushmaxie i takie pierdoly pokazuje jacy mierni oni sa.
Samego mnie to przerazilo jak widzialem, ze gosciu spedza swoj caly wolny czas, ktory ma do dyspozycji, przed kompem robiac chary, przenoszac chary i zabijanie ludzi przez 15 godzin dziennie na OTS gdzie sie traci 30 %, o niewazne ktorej godzinie. Troche mi tu no lajfem zajechalo.
@Trampek Na LEb Widze, ze cie to troche ruszylo jak cie zapierdolil na cipe. Zacznij oddychac przez spodnie. Dla mnie to na serio jest zabawne co gosciu robi.
 
Back
Top